masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile jeszcze tych wypadków przy pracy? Mecz z Atletico nie mogą przegrać. Martwi i to mega granie kiedy przeciwnik postawi autobus. To jest kolejny mecz kiedy Barcelona ma problemy. Z Gironą była otwarta piłka a w niedziela przyjeżdża najlepsza defensywa. Źle to widze. Przynajmniej remis daje jakiś lekki spokój. Z taką formą Atletico można się bardzo obawiać.
Poza tym mentalność graczy Barcelony martwi. Znowu nie ma zespołu tylko wszystko do Messiego a jak jemu nie wyjdzie to potem taki wynik. Cieszyliśmy się z porażek Realu ale co z tego jak za nami jest Atletico
0
Najlepiej im dać jeszcze więcej odpoczynku.
0
Czemu oni nie mają takiej mentalności jak Atletico? Co jest z nimi do cholery!
0
Roberto następny. Powinni przeprosić po meczu kibiców za tą parodie. Ktoś płaci Barcelonie by pod górke sobie robiła?
0
Co za parodia to jest masakra! Coutinho brawa za dwie znakomite straty
0
Za mocno za krótko. Czy raz a dobrze podać nie można?
1
Remis i w sytuacji czarnego scenariusza z Atletico zacznie się wszystko komplikować
0
To jest parodia piłki po prostu
1
Sami sobie pod górke robią takim graniem
0
Griezmann po raz czwarty
0
Ale ten Griezmann gra
0
Sevilla grała w środę w Lidze Mistrzów a Atletico w czwartek w Lidze Europy a kto wczoraj wygrał każdy wie. Oczywiście jest to mega dziwne że Barca zagra w czwartek lecz z Las Palmas nie musi grać Suarez Pique Busi czy Alba więc oni mogą się spokojnie na Atletico przygotować a wiadomo że Messi odpoczywa na boisku bo przecież on biega najmniej z pola
0
Skoro nie dostał żółtej kartki to usiądzie na ławce rezerwowych i tyle
0
Ciekawe. Już go zbadali czy lakarzem PSG jesteś?
0
Ciekawe czy Atletico postawi autobus z Barca i będzie grać z kontry
0
I co teraz myślisz ze nie?
0
I taki wynik już zostanie
0
Czemu rywale takie błędy z Atletico popełniają. To już koniec meczu albo 2:0 bedzie
2
Frekwencja frekwencją ale ta cisza przeraża. Odzywają się tylko gdy Messi coś magicznego pokaże
0
Suarez niech lepiej tak nie robi bo go zawieszą jak Carvajala. Girona wyglądała dla Barcelony tak jak Getafe albo Espanyol dla realu
0
Coutinho na razie ratuje asysta ale gra Dembele koszmar. Słabo w obronie jeszcze gorzej w ataku. Nie ma żadnego wytłumaczenia że kontuzja. On ma same straty do tego nie wie jak się ustawiać. Gdy Messi miał piłke on wyglądał jakby na grzyby szedł. Nie rozumie się w ogóle z Semedo
0
Zadyszka zespołu. Mnóstwo prostych niewymuszonych błędów aż oczy bolą poza tym powolne konstruowanie akcji to wszystko składa się w całość. Tak tak były remisy i wygrane więc co się czepiamy? Pamiętajmy że to jest Barcelona i że ma swój styl
1
Czyżby real sie rozkręcał i odzyskał pewność siebie? Oby nie i PSG już więcej się frajerzyć nie może
0
Tylko nie on. Jak go w ogóle można nazwać sędzią. To kpina wśród sędziowania
0
Wynik lepszy niz gra. Dziekuje Chelsea za ten błąd a Barca niech sie wezmie do roboty bo kompletnie nie maja recepty na autobus
0
Znowu idiotyczne błędy bo jak inaczej nazwać takie zagrania
1
Podziekujmy Chelsea za tego gola
3
Rewanżu też nie widze. Tam będzie też autobus A Barca nie istnieje gdy przeciwnik tak gra
1
Przecież tu K... nikt nie istnieje. Podania do tylu i to wszystko
0
Z taka gra nie wierzę w gola ale dla Chelsea tak i się sprawdziło. Brawo Barca od meczu z Alaves grają totalny piach