1

Ile jeszcze tych wypadków przy pracy? Mecz z Atletico nie mogą przegrać. Martwi i to mega granie kiedy przeciwnik postawi autobus. To jest kolejny mecz kiedy Barcelona ma problemy. Z Gironą była otwarta piłka a w niedziela przyjeżdża najlepsza defensywa. Źle to widze. Przynajmniej remis daje jakiś lekki spokój. Z taką formą Atletico można się bardzo obawiać.

Poza tym mentalność graczy Barcelony martwi. Znowu nie ma zespołu tylko wszystko do Messiego a jak jemu nie wyjdzie to potem taki wynik. Cieszyliśmy się z porażek Realu ale co z tego jak za nami jest Atletico

0

Najlepiej im dać jeszcze więcej odpoczynku.

0

Czemu oni nie mają takiej mentalności jak Atletico? Co jest z nimi do cholery!

0

Roberto następny. Powinni przeprosić po meczu kibiców za tą parodie. Ktoś płaci Barcelonie by pod górke sobie robiła?

0

Co za parodia to jest masakra! Coutinho brawa za dwie znakomite straty

0

Za mocno za krótko. Czy raz a dobrze podać nie można?

1

Remis i w sytuacji czarnego scenariusza z Atletico zacznie się wszystko komplikować

0

To jest parodia piłki po prostu

1

Sami sobie pod górke robią takim graniem

0

Griezmann po raz czwarty

0

Ale ten Griezmann gra

0

Sevilla grała w środę w Lidze Mistrzów a Atletico w czwartek w Lidze Europy a kto wczoraj wygrał każdy wie. Oczywiście jest to mega dziwne że Barca zagra w czwartek lecz z Las Palmas nie musi grać Suarez Pique Busi czy Alba więc oni mogą się spokojnie na Atletico przygotować a wiadomo że Messi odpoczywa na boisku bo przecież on biega najmniej z pola

0

Skoro nie dostał żółtej kartki to usiądzie na ławce rezerwowych i tyle

0

Ciekawe. Już go zbadali czy lakarzem PSG jesteś?

0

Ciekawe czy Atletico postawi autobus z Barca i będzie grać z kontry

0

I co teraz myślisz ze nie?

0

I taki wynik już zostanie

0

Czemu rywale takie błędy z Atletico popełniają. To już koniec meczu albo 2:0 bedzie

2

Frekwencja frekwencją ale ta cisza przeraża. Odzywają się tylko gdy Messi coś magicznego pokaże

0

Suarez niech lepiej tak nie robi bo go zawieszą jak Carvajala. Girona wyglądała dla Barcelony tak jak Getafe albo Espanyol dla realu

0

Coutinho na razie ratuje asysta ale gra Dembele koszmar. Słabo w obronie jeszcze gorzej w ataku. Nie ma żadnego wytłumaczenia że kontuzja. On ma same straty do tego nie wie jak się ustawiać. Gdy Messi miał piłke on wyglądał jakby na grzyby szedł. Nie rozumie się w ogóle z Semedo

0

Zadyszka zespołu. Mnóstwo prostych niewymuszonych błędów aż oczy bolą poza tym powolne konstruowanie akcji to wszystko składa się w całość. Tak tak były remisy i wygrane więc co się czepiamy? Pamiętajmy że to jest Barcelona i że ma swój styl

1

Czyżby real sie rozkręcał i odzyskał pewność siebie? Oby nie i PSG już więcej się frajerzyć nie może

0

Tylko nie on. Jak go w ogóle można nazwać sędzią. To kpina wśród sędziowania

0

Wynik lepszy niz gra. Dziekuje Chelsea za ten błąd a Barca niech sie wezmie do roboty bo kompletnie nie maja recepty na autobus

0

Znowu idiotyczne błędy bo jak inaczej nazwać takie zagrania

1

Podziekujmy Chelsea za tego gola

3

Rewanżu też nie widze. Tam będzie też autobus A Barca nie istnieje gdy przeciwnik tak gra

1

Przecież tu K... nikt nie istnieje. Podania do tylu i to wszystko

0

Z taka gra nie wierzę w gola ale dla Chelsea tak i się sprawdziło. Brawo Barca od meczu z Alaves grają totalny piach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?