0

Masakra Girona co za błędy

0

Czemu takie prezenty przeciwnicy im dają

0

Nie wierze. Drugi karny

1

Czekałem na to :D

4

Ja czekam na tekst: Można wyłączyć :D

0

2:0 dla Espanyolu

0

Cieszyć się trzeba z 3pkt. patrząc na to jak murawa przypominała kretowisko. Jak to dobrze że jest VAR i nikt dzięki temu nie jest poszkodowany z wczorajszego meczu. O dziwo bardzo dobre zawody sędziego. Co do minusów to narzekaliśmy na Gomesa a jego gre zaczyna przypominać Suarez.

0

Mam nadzieje że pseudosedziowe zaczną stosować VAR a nie przerywać akcje gdy nie ma spalonego. Nie dali wczoraj Barcelonie w takich sytuacjach na dokończenie akcji a powtórki pokazywały że spalonych nie było

2

Mourinho jest najbardziej przereklamowanym trenerem. Jeszcze pare kolejek i MU będzie miało ogromny problem pewnie taki że przy zwolnieniu będzie musiało zapłacić Mou ogromną karę

0

ławka wygląda zajebiście

0

Co za skuteczność graczy Levante

0

Nie rozumiem po co ten hejt na Legie bo mają większy budżet? Ludzie Polska piłka jest na dnie a poziom jaki zaprezentowała reprezentacja to potwierdziła i będzie jeszcze gorzej. Ja amatorskiej piłki nie oglądam bo taką można nazwać Polską ekstraklase. Ktoś się podnieca ile to wygrał Lech albo Legia jak każdy w pucharach europejskich ich leje. Im więcej tego "szrotu" z zachodu w ekstraklasie tym więcej takich wyników w Europie. Chyba lepiej kształcić własnych piłkarzy i odpaść niż płacić gruby hajs komuś kto grał w którejś tam lidze podwórkowej w Hiszpanii itd.

1

Co sezon na początku jest to samo z uwagi na duże temperatury w Hiszpanii

3

Skład Barcelony jest mocny jednakże brakuje jednego ogniwa jakim jest zmiennik Suareza. Teraz ławka rezerwowych może być silna jak nigdy dotąd

0

Real ma innego trenera A gra taka sama pilke

0

Jakie te Atletico jest słabe i jeszcze dac karny w ten sposób realowi

2

dośrodkowania realu zabójcze

0

To nie był minimalny spalony tylko metrowy i tu nie ma wymówek

0

I znowu VAR pomógł bo ten spalonego nie widzi xD

1

Za rok Barcelona będzie już zmuszona kupić klasowego napastnika

17

I typowy Suarez xD

0

Alcacer szykuj się na wypożyczenie

1

Rigi Puć i pozamiatane xD

0

Jak Inter nie weźmie Rafinhi to Denis może pakować walizki

1

UUU Rafinha!!! Asysta Luisito

0

Malcom będzie dobry na strzały zza pola karnego

0

Suarez nie ma zmiennika nawet przy jego słabych dryblingach czy odgrywaniu piłki

0

Alcaer i Munir ja na razie źle to wygląda

0

Jak ja się ciesze że ten VAR będzie!

0

Są alternatywy na Albe. Chociażby Umtiti gdzie grał na tej pozycji czy Sergi Roberto. Tak to zawsze można powiedzieć że nigdy nie ma odpowiedniego momentu a jak taki piłkarz ma się kształtować na tej pozycji skoro nie jest dawana mu szansa. Niedługo to sami najemnicy będą grać w Barcelonie a przecież po coś La Masia jest i nie wierze że żaden piłkarz nie nadaje się by nie dać mu szansy w pierwszej drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?