1

Taki sam strzał jak w poprzednim sezonie. Dziś to wybronił! Brawo znakomita forma!

2

Realowcy płaczą że karnych nie mają. Fakt kilka może im się należało ale nie są tylko oni poszkodowani i niech przypomną sobie ile karnych i punktów w zeszłym sezonie zabrali Barcelonie sędziowie gdzie to tak naprawdę zdecydowało o mistrzostwie ligi

0

Remis w derbach Madrytu to jedno ale Real nie strzelił gola to już szok!

2

Mecz towarzyski to tylko kropla w morzu. Argentyna awansowała na Mundial dzięki Messiemu a mając w składzie takich graczy jak Aguero Dybala Di Maria i wielu innych to naprawde wstyd prezentując tak niski poziom. Sampaoli nie jest od dziś i wypada pokazać już jakiś futbol

2

A przecież Sampaoli to wielki trener

0

El Clasico dla Barcy

0

Ty chyba dalej nie rozumiesz. Co Ty porównujesz Thiago do Roberto gdzie Roberto gra mnóstwo spotkań głównie na prawej obronie i trener dał mu jasno do zrozumienia że jest ważnym zawodnikiem

4

Piszesz że "wtedy w pomocy był mega ścisk" po czym piszesz o zdradzie? Jaka zdrada? Zawodnik chciał grać a nie wciąż czekać aż kiedyś od pierwszej minuty zagra i to nie jeden mecz. Co Ty porównujesz do Neymara który uciekł chwile przed rozpoczęciem nowego sezonu? Pomyśl troche

0

Prawda taka gdy Messi nie zrobi swoje to Barca ma problemy. Dziś było to widać. Na dziś Suarez i Deuolofeu to dosłownie pacholki na boisku. Oni tylko są i przeszkadzają własnej drużynie.

1

Było Athletic potem Olimpiakos A teraz Sevilla. Barca gra kolejny przecietny mecz. Niedokladnosc i po wolność akcji razi jak cholera do tego brak skrzydlowych

0

Po co sie cofaja? Chcą następną bramkę stracić?

0

Ci z Eleven coś brali? Przecież nadepnał mu na Achillesa. Gdyby gracz Barcy tak zrobił to byłby karny

0

Kim ta Barca ma grać w ataku? Suarez i Deuolofeu to teraz nie poziom Barcy a strzelec dwoch goli zszedł boiska

0

Juz Barca chce frajerów z siebie robić by real odrabiał straty?

0

Msakra jeśli chodzi o atak w tym meczu. Mnóstwo strat i niedokładności

0

Suarezowi nie płacą że tak gra? O co tu kur... chodzi?

0

Brakowało stylu realu czyli strzałów z dystansu albo miliona wrzutek

3

Kiedy oni zaczną grać szybszą i dokladniesza piłką na wyjazdach? Nie ma żadnego impulsu do lepszej gry. W ataku poruszają się jak ślimaki a jak zdarzy się okazja to marnuje ją Suarez

2

Masakra z tymi podaniami

2

Suarez praktycznie w kazdym meczu tego sezonu zmarnował 100% okazję. Nie da się to oglądać

0

Jeden jak i drugi Suarez do zmiany. Słaby Deoulofeu i Semedo. Kim tu grać

0

Suarez powinien naprawdę udać się na ławke

1

Kolejny niezbyt dobry mecz wyjazdowy. Brak dokładności składanych akcji.

4

Narzekać to można było na Lucho a nie na Valverde

1

Porówniaj sobie grę Ter Stegena za czasów Lucho a teraz w nowym sezonie u Vlaverde. Tamten ter Stegen był słaby. W tym jak narazie jest bardzo dobry ale zobaczymy co będzie później.

0

Rzeczywiście Gomes był tak dobry przed transferem czy Barca taka głu...?

8

Przecież nie powie że zdjął Suareza bo był beznadziejny. Żaden trener by tego nie powiedział

7

Wejście Paulinho i przesunięcie Roberto ożywiło mecz. W końcu Valverde zdjął Suareza. On chyba w całej swojej karierze nie był w tak dramatycznej formie. Zdecydowanie powinien grać Alcacer skoro forma Suareza jest równa zeru

0

Niech jeszcze Suarez zejdzie. Zamiast zabić mecz to oczywiście musiał strzelić w bramkarza a Pique pokazał swoją formę w tym sezonie. Zamiast odpoczywać to jak fraj... będzie meczarnia do konca

0

Mnie ten punkt cieszy bo była wkalkulowana porażka ale druga połowa Barcelony była dobra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?