masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie i tak bohaterami Rakitic i Roberto
0
Valverde sprawił ze o drugie połowy jestem spokojny
0
Kto by pomyślał przed sezonem ze z takim składem bez Neymara tak Barca będzie wygrywać.
1
Dla mnie i tak zawodnikami meczu Roberto i Rakitic. Rakitic nie za gola A za odbiory
1
Kur... n-ty faul Betisu i żadnej żółtej!
1
Koniec serii Vermaelena
0
Mam pytania czy real dzisiaj strzelił jakąś bramkę nie z dośrodkowania czyli nie z główki ani dołożenia nogi?
0
Ronaldo jest na szybkość na akcje wykańczające typu główka czy dołożenie nogi. Rzadko strzela super bramki z dystansu dlatego nigdy się go nie porównuje do legend. Nikomu szczęka nie opadała z gry z Ronaldo. Można powiedzieć Ronaldo to tylko gole a nie jakaś efektowna gra
1
Gran Turismo Sport
1
A jak zagra tak sobie to zaraz że najgorszy. Ludzie chyba patrzą na stosunek gry do zarabianych pieniędzy
2
Zaraz się okaże że Coutinho za dwa tygodnie zagra. Jak w dalszym ciągu wytłumaczyć nieobecność Paco Alcacera? Co się z nim dzieje?
0
Skąd oni mają kasę na te transfery? jak mówią o danym limicie. Kasę wezmą z 4 lata do przodu budżetu na transfery? Ciekawe jak wygląda redukcja długi? I jaki procent budżetu aktualnie przekazywany jest na pensje piłkarzy?
3
Mam pytanie co jest z Paco Alcacerem? Miał wrócić po trzech tygodniach a mija już miesiąc
10
Haha nic nie grali i gol xD
0
Przestańcie tylko gadać że Barca rozniesie ich na Camp Nou. Wielu pokory brakuje. Espanyol może zdobyć gola i już będzie gorąco
0
Denis plus Messi równa się 1:0 dla Espanyolu ale dobrze że porażka przyszła teraz w pucharze
0
Tak to jest jak swoich sytuacji się nie wykorzystuje
1
Digne mega błąd!
0
Rakitic coś Ty od...
0
Dembele kontuzjowany to Vidal wskoczył do składu. Szkoda że nie ma Arnaiza. Deulofeu pewnie już pakuje walizki
1
Ile zmarnowanych okazji wtedy było to szok
0
Tak naprawdę to nie jest strata dla Barcelony ponieważ Valverde już znalazł skład i jeszcze to nie funkcjonowało z Dembele po jego powrocie. To jest strata dla niego. Oby nie odbiło się to na jego psychice i tym samym adaptacji w drużynie.
2
Żaden ekspert na świecie nie spodziewał się takiego obrotu spraw po przegranym superpucharze Hiszpanii że nagle pojawi się Paulinho i że Vermaelen zastąpi Umtitiego itd. Valverde jak Ty to zrobiłeś?
1
Bramka Paulinho była kluczowa ponieważ było wiadomo że Sociedad nie da rady tak cały czas grać to Barca ich zmiażdżyła w drugiej połowie! Brawo!
0
Iniesta nie grał więc albo jakaś lekka kontuzja albo typowa taktyka Valverde czyli odpowiednia defensywa
1
Czapki z głów dla Valverde! On oszlifował Barcelone. Z Vermaelena zrobił jednego z najlepszych stoperów aktualnie na świecie z Ter Stegena top wśród bramkarzy. Wie jak rozłożyć siły. Nie spodziewał się pewnie że Barca tyle goli straci w pierwszej połowie :D Ja byłem optymistą i za kadencji Valverde trzeba być. Za poprzednich trenerów można było po pierwszej wpisać 3pkt. Sociedad ale nie za Valverde. Ogromne brawa! To jest prawdziwa drużyna!!!
0
Iniesta z urazem skoro Denis się rozgrzewa?
9
Uwaga wracają kibice sukcesu!
0
Szacun dla Sociedad za pressing. Robią to co Barca z Celta stąd ten wynik ale teraz będzie lepiej
0
Kibicu sukcesu teraz po golu zmienisz zdanie?