masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Spokojnie on się aklimatyzuje...
0
W przeszkodzie po mistrzostwo są dwie możliwości albo Barca przegra sama ze sobą albo sędziowie będą zabierać gole jak te z Valencją Celtą i Deportivo
75
Ukłony dla tego zawodnika bo to co gra to coś fantastycznego
5
Zwróćmy uwagę że w tym meczu nie było czuć nieobecności Umtitiego. Vermaelen bodajże jeden błąd popełnił przy główce Benzemy a tak z Pique dobrze zagrał
0
Przecież w Madrycie nie jest -14 tylko -9. Sprawdźcie kto jest drugi w tabeli
5
Barca ma gorszą drużyne niż rok temu a Valverde zrobił z nich monolit!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda że w Barcelonie na skrzydle nie ma teraz kogoś takiego jak Ronaldinho.
0
Mam nadzieje że limit obijania słupków się skończył i festiwali marnowanych okazji też. Dziś Deportivo było tłem ale przyjdzie groźniejszy rywal i sytuacje trzeba wykorzystywać
0
Zwrócimy uwagę ze od kilkunastu minut w akcjach Barcy jest więcej zawodników gospodarzy na połowie rywala a i tak goli nie ma skoro się tyle sytuacji marnuje
0
Kolejna sytuacja zmarnowana. Kpina po prostu
0
Ja wiem ze jest 4:0 ale niech sie ogarna z tymi strzalami. Tak w meczu z Celta Barca punkty straciła
3
Messi znowu przesadza. Mial wolne skrzydło to znowu holowal piłkę.
2
To ile Barca marnuje okazji to jest masakra.
1
Hiszpania sie umowila ze gole dla Barcelony są tylko jak odbije się piłka od siatki
1
Niech sp... Z tymi sedziami!
4
I był gol!!! Okradanie po raz kolejny
1
Co tam trzeci gol. Mi wypadły oczy po tym co Iniesta zrobił.
3
Gol była na miliard procent. Pokazali w powtorce piłkę po odbiciu od rękawic A nie jak uderza w rękawice! I kolejny raz zabierają gola!
0
Messi rekordy słupków robi
0
No w koncu! Iniesta ekstra dosrodkowanie
0
I znowu marnowanie setek a rywale strzela z roznego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I kolejna kontuzja miesniowa
0
W końcu Paco i niech pokaże swoje możliwości
0
Może niech k.... jeszcze hodowlę jedwabników założą? A tak na poważnie ten tytuł to jedno wielkie nic bo gdy zespół z Europy nie wygrywa to już jest sensacja. Najlepiej to zlikwidować
2
10mln.? To zaburza po raz kolejny budżet płac. Messi ogromna podwyżka teraz Roberto to skąd oni tą kasę wezmą
0
W końcu nie do Messiego i jest gol!
0
Messi co Ty dziś odwalasz
0
Zaczyna się festiwal zmarnowanych okazji