masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tą akcją Gomes się spłacił...
0
Masherano pewnie gra by go pożegnać
0
Milanu i tak nikt nie przebije. Tyle kasy na nic
26
Pamiętam jak Barca chciała Ceballosa. Ten był zdeterminowany by grać dla realu i dziś ogląda mecze z trybun. W Barcelonie z pewnością by grał
0
Tello trafia na 5:3
22
Kolejna super wiadomość to ta że Umtiti już trenuje!
1
Nie rozumiem tych kwot ponieważ mówiło się że za dużo procent budżetu idzie na płace zawodników. Messi gigantyczna podwyżka teraz przychodzi Coutinho więc skąd ta kasa? Nie znam się na marketingu więc pytam
11
"Deoulofeu miał szanse w innej fazie sezonu..." czyli mówiąc krótko Deoulofeu zmarnował swoją szansę dlatego teraz sobie po raz kolejny obejrzy mecz z trybun. Czas na innych
0
Może by kiedyś odpalił jak Roberto
2
Niech go biorą w pakiecie z Douglasem
2
Do czego ten świat dąży...
4
Czemu tylko dwa karne dla realu były?
1
Oj Denis miałeś taką super okazje. Niedosyt jest bo Barca powinna wygrać ale brawa ogólnie. Nadal Barca niepokonana
0
Czyżby pożegnanie dla Deulofeu?
16
Nie wiem czy było tu info ale Victor Valdes zakończył sportową karierę
0
Dopóki nie ma oficjalnej wiadomości to można sobie to wsadzić w 4 litery tak jak to było w lecie
6
Tak tylko że ubyła jedna z gwiazd Neymar a ten który miał wskoczyć na jego miejsce był kontuzjowany. Valverde grał składem który ma. mZapomnij o takim czymś że Barca będzie wygrywała co mecz 5:0 w przepięknym stylu. Sezonowcem jesteś?
0
Guardiola jeszcze nie wygrał ligę angielską ale szacun za to co robi. W przeciwieństwie do Mou wie na kogo pieniądze wydaje
0
Dlatego Messi odpoczywa na boisku i nie jest mu potrzebny odpoczynek na ławce
2
To teraz czas wygrać na Anoeta
19
No jest jeden wyjątek a nazywa się Gomes
0
Kubot nie zdobył sam tego tytułu tylko w duecie więc to co innego niż gra indywidualna. Dla mnie najlepszy Stoch za turniej czterech skoczni
19
Właśnie nie kiedy drużyna przegrywa ale kiedy wygrywa widać kto nie nadaje się do zespołu i z całą pewnością jest to Gomes. Koniec tłumaczenia on po prostu się nie nadaje do tego zespołu. Przecież więcej pokazał Arda a gdzie dziś jest on a Gomes. Zmarnowane pieniądze bez dwóch zdań. Jeden z najgorszych transferów Barcy za dużą kasę
4
I jego nazywali najlepszym środkowym obrońcą. Te pseudo statuetki. Tak samo Ronaldo który może buty Messiemu czyścić.
1
Wara od Gomesa on się aklimatyzuje
18
Dla mnie wygranym tego sezonu jest trener bo to jak ustawił drużyne należy się szacun. Ter Stegen to co robi w bramce klasa światowa następnie wiecznie kontuzjowany Vermaelen nagle w wyśmienity sposób zastępuje Umtitiego. Najlepsza forma w karierze Alby. I największa niespodzianka in plus Paulinho
2
Ale przynajmniej zawodnicy realu mają prawdziwe święta "białe" i -14. U nas w Polsce dodatnia temperatura i wietrznie
0
Wkurzają te wypowiedzi o zdobytym już mistrzostwie. Ludzie pokory do jasnej ch... Przypomnieć można drugi sezon Enrique jaka tam była przewaga i jak prawie Barca straciła tytuł
2
United w przewadze i jak z Bristol stracili gola w ostatniej sekundzie tym razem grając w przewadze! Mourinho i jego United za taką kasę to dramat
10
Ciekawe kiedy Dembele zagra