masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3:0 pięknie!
4
2:0!!!!! Sociedad
0
Piłkarz który został kupiony i nigdy nie zagrał oficjalnego meczu w Barcelonie. Właśnie takich transferów niby talentów nigdy nie rozumiałem. To samo było z Henrique
4
Hleb, Czyhrynski, Gomes. Komu byście dali pierwsze miejsce za największą pomyłkę transferową Barcelony w 21. wieku? Chyba że kogoś jeszcze pamiętacie
6
Pierwszy mecz od 11. lutego a dopiero drugi w nowym klubie to i tak dobrze w porównaniu do adaptacji Gomesa
0
To jeszcze 6pkt.
0
Bo wszyscy zaczęli grać na niego. Bez Messiego każdy podawał każdemu. Messi miał doskonałą sytuację podać sam na sam lecz w zawodnika trafil
0
Dobrze że Celta nie miała skuteczności. Co to była za masakryczna obrona lecz bardzo eksperymentalna
0
Obrona znów na grzybach
1
Co to za obrona. Barcelona nie potrafi bronic
0
Messi przecież nie będzie bronil
0
Gdzie krytycy Paulinho?
0
Moze Gomes sam poprosil o zmiane bo już sam na swoje grę nie może patrzec
0
Gra obronna masakra. Smierdzi golem dla Celty
0
Słupek po strzale gdzie szła kontra Celty. Kto zawinił? Przecież to nie Gomes świetnie oszukał rywala i dośrodkował w jego nogę nie?
0
Chyba zapomniales o pięknym dośrodkowaniu Gomesa czyli w nogę rywala gdzie poszła błyskawiczna kontra Celty i po strzale pilka otarła się o słupek.
0
Za taki kabaret Gomesa i Denisa to sami powinni rzucić wypowiedzenie. Skończyło się bronienie ich. Ci dwaj fundują zagrożenie ale pod bramką Ter Stegena
11
Brawo Gomes za kolejną stratę. Sorry ale Gomes z Suarezem już kolejny raz udowadniają że dla nich Barca to za wysokie progi
1
I Kolejna strata Suareza
1
Suarez piękne straty... już z dwa gole mogły paść dla Celty choć Barca też ma szanse
35
Dogodzić ludziom. Najpierw mówią że przemęczeni a teraz narzekają na skład. To najrozsądniejsza decyzja Valverde. W sobotę finał więc mają szanse odpocząć. Niektórzy chyba zachłysnęli się tym rekordem bez porażki. Barca ma 11 pkt. przewagi więc nie rozumiem tych narzekań co do składu
0
Brawo Valverde! W końcu!
0
Jeśli zagra Suarez to Valverde strzeli sobie w kolano. Tak samo nie powinien grać Messi. Przecież w sobotę finał i oby żadnej kontuzji nie było
1
Rotacja będzie jeśli jutro nie zagra Umtiti Alba Messi i Suarez. Trzeba dać tym piłkarzom odpocząć
5
Kibicom nie chodzi o to że Barca odpadła w lidze mistrzów tylko o styl w jakim to uczynili. Co do dzisiejszego meczu to był podobny troszke do tego z Romą na Camp Nou. Kiksy Ter Stegena czy Umtitego. Mnóstwo błędów w ustawieniach. Rywale łatwo dochodzili do sytuacji bramkowych.
Jeśli Valverde wystawi ten sam skład we wtorek i nie da odpocząć Suarezowi Pique czy Busquetsowi to finał PK może wyglądać jak ostatnie mecze Barcelony.
0
Valverde zamknął usta krytykom. Dembele wszedł i karny. Denis zje.. sam na sam
2
Piłkarz za ponad 100 baniek nadal siedzi na ławie. Znowu Barca broni wyniku? xD
1
Oby to nie była plotka. Natychmiast sprzedać. Piłkarz który kompletnie nie nadaje się do Barcelony. Zmarnowane pieniądze. Na palcach jednej ręki można policzyć udane mecze co jak na taki staż w Barcelonie jest śmieszne
0
Roma - Real
Bayern - Liverpool
Jedynie inaczej się da posmarować jak Liverpool zacznie u siebie :D
0
Greiezman kolejna setka zmarnowana