masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jego ratuje asysta a Messiego gol na wage wygraną. W przypadku porażki to oni byliby najbardziej krytykowani i taka jest prawda
1
Barcelona wyglądała mega słabo fizycznie. 3pkt. na wagę złota
Teraz zobaczycie jak jest różnica w mediach gdy sędzia pomyli się na korzyść Barcy a jaka dla realu. W mediach zjedzą Barcelone i to co mówił Alba jest 100% prawdą
12
Kur... sędzia nie pomylił się bo karnego absolutnie nie było. Przepisy mówią wyraźnie. Sędzia popełnił mega błęd że nie dał drugiej żółtej kartki dla Wakaso i mega błąd liniowy gdzie Paco był na spalonym
0
Nie można robić takich kiksow
1
Brakuje Lahoza w tym meczu. Wakaso miałby już dwie czerwone
1
I czemu tego nie podał?
0
W końcu Alaves nie ma szczęścia bo za duzo tego
0
No i teeaz kur... pilki nie podniosl
0
Ja rozumiem ze Barca rozgrywala mecz w czwartek ale Alaves ma w nogach dogrywke
0
Z taka gra to bliżej do gola Alaves niz Barcy
0
Każda odbitke wygrywają. Masakra
0
Czy ktoś w koncu choć raz odegra dobrze piłkę?
0
Nie mogę uwierzyć ze grają coś takiego
0
Jeszcze gorzej niż z Cel ta na Camp Nou. Pobudka bo stojąc się nie wygra meczu
2
Niech przestaną wiecznie do Messiego podawać do jasnej ch...
2
Przyjęcie Messiego to na razie podsumowanie jego meczu
1
Na razie Messi z Iniesta grają padake
0
Jutro jedenastka taka: Ter Stegen - Semedo Yery Mina Umtiti Digne - Paulinho Busi Gomes Coutinho - Messi i Suarez
1
Zatrzymał to na żółtą i nie dal
0
Ja pier... no co za pech
0
Ale to zmarnowali
1
Jeśli Barca nie strzeli na 3:0 to zaraz może być 2:1 przez jeden prosty blad
0
Na razie słabe te podania w drugiej polowie
0
Busi juz 4 poważne błędy. Czas się obudzic
5
Wysp... tego pseudo sędziego bo jest tak wkurzajacy ze masakra
0
Valverde potrafi zaskakiwać
0
Z taką grą realu to już tylko sędziowie mogą im pomóc
0
A to przepraszam. Wczoraj nie oglądałem meczu realu. Dopiero widziałem to w retransmisji
0
Wczoraj "najlepszy piłkarz w historii" kiedy chciał wymusić karnego i machał rękoma a po chwili Bale wpakował piłkę na 2:1 oczywiście się nie cieszył
0
Już to widze jak dwa tygodnie. Wróci pewnie za miesiąc. Sytuacja z Alcacerem już się śmieszna robi