masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu chcą wejść z piłką do bramki
1
Nie w ogóle sensu Messiego wpuszczać jak oni mają w D... ten mecz
1
Gdzie oni kur... są?!!
0
Vlaverde Wku... ma znakomitego strzelca z rzutów wolnych A strzela Suarez
0
Sevilla sobie podaje A zawodnicy Barcy stoją jak pacholki
1
Brawo za stanie. Zero pressingu. Same proste błędy!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Umtiti chyba myślał o podwyzce
0
Brawo Alba i Dembele na spacerze
0
Coutinho chyba w kontrakcie ma zakaz wykonywania wolnych
0
Dembele widać ma w D... pomagać w obronie
0
Drugiej linii nie ma w obronie aż proszą się o stratę gola
0
1. Kwietnia jutro
3
Gra Bayernu : "Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też"
0
Borussia ma bardzo dobry skład ale beznadziejnego trenera. Mega wstyd żeby stać i jeszcze podawać przeciwnikowi. Bayern robi swoje
0
Kolejny raz Sampaoli się kompromituje ale zaraz większość napisze że to tylko mecz towarzyski. Polska przed Euro też dostała 6:0 od Hiszpanów a co potem na Euro u nas było każdy pamięta. Argentyna to zlepek indywidualistów absolutnie nie tworzących zespół
0
Nie ma naprawdę się czym podniecać. Ronaldo zazwyczaj dokłada nogę. Oczywiście szacun za to ze znajduje się w takich sytuacjach. Nie można to porównywać do Messiego który robi show. Jak Ronaldo przedrybluje paru i strzeli gola wtedy będzie można mówić "wow". Ronaldo jest jak kiedyś Brazylijski piłkarz Jardel
9
Brawo Villarreal!
2
Kibice powinni gwizdac bo przychodzą zobaczyć grę pełną zaangażowania i płacą za to nie małe pieniądze
0
Te spacerowanie po boisku zaraz się źle skonczy
0
Rakitic na razie fantastyczny mecz
0
Nie drażnić króla
0
Żeby to sie nie zemsciło
0
Śniło mi się że jeszcze w pierwszej połowie było 6:3 dla Chelsea. Nie mam pojęcia skąd ten hokejowy wynik i że w plecy
0
Największy błąd United to przedłużenie kontraktu z Mou.
0
Suarez i Dembele dziś super
1
Gratulacje. Teraz ekipa ma szanse pokazać na co ich stać a nie tylko Leo. Oby znowu nie stracili punktów
2
Miał w d... kibiców. Wybrał kasę a do tego on chcę grać dla Realu więc żadnego możliwego powrotu. Trzeba było dwa razy się zastanowić co się robi.
0
Włoski typowe szczęście
2
Sukces realu? Gra całego podkreślam całego zespołu bez błędów. Najlepszy mecz realu w tym sezonie