0

Wiecznie grają w dziadka na treningach a nie potrafią jednej szybkiej akcji stworzyć. Jeżeli Mina jest jednym z najczęściej podajacych zawodników to jest tu cos nie tak. Mecz identyczny jak z Alaves. W akcji dwóch gra reszta stoi

4

Coutinho i Suarez dramat. Same straty

0

Najwyraźniej trxeba stracić gola by zaczęli grać

28

Alba zaczyna denerwować tym szukaniem na siłę Messiego

3

Nie rozumiem tego podniecenia Ronaldo bo strzelił 3 gole. Dołożenie nogi 2x i główka. Niech on choć raz pokaże coś magicznego wtedy będzie można mówić że to "popis" Ronaldo

0

Chyba ma coś z głową. Niech się weźmie za ludzi którzy obrażają jego rodzinę. Przecież zawieszenie Pique nic mu nie da żeby real zniwelował strate

6

Ich to nawet obraża jak strzela się im gola. Może niech też doniosą na to?

1

Jak dla mnie nie można mówić o meczu w takich warunkach. To był antyfutbol. Jestem zadowolony z wyniku. Błąd Ter Stegena i Digne i potem super dośrodkowanie doprowadziło do gola Espanoylu. Bardzo ważny punkt

0

ale gol Danilo. Czyżby real płakał?

0

Roberto? Bez jaj gdyby nie Cillessen to na jego konto można by było zapisać gola dla Valencii.

0

Najważniejsze że do zera ale Barca ma problem z tempem gry. Rewanż jest sprawą otwartą. Valencia pewnie od pierwszej minuty ruszy na Barce

0

No nie takie błędy!

0

Podania nie w tempo

0

Jeszcze ręka była

1

Jest Suarez!!!!!!!

0

Mega powolona Barcelona. Jakby mieli cieżar przyczepiony do nóg

0

Barca słabo wygląda. Ten wolny powrót Sergi Roberto chociażby

3

Widać było gorszą dyspozycje w meczu z Alaves i widać to dziś. Gra jest za wolna

0

Niecałe 51 tyś. kibiców to jest masakra jak na taki mecz i tą faze pucharu

3

Sandro Ramirez przechodzi do Sevilli

0

Marc Bartra ma przenieść się do Realu Betis

1

Zaprzepaścił zbyt wiele szans

7

http://footbar.info/z-ostatniej-chwili/2539,symulka-jednego-z-mlodziezowcow-realu-madryt-wideo

To chyba powinna być czerwona kartka ale dla symulanta z realu

0

Zaprzepaścił swoją szansę niestety

0

Super wejście z jednym ale za ten kiks głową

0

Brawo. Prawidłowy komentarz i jak ktoś to napisał boli -19? To ma boleć

1

Przy sam na sam z bramkarzem brakowało tego co z Sociedad czyli podnieść piłke

5

Na razie nie ma co negatywnie oceniać Coutinho czy Dembele. Przypomnijcie sobie okres aklimatyzacji Gomesa :D a tak na poważnie Coutinho i Dembele potrzebują trochę czasu

2

Nikt o Wakaso nie wspomni?

11

ich boli ogromna strata a ja się z tego śmieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?