1

Jego ratuje asysta a Messiego gol na wage wygraną. W przypadku porażki to oni byliby najbardziej krytykowani i taka jest prawda

1

Barcelona wyglądała mega słabo fizycznie. 3pkt. na wagę złota

Teraz zobaczycie jak jest różnica w mediach gdy sędzia pomyli się na korzyść Barcy a jaka dla realu. W mediach zjedzą Barcelone i to co mówił Alba jest 100% prawdą

12

Kur... sędzia nie pomylił się bo karnego absolutnie nie było. Przepisy mówią wyraźnie. Sędzia popełnił mega błęd że nie dał drugiej żółtej kartki dla Wakaso i mega błąd liniowy gdzie Paco był na spalonym

0

Nie można robić takich kiksow

1

Brakuje Lahoza w tym meczu. Wakaso miałby już dwie czerwone

1

I czemu tego nie podał?

0

W końcu Alaves nie ma szczęścia bo za duzo tego

0

No i teeaz kur... pilki nie podniosl

0

Ja rozumiem ze Barca rozgrywala mecz w czwartek ale Alaves ma w nogach dogrywke

0

Z taka gra to bliżej do gola Alaves niz Barcy

0

Każda odbitke wygrywają. Masakra

0

Czy ktoś w koncu choć raz odegra dobrze piłkę?

0

Nie mogę uwierzyć ze grają coś takiego

0

Jeszcze gorzej niż z Cel ta na Camp Nou. Pobudka bo stojąc się nie wygra meczu

2

Niech przestaną wiecznie do Messiego podawać do jasnej ch...

2

Przyjęcie Messiego to na razie podsumowanie jego meczu

1

Na razie Messi z Iniesta grają padake

0

Jutro jedenastka taka: Ter Stegen - Semedo Yery Mina Umtiti Digne - Paulinho Busi Gomes Coutinho - Messi i Suarez

1

Zatrzymał to na żółtą i nie dal

0

Ja pier... no co za pech

0

Ale to zmarnowali

1

Jeśli Barca nie strzeli na 3:0 to zaraz może być 2:1 przez jeden prosty blad

0

Na razie słabe te podania w drugiej polowie

0

Busi juz 4 poważne błędy. Czas się obudzic

5

Wysp... tego pseudo sędziego bo jest tak wkurzajacy ze masakra

0

Valverde potrafi zaskakiwać

0

Z taką grą realu to już tylko sędziowie mogą im pomóc

0

A to przepraszam. Wczoraj nie oglądałem meczu realu. Dopiero widziałem to w retransmisji

0

Wczoraj "najlepszy piłkarz w historii" kiedy chciał wymusić karnego i machał rękoma a po chwili Bale wpakował piłkę na 2:1 oczywiście się nie cieszył

0

Już to widze jak dwa tygodnie. Wróci pewnie za miesiąc. Sytuacja z Alcacerem już się śmieszna robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?