masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca naprawdę chcę tytuł frajerów sezonu
0
Strata goni strate
2
I ten wielki Rakitic który zamiast pomoc Roberto to chodzi spacerkiem
1
Najwidoczniej trzeba stracić gola żeby zaczęli grac
1
Suarez na skrzydle A w srodku ataku nikogo nie ma. Wyjazdy Barcelony są słabe w ataku
29
Tyle jadu na Zizou który dał realowi 2 tytuły LM z rzędu. Prawdziwi kibice
0
Superowa wiadomość
0
Athletic tak nieudolnym wyprowadzaniem piłki chyba naprawde chce porażki
0
Co Athletic teraz odwala!
0
kolejna głupia strata gracza Athletic
0
Dziś Barca zagrała chyba najgorszy mecz w defensywie jak i pod względem skuteczności. Takich dziur i zmarnowanych tyle setek już dawno nie było
1
Widocznie było za dobrze. Jak nie marnowanie sytuacji to sędziowie zabierają gole a jak nie to to kontuzja kluczowego gracza
0
I co sie okazuje ze decyzją antysedziow zabiera kolejne 2pkt co nie ulega tez watpliwosci ze skutecznosc i obrona to byla dzis mega slaba wrecz zenujaca. Większość akcji Clety to było drżenie w obronie.
0
Bez komentarza marnować kolejną setke
1
Naucz się pisać
0
No czemu kur... tego nie strzelają
0
Niech w koncu zajmą się tą korupcją w La Liga albo wydała tych nedznych ludzi z gwizdkiem i na liniach
0
Znowu koszmarny błąd Umtitiego!
0
Czemu w bramkarza???
0
Co za dramat znowu punkty nam zabiorą!
0
Leo i Paulinho!
0
Martwi gra Barcelony na wyjeździe a mianowicie chodzi o konstruowanie akcji. Suarez cały czas pod formą. Mnóstwo niedokładnych podań albo spalonych. Poza Suarezem czasami w polu karnym znajdzie się Paulinho więc jak tu strzelać gole skoro nikogo nie ma
0
I wygląda na to ze sędzią zabrał 3pkt. Co za ku...
0
Teraz ciała dał Messi bo za późno podal
0
Barca gra na wyjazdach naprawdę słabo. Kolejny mecz to potwierdza. Akcje bez pomyslu
0
Valverde broni wyniku?
1
Suarez dno Messi mnóstwo strat i niedokladnosci
0
Co odpie... Rakitic?!
20
Widać że jak na razie decyzje trenera są słuszne
1
No i pierwsze miejsce