masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To się kpina! Drugi różny i drugi raz do bramkarza!
0
Po tych stratach przypomina się właśnie mecz z Chelsea gdzie Messi w srodku pola stracił piłkę i poszła kontra. Jeszcze trochę i będzie tutaj to samo
0
Proponuję więcej błędów popełniać A na pewno gol nie wpadnie. Co to jest za gra?
0
Tyle podan na treningach A tyle strat w meczu
0
Nie zdziwie się jak Gomes wyjdzie w podstawowym składzie
1
Nie rozumiem tego oszczędzania Coutinho. Przecież on musi dużo grać by wpasować się w styl
0
Tyle lat kariery a w La Masia przez ten czas nie wykreował się żaden następca
1
Real się zamuruje jak to było z Bayernem gdzie prowadził Guardiola. Jedna kontra realu i po meczu
0
Drugie frajerstwo PSG w niecały rok
0
PSG jest sobie samo winne. Tyle okazji a real nagle z d... strzela
1
Emery lecisz za to. Tak sobie dać gole strzelić. Karny i dwa gole z d... to się w głowie nie mieści!
0
Ja pier... kolejny fuks!!!!
0
i złota piłka mu się na to należy
1
I co mówiłem? Ja pier... co za fuks!
1
To się zaraz zemści
0
Może by tak w końcu spojrzeć na La Masia?
0
To co mówiłem gdy oficjalnie pisano o dwóch tygodniach że to i tak ściema że na pewno się absencja wydłuży. Jestem ciekaw czy on w lutym zagra i nie zdziwie się jak go jeszcze długo nie zobaczymy
3
Jeżeli wy krytykujecie Dembele po kolejnej kontuzji to co powiedzieć o reszcie w tym meczu? Najlepszy z Barcelony był ten na którego nikt by nie stawiał czyli Mina.
0
Kolejny przeciwnik na Camp nou też postawi autobus i jeśli Barca będzie stała to strata punktów pewna. Intensywność akcji przy takiej grze rywala musi być jak z Celtą w CdR
0
Nie porównujmy Gomesa który na aklimatyzacje miał półtorej sezonu do zawodnika który większość sezonu leczył kontuzje
0
Gdy widziałem że przez prawie całą pierwszą połowę najwięcej podań wymieniła linia obrony to było wiadomo że mecz będzie jak ten z Alaves
3
Jeżeli Barca nie zacznie grać swoją piłkę to będzie źle na koniec. Mega słaby mecz z Alaves. Derby w meczu na wodzie remis. Dzisiaj to nie ma co ich komentować bo to była kpina. Atletico gra swoje po 1:0 i niweluje strate. Jak się nie gra od pierwszego gwizdka to potem są takie sytuacje.
Tu nie chodzi o to że przeciwnicy grają antyfutbol. Valencja też grała defensywnie na Mestalla ale Barca grała szybką piłką a teraz trzeci mecz z rzędu na Camp Nou i piłkarze dosłownie chodzą. Zamiast dusić przeciwnika to wszyscy są gdzieś w lesie. Od pressingu się wszystko zaczyna a tego na Camp Nou nie ma
0
Zgadzam się. Dembele to na razie osłabienie. Coutinho tylko ma przeblyski
0
Bez kontuzji? Poczekamy po meczu co z Dembele☺
2
Suarez mniej niż zero w tym meczu pozostałych nie skomentuje. Stanie i sr... W banie taka taktyka Barcelony
0
Atletico wygrywa po 1:0 A Barcelona ma problem by stworzyć choć jedna dobra sytuację. To się w głowie nie miesci
1
Jeszcze gorszy mecz niż z Alaves. Każdy stoi skuteczność podań mizerna!
1
Skuteczność podań Suareza to chyba 20%
0
Jestem ciekaw ile Messi przebieg do tej pory
0
Alcscer i Coutinho do zmiany. Skrzydła nie istnieja