17

Spokojnie on się aklimatyzuje...

0

W przeszkodzie po mistrzostwo są dwie możliwości albo Barca przegra sama ze sobą albo sędziowie będą zabierać gole jak te z Valencją Celtą i Deportivo

75

Ukłony dla tego zawodnika bo to co gra to coś fantastycznego

5

Zwróćmy uwagę że w tym meczu nie było czuć nieobecności Umtitiego. Vermaelen bodajże jeden błąd popełnił przy główce Benzemy a tak z Pique dobrze zagrał

0

Przecież w Madrycie nie jest -14 tylko -9. Sprawdźcie kto jest drugi w tabeli

5

Barca ma gorszą drużyne niż rok temu a Valverde zrobił z nich monolit!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda że w Barcelonie na skrzydle nie ma teraz kogoś takiego jak Ronaldinho.

0

Mam nadzieje że limit obijania słupków się skończył i festiwali marnowanych okazji też. Dziś Deportivo było tłem ale przyjdzie groźniejszy rywal i sytuacje trzeba wykorzystywać

0

Zwrócimy uwagę ze od kilkunastu minut w akcjach Barcy jest więcej zawodników gospodarzy na połowie rywala a i tak goli nie ma skoro się tyle sytuacji marnuje

0

Kolejna sytuacja zmarnowana. Kpina po prostu

0

Ja wiem ze jest 4:0 ale niech sie ogarna z tymi strzalami. Tak w meczu z Celta Barca punkty straciła

3

Messi znowu przesadza. Mial wolne skrzydło to znowu holowal piłkę.

2

To ile Barca marnuje okazji to jest masakra.

1

Hiszpania sie umowila ze gole dla Barcelony są tylko jak odbije się piłka od siatki

1

Niech sp... Z tymi sedziami!

4

I był gol!!! Okradanie po raz kolejny

1

Co tam trzeci gol. Mi wypadły oczy po tym co Iniesta zrobił.

3

Gol była na miliard procent. Pokazali w powtorce piłkę po odbiciu od rękawic A nie jak uderza w rękawice! I kolejny raz zabierają gola!

0

Messi rekordy słupków robi

0

No w koncu! Iniesta ekstra dosrodkowanie

0

I znowu marnowanie setek a rywale strzela z roznego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I kolejna kontuzja miesniowa

0

W końcu Paco i niech pokaże swoje możliwości

0

Może niech k.... jeszcze hodowlę jedwabników założą? A tak na poważnie ten tytuł to jedno wielkie nic bo gdy zespół z Europy nie wygrywa to już jest sensacja. Najlepiej to zlikwidować

2

10mln.? To zaburza po raz kolejny budżet płac. Messi ogromna podwyżka teraz Roberto to skąd oni tą kasę wezmą

0

W końcu nie do Messiego i jest gol!

0

Messi co Ty dziś odwalasz

0

Zaczyna się festiwal zmarnowanych okazji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?