0

Tak pewnie wypożyczenie...

2

Ronaldo idzie do Juve bo to jedyny klub gdzie ich kibice klaskali mu podczas meczu ;)

0

Chyba emerytów

0

Dziwnie teraz będą wyglądały Grand Derbi. Real pewnie kupi w pakiecie Hazarda i Courtois

1

Mam nadzieję ze nie będzie Douglasem

0

Co każdy z tym wypożyczeniem?! Taki wysoki kontrakt chcą mu dać a płacić za transfer nie chcą a później będzie jak z Rafinha

4

Rakitic po raz kolejny nie zawodzi w najważniejszym momencie Ale Messi mu karnego w Barcelonie nie da

15

Strzelcem Vidal bez "L"

0

W koncu!!!

3

Dokładnie powinny być od razu karne. Nie dość że zawodnicy mają za sobą ciężkie sezony to jeszcze turniej w którym gra się dogrywki ktore nie mają nic wspólnego z grą tylko zawodnicy walczą ze swoim zmęczeniem.

0

Dokładnie. Liga Brazylijska to co innego niż Hiszpańska

2

Jeśli Ronaldo odejdzie z Realu to w zamian za niego przyjdzie Hazard.

0

Koke Aspas czy Isco to naprawdę super gracze. Oczywiście nie można ich porównywać do wymienionych przez Ciebie legend ale oni bardzo zawiedli dzisiaj. Dodatkowo kompletnie nieudany Mundial Asensio

1

Jak Chorwacja odpadnie to w finale może być Rosja bądź Dania bądź Szwecja-Szwajcaria bądź Kolumbia-Anglia. Po drugiej stronie drabinki są dopiero potęgi

2

Żałosna gra na tych mistrzostwach Hiszpanów. Wielki Plus ze nasi będą mieli dłuższe wakacje

12

Messi przynajmniej dziś dwie asysty A Ronaldo misses next match

5

Kończy się ich fuks. Taktyka realu im szczęścia nie dała. Po co by mieli awansować w sytuacji gdyby Ronaldo nie gral

0

Thiago Silva. Pierwsze miejsce w grupie co raz blizej

0

Niemcy niech szybko urlopy wypisują by na wczasy pod gruszą się jeszcze zalapac

2

Crack!

2

hm przy drugim golu? Miał jakąś super interwencje na tym mundialu? Głównie to piłka mu z rąk wylatywała

0

Warto było stawiać na Neuera? Brawo Loew. Gole strzelane Niemcom cieszą niemal tak samo gdy strzelają Polacy :D

0

Taki piłkarz nieukształtowany w Europie powinien zacząć np. od Porto a potem do Barcelony. Oby się w Barcelonie nie spalił jeżeli przyjdzie

0

Zdali kolokwium pisemne bo ściągali (czytaj awansowali na Mundial). Oblali egzamin ustny bo się nie uczyli (klęska na Mundialu). A czemu tak naprawde awansowali i dlaczego ponieśli klęskę w samym turnieju to już sobie sam odpowiedz

0

Reprezentacja Polski jak na studiach najwidoczniej musiała ściągać by awansować na Mundial a prawdziwy egzamin oblali

3

Taki Carlos Queiroz by się Polakom przydał może zaczeliby w koncu biegać

6

Boli to jak cholera że wszyscy potrafią zaprezentować coś na tym mundialu tylko nasza reprezentacją nie. Stąd taki hejt na zawodników. Już żadnych Polaków na trenerów

0

Niech ludzie popatrza w jakich klubach grają Marokanczycy czy w ogóle graja. Można się przygotować do mistrzostw? Można! Wystarczy chcieć! A nie pier... ze nie mamy zawodników.

0

Dokładnie i gadanie teraz że nie ma szkolenia i że naszym sukcesem jest już awans do mistrzostw jest kpiną. Ci sami gracze na Euro odnieśli sukces. Nikt teraz nie oczekiwał nie wiadomo jakich cudów ale by zaprezentowali "jakiś" podkreślam "jakiś" poziom. Taka Tunezja która dostaje 5 goli od Belgów potrafiła i tak coś w tym meczu zagrać. U nas nie było żadnego pomysłu żadnej taktyki

0

Krytyka dotyczy całego zespołu. W co oni grają na tych mistrzostwach w rugby? Kopnie ktoś do przodu i tyle. Absolutnie żadnej taktyki. Tego w ogóle nie można nazwać futbolem. Nagle wszyscy zapomnieli jak się piłkę przyjmuje czy podaje? O zwodach to nie wspomne. Tyle wymagać nie możemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?