masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ci eksperci co gadają że jak ktoś nie gra w swoim klubie to potem nie ma co od niego oczekiwać że zbawi świat to przypomnę że Yerry Mina zagrał w tym roku 6 meczy w Barcelonie i strzelił gola Polakom a co za tym idzie zagrał dobry mecz
7
Zdejmijcie wszyscy Orła z koszulek Wy pseudopilkarze!!!
0
Nawalke powinni zwolnić już po tym meczu. Zamiast przygotować ich do mistrzostw woleli grać w reklamach. Obraz nędzy i rozpaczy. Nie potrafią absolutnie nic!!!
2
Jeżeli po Mistrzostwach cena wzrośnie i go sprzedadzą to OK
12
Wiadomo że Niemcy grają do końca więc musiało tak się to skończyć. Szwedzi zrobili głupotę cofając się tak głęboko. Już wcześniej mieli ostrzeżenia a oni dalej swoje. Do tego ten faul przy linii pola karnego w 95min.
0
Ludzie krytykują Messiego a przecież on sam nie zbawi świata. Cała Argentyna jest w katastrofalnej formie. Tak było w eliminacjach i jest do dziś. Sampaoli powinien być wywieziony na taczkach
0
Jeszcze jeden mecz i Sampaoli zostanie zlinczowany w Argentynie. W ciągu 4 lat tak zepsuć reprezentacje. Nic się nie zmieniło od eliminacji. Tu w ogóle nie ma taktyki ba! Nie ma drużyny! Po tych mistrzostwach Messi definitywnie ogłosi zakończenie kariery reprezentacyjnej.
0
Jestem ciekawy czy gdyby Polaków trenował Carlos Queiroz to byśmy zagrali jak dzisiaj Iran. Dlaczego my gramy takie drewno a Iran nie mając wielkich piłkarzy pokazuje się z super strony
0
Pytanie czemu oni przy kolejnym występie na Mundialu w pierwszym meczu nic nie grają? Nie zdziwie się absolutnie jak nasi od Kolumbii dostaną takie baty jak od Portugalii w 2002 roku ba! Dla mnie ogromnym zaskoczeniem będzie gdy oni w tym meczu zremisują czy wygrają.
0
Polska wyjdzie z grupy chyba tylko gdy zwiększą liczbę drużyn jak to zrobili na Euro czyli o 8 albo o 16 ekip bo takie też plany były
1
Tu nie ma mowy o pompowaniu balonika. Ci sami gracze na Euro pokazali niezły futbol do tego nawet ten bezsensowny ranking fifa do czegoś zobowiązuje a oni zagrali dokładnie tak jak na Mundialu w 2002 i 2006 roku czyli nic
0
Jeśli Brazylia nie zacznie grać zespołowo i Neymar przestanie pajacować to może coś osiągną. Dziś to oczy bolały
0
Tak samo William i Neymar są do zmiany. Neymar pajacuje A Willan tylko jest na boisku
0
Firmowy strzał Coutinho
0
Brawo! Oby tak dalej!
0
Rafa jeszcze gra masakra.
0
Wszyscy wiedzą że Leo jest średniakiem jeśli chodzi o karne a jego wielkość jako piłkarza powoduje że dają mu strzelać karne i jest tak w Barcelonie jak i Argentynie. Niestety jest to szkodą dla drużyny. Słynny karny z Chelsea czy zmarnowany karny w finale Copa America. Dziś scenariusz po raz kolejny się powtarza że w ważnym momencie dla zespołu gdy ma szanse objąć prowadzenie Messi nie strzela
2
Sampaoli jeszcze dwa mecze i cala Argentyna Cie rozniesie. To juz lepiej Argentyna Maradony grała gdzie jego trudno było nazwać trenerem
4
Akcje są za wolne zero zaskoczenia. Tylko liczenie na Messiego który nie ma swojego dnia
0
Argentyna wciaz ta sama z eliminacji a taki wielki Sampaoli
1
Niestety cała taktyka jest pod niego wiec trener go nie zmieni
0
I po co im karny jak i tak nie strzelają xD
0
Bo dla Ronaldo to normalka ze strzeli A dla Messiego 50 na 50
0
To było do przewidzenia że nie strzeli bo w większości przypadków w trudnych dla drużyn momentach tego nie robi. Argentyna na tych mistrzostwach nic nie zrobi. Mają mega słabą obrone
0
Przecież Francja nie ma żadnej taktyki. Żadnej aktywności w grze. Każdy stoi. Najlepsi z Francji to chyba środkowi obrońcy i bramkarz
2
Mieć takich zawodników i grać taką padake
0
Na razie słaba gra Francji
0
Nie w tym sensie. Bramka była fenomenalna bez dwóch zdań. Chodziło o 100% skuteczności i na tym to polega i tak real jak miał okazje to strzelał A rywale marnowali albo słupki i poprzeczki
1
Jak typowy real xD De Gra dzisiaj nic nie obronił. 3 na 3
0
Tez jestem tego zdania. To DNA Barcy