1

To się kpina! Drugi różny i drugi raz do bramkarza!

0

Po tych stratach przypomina się właśnie mecz z Chelsea gdzie Messi w srodku pola stracił piłkę i poszła kontra. Jeszcze trochę i będzie tutaj to samo

0

Proponuję więcej błędów popełniać A na pewno gol nie wpadnie. Co to jest za gra?

0

Tyle podan na treningach A tyle strat w meczu

0

Nie zdziwie się jak Gomes wyjdzie w podstawowym składzie

1

Nie rozumiem tego oszczędzania Coutinho. Przecież on musi dużo grać by wpasować się w styl

0

Tyle lat kariery a w La Masia przez ten czas nie wykreował się żaden następca

1

Real się zamuruje jak to było z Bayernem gdzie prowadził Guardiola. Jedna kontra realu i po meczu

0

Drugie frajerstwo PSG w niecały rok

0

PSG jest sobie samo winne. Tyle okazji a real nagle z d... strzela

1

Emery lecisz za to. Tak sobie dać gole strzelić. Karny i dwa gole z d... to się w głowie nie mieści!

0

Ja pier... kolejny fuks!!!!

0

i złota piłka mu się na to należy

1

I co mówiłem? Ja pier... co za fuks!

1

To się zaraz zemści

0

Może by tak w końcu spojrzeć na La Masia?

0

To co mówiłem gdy oficjalnie pisano o dwóch tygodniach że to i tak ściema że na pewno się absencja wydłuży. Jestem ciekaw czy on w lutym zagra i nie zdziwie się jak go jeszcze długo nie zobaczymy

3

Jeżeli wy krytykujecie Dembele po kolejnej kontuzji to co powiedzieć o reszcie w tym meczu? Najlepszy z Barcelony był ten na którego nikt by nie stawiał czyli Mina.

0

Kolejny przeciwnik na Camp nou też postawi autobus i jeśli Barca będzie stała to strata punktów pewna. Intensywność akcji przy takiej grze rywala musi być jak z Celtą w CdR

0

Nie porównujmy Gomesa który na aklimatyzacje miał półtorej sezonu do zawodnika który większość sezonu leczył kontuzje

0

Gdy widziałem że przez prawie całą pierwszą połowę najwięcej podań wymieniła linia obrony to było wiadomo że mecz będzie jak ten z Alaves

3

Jeżeli Barca nie zacznie grać swoją piłkę to będzie źle na koniec. Mega słaby mecz z Alaves. Derby w meczu na wodzie remis. Dzisiaj to nie ma co ich komentować bo to była kpina. Atletico gra swoje po 1:0 i niweluje strate. Jak się nie gra od pierwszego gwizdka to potem są takie sytuacje.

Tu nie chodzi o to że przeciwnicy grają antyfutbol. Valencja też grała defensywnie na Mestalla ale Barca grała szybką piłką a teraz trzeci mecz z rzędu na Camp Nou i piłkarze dosłownie chodzą. Zamiast dusić przeciwnika to wszyscy są gdzieś w lesie. Od pressingu się wszystko zaczyna a tego na Camp Nou nie ma

0

Zgadzam się. Dembele to na razie osłabienie. Coutinho tylko ma przeblyski

0

Bez kontuzji? Poczekamy po meczu co z Dembele☺

2

Suarez mniej niż zero w tym meczu pozostałych nie skomentuje. Stanie i sr... W banie taka taktyka Barcelony

0

Atletico wygrywa po 1:0 A Barcelona ma problem by stworzyć choć jedna dobra sytuację. To się w głowie nie miesci

1

Jeszcze gorszy mecz niż z Alaves. Każdy stoi skuteczność podań mizerna!

1

Skuteczność podań Suareza to chyba 20%

0

Jestem ciekaw ile Messi przebieg do tej pory

0

Alcscer i Coutinho do zmiany. Skrzydła nie istnieja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?