masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecznie grają w dziadka na treningach a nie potrafią jednej szybkiej akcji stworzyć. Jeżeli Mina jest jednym z najczęściej podajacych zawodników to jest tu cos nie tak. Mecz identyczny jak z Alaves. W akcji dwóch gra reszta stoi
4
Coutinho i Suarez dramat. Same straty
0
Najwyraźniej trxeba stracić gola by zaczęli grać
28
Alba zaczyna denerwować tym szukaniem na siłę Messiego
3
Nie rozumiem tego podniecenia Ronaldo bo strzelił 3 gole. Dołożenie nogi 2x i główka. Niech on choć raz pokaże coś magicznego wtedy będzie można mówić że to "popis" Ronaldo
0
Chyba ma coś z głową. Niech się weźmie za ludzi którzy obrażają jego rodzinę. Przecież zawieszenie Pique nic mu nie da żeby real zniwelował strate
6
Ich to nawet obraża jak strzela się im gola. Może niech też doniosą na to?
1
Jak dla mnie nie można mówić o meczu w takich warunkach. To był antyfutbol. Jestem zadowolony z wyniku. Błąd Ter Stegena i Digne i potem super dośrodkowanie doprowadziło do gola Espanoylu. Bardzo ważny punkt
0
ale gol Danilo. Czyżby real płakał?
0
Roberto? Bez jaj gdyby nie Cillessen to na jego konto można by było zapisać gola dla Valencii.
0
Najważniejsze że do zera ale Barca ma problem z tempem gry. Rewanż jest sprawą otwartą. Valencia pewnie od pierwszej minuty ruszy na Barce
0
No nie takie błędy!
0
Podania nie w tempo
0
Jeszcze ręka była
1
Jest Suarez!!!!!!!
0
Mega powolona Barcelona. Jakby mieli cieżar przyczepiony do nóg
0
Barca słabo wygląda. Ten wolny powrót Sergi Roberto chociażby
3
Widać było gorszą dyspozycje w meczu z Alaves i widać to dziś. Gra jest za wolna
0
Niecałe 51 tyś. kibiców to jest masakra jak na taki mecz i tą faze pucharu
3
Sandro Ramirez przechodzi do Sevilli
0
Marc Bartra ma przenieść się do Realu Betis
1
Zaprzepaścił zbyt wiele szans
7
http://footbar.info/z-ostatniej-chwili/2539,symulka-jednego-z-mlodziezowcow-realu-madryt-wideo
To chyba powinna być czerwona kartka ale dla symulanta z realu
0
Zaprzepaścił swoją szansę niestety
0
Super wejście z jednym ale za ten kiks głową
0
Brawo. Prawidłowy komentarz i jak ktoś to napisał boli -19? To ma boleć
1
Przy sam na sam z bramkarzem brakowało tego co z Sociedad czyli podnieść piłke
5
Na razie nie ma co negatywnie oceniać Coutinho czy Dembele. Przypomnijcie sobie okres aklimatyzacji Gomesa :D a tak na poważnie Coutinho i Dembele potrzebują trochę czasu
2
Nikt o Wakaso nie wspomni?
11
ich boli ogromna strata a ja się z tego śmieje