0

3:0 pięknie!

4

2:0!!!!! Sociedad

0

Piłkarz który został kupiony i nigdy nie zagrał oficjalnego meczu w Barcelonie. Właśnie takich transferów niby talentów nigdy nie rozumiałem. To samo było z Henrique

4

Hleb, Czyhrynski, Gomes. Komu byście dali pierwsze miejsce za największą pomyłkę transferową Barcelony w 21. wieku? Chyba że kogoś jeszcze pamiętacie

6

Pierwszy mecz od 11. lutego a dopiero drugi w nowym klubie to i tak dobrze w porównaniu do adaptacji Gomesa

0

To jeszcze 6pkt.

0

Bo wszyscy zaczęli grać na niego. Bez Messiego każdy podawał każdemu. Messi miał doskonałą sytuację podać sam na sam lecz w zawodnika trafil

0

Dobrze że Celta nie miała skuteczności. Co to była za masakryczna obrona lecz bardzo eksperymentalna

0

Obrona znów na grzybach

1

Co to za obrona. Barcelona nie potrafi bronic

0

Messi przecież nie będzie bronil

0

Gdzie krytycy Paulinho?

0

Moze Gomes sam poprosil o zmiane bo już sam na swoje grę nie może patrzec

0

Gra obronna masakra. Smierdzi golem dla Celty

0

Słupek po strzale gdzie szła kontra Celty. Kto zawinił? Przecież to nie Gomes świetnie oszukał rywala i dośrodkował w jego nogę nie?

0

Chyba zapomniales o pięknym dośrodkowaniu Gomesa czyli w nogę rywala gdzie poszła błyskawiczna kontra Celty i po strzale pilka otarła się o słupek.

0

Za taki kabaret Gomesa i Denisa to sami powinni rzucić wypowiedzenie. Skończyło się bronienie ich. Ci dwaj fundują zagrożenie ale pod bramką Ter Stegena

11

Brawo Gomes za kolejną stratę. Sorry ale Gomes z Suarezem już kolejny raz udowadniają że dla nich Barca to za wysokie progi

1

I Kolejna strata Suareza

1

Suarez piękne straty... już z dwa gole mogły paść dla Celty choć Barca też ma szanse

35

Dogodzić ludziom. Najpierw mówią że przemęczeni a teraz narzekają na skład. To najrozsądniejsza decyzja Valverde. W sobotę finał więc mają szanse odpocząć. Niektórzy chyba zachłysnęli się tym rekordem bez porażki. Barca ma 11 pkt. przewagi więc nie rozumiem tych narzekań co do składu

0

Brawo Valverde! W końcu!

0

Jeśli zagra Suarez to Valverde strzeli sobie w kolano. Tak samo nie powinien grać Messi. Przecież w sobotę finał i oby żadnej kontuzji nie było

1

Rotacja będzie jeśli jutro nie zagra Umtiti Alba Messi i Suarez. Trzeba dać tym piłkarzom odpocząć

5

Kibicom nie chodzi o to że Barca odpadła w lidze mistrzów tylko o styl w jakim to uczynili. Co do dzisiejszego meczu to był podobny troszke do tego z Romą na Camp Nou. Kiksy Ter Stegena czy Umtitego. Mnóstwo błędów w ustawieniach. Rywale łatwo dochodzili do sytuacji bramkowych.

Jeśli Valverde wystawi ten sam skład we wtorek i nie da odpocząć Suarezowi Pique czy Busquetsowi to finał PK może wyglądać jak ostatnie mecze Barcelony.

0

Valverde zamknął usta krytykom. Dembele wszedł i karny. Denis zje.. sam na sam

2

Piłkarz za ponad 100 baniek nadal siedzi na ławie. Znowu Barca broni wyniku? xD

1

Oby to nie była plotka. Natychmiast sprzedać. Piłkarz który kompletnie nie nadaje się do Barcelony. Zmarnowane pieniądze. Na palcach jednej ręki można policzyć udane mecze co jak na taki staż w Barcelonie jest śmieszne

0

Roma - Real
Bayern - Liverpool

Jedynie inaczej się da posmarować jak Liverpool zacznie u siebie :D

0

Greiezman kolejna setka zmarnowana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?