0

Barca naprawdę chcę tytuł frajerów sezonu

0

Strata goni strate

2

I ten wielki Rakitic który zamiast pomoc Roberto to chodzi spacerkiem

1

Najwidoczniej trzeba stracić gola żeby zaczęli grac

1

Suarez na skrzydle A w srodku ataku nikogo nie ma. Wyjazdy Barcelony są słabe w ataku

29

Tyle jadu na Zizou który dał realowi 2 tytuły LM z rzędu. Prawdziwi kibice

0

Superowa wiadomość

0

Athletic tak nieudolnym wyprowadzaniem piłki chyba naprawde chce porażki

0

Co Athletic teraz odwala!

0

kolejna głupia strata gracza Athletic

0

Dziś Barca zagrała chyba najgorszy mecz w defensywie jak i pod względem skuteczności. Takich dziur i zmarnowanych tyle setek już dawno nie było

1

Widocznie było za dobrze. Jak nie marnowanie sytuacji to sędziowie zabierają gole a jak nie to to kontuzja kluczowego gracza

0

I co sie okazuje ze decyzją antysedziow zabiera kolejne 2pkt co nie ulega tez watpliwosci ze skutecznosc i obrona to byla dzis mega slaba wrecz zenujaca. Większość akcji Clety to było drżenie w obronie.

0

Bez komentarza marnować kolejną setke

1

Naucz się pisać

0

No czemu kur... tego nie strzelają

0

Niech w koncu zajmą się tą korupcją w La Liga albo wydała tych nedznych ludzi z gwizdkiem i na liniach

0

Znowu koszmarny błąd Umtitiego!

0

Czemu w bramkarza???

0

Co za dramat znowu punkty nam zabiorą!

0

Leo i Paulinho!

0

Martwi gra Barcelony na wyjeździe a mianowicie chodzi o konstruowanie akcji. Suarez cały czas pod formą. Mnóstwo niedokładnych podań albo spalonych. Poza Suarezem czasami w polu karnym znajdzie się Paulinho więc jak tu strzelać gole skoro nikogo nie ma

0

I wygląda na to ze sędzią zabrał 3pkt. Co za ku...

0

Teraz ciała dał Messi bo za późno podal

0

Barca gra na wyjazdach naprawdę słabo. Kolejny mecz to potwierdza. Akcje bez pomyslu

0

Valverde broni wyniku?

1

Suarez dno Messi mnóstwo strat i niedokladnosci

0

Co odpie... Rakitic?!

20

Widać że jak na razie decyzje trenera są słuszne

1

No i pierwsze miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?