masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masakra Girona co za błędy
0
Czemu takie prezenty przeciwnicy im dają
0
Nie wierze. Drugi karny
1
Czekałem na to :D
4
Ja czekam na tekst: Można wyłączyć :D
0
2:0 dla Espanyolu
0
Cieszyć się trzeba z 3pkt. patrząc na to jak murawa przypominała kretowisko. Jak to dobrze że jest VAR i nikt dzięki temu nie jest poszkodowany z wczorajszego meczu. O dziwo bardzo dobre zawody sędziego. Co do minusów to narzekaliśmy na Gomesa a jego gre zaczyna przypominać Suarez.
0
Mam nadzieje że pseudosedziowe zaczną stosować VAR a nie przerywać akcje gdy nie ma spalonego. Nie dali wczoraj Barcelonie w takich sytuacjach na dokończenie akcji a powtórki pokazywały że spalonych nie było
2
Mourinho jest najbardziej przereklamowanym trenerem. Jeszcze pare kolejek i MU będzie miało ogromny problem pewnie taki że przy zwolnieniu będzie musiało zapłacić Mou ogromną karę
0
ławka wygląda zajebiście
0
Co za skuteczność graczy Levante
0
Nie rozumiem po co ten hejt na Legie bo mają większy budżet? Ludzie Polska piłka jest na dnie a poziom jaki zaprezentowała reprezentacja to potwierdziła i będzie jeszcze gorzej. Ja amatorskiej piłki nie oglądam bo taką można nazwać Polską ekstraklase. Ktoś się podnieca ile to wygrał Lech albo Legia jak każdy w pucharach europejskich ich leje. Im więcej tego "szrotu" z zachodu w ekstraklasie tym więcej takich wyników w Europie. Chyba lepiej kształcić własnych piłkarzy i odpaść niż płacić gruby hajs komuś kto grał w którejś tam lidze podwórkowej w Hiszpanii itd.
1
Co sezon na początku jest to samo z uwagi na duże temperatury w Hiszpanii
3
Skład Barcelony jest mocny jednakże brakuje jednego ogniwa jakim jest zmiennik Suareza. Teraz ławka rezerwowych może być silna jak nigdy dotąd
0
Real ma innego trenera A gra taka sama pilke
0
Jakie te Atletico jest słabe i jeszcze dac karny w ten sposób realowi
2
dośrodkowania realu zabójcze
0
To nie był minimalny spalony tylko metrowy i tu nie ma wymówek
0
I znowu VAR pomógł bo ten spalonego nie widzi xD
1
Za rok Barcelona będzie już zmuszona kupić klasowego napastnika
17
I typowy Suarez xD
0
Alcacer szykuj się na wypożyczenie
1
Rigi Puć i pozamiatane xD
0
Jak Inter nie weźmie Rafinhi to Denis może pakować walizki
1
UUU Rafinha!!! Asysta Luisito
0
Malcom będzie dobry na strzały zza pola karnego
0
Suarez nie ma zmiennika nawet przy jego słabych dryblingach czy odgrywaniu piłki
0
Alcaer i Munir ja na razie źle to wygląda
0
Jak ja się ciesze że ten VAR będzie!
0
Są alternatywy na Albe. Chociażby Umtiti gdzie grał na tej pozycji czy Sergi Roberto. Tak to zawsze można powiedzieć że nigdy nie ma odpowiedniego momentu a jak taki piłkarz ma się kształtować na tej pozycji skoro nie jest dawana mu szansa. Niedługo to sami najemnicy będą grać w Barcelonie a przecież po coś La Masia jest i nie wierze że żaden piłkarz nie nadaje się by nie dać mu szansy w pierwszej drużynie.