3

W Chinach proponowali mu więcej niż w Barcelonie

1

"Liverpool owner blocked move"

http://www.express.co.uk/sport/football/848731/Philippe-Coutinho-Barcelona-LIVE-Liverpool-transfer-news

To wszystko w tym temacie. Teraz czas na Benedito

22

Kibice oczekują zdymisjonowania nieudolnego zarządu. Takiej kpiny nie było od dawna. Wydawać grubą kase na lewo i prawo każdy potrafi a panowie zasiadający na stołkach nie potrafią nic wynegocjować dosłownie nic! Nie potrafili pozbyć się graczy którzy nie mieszczą się w kadrze i nie potrafili przez tyle miesięcy nie potrafili znaleźć następcy Iniesty. Dodatkowo La Masia jest daleko za murzynami. Nieudolny zarząd doprowadził Barce do Realu sprzed lat. Dajemy grubą kasę a nie mamy zaplecza w postaci wychowanków

8

Sport: Najprawdopodobniej ostatnia oferta Barcelony za Philippe Coutinho. 150 milionów euro! Po meczu Brazylii z Ekwadorem sam zawodnik ma potwierdzić transfer

0

Dlatego dla mnie najlepszy transfer to dymisja zarządu ale to marzenie

2

Przeprowadzka Philippe'a Coutinho do Barcelony może potrwać do jutra

http://www.express.co.uk/sport/football/847764/Liverpool-Transfer-News-LIVE-Coutinho-Barcelona-deal-Lemar-latest-deadline-day

Ja jednakże nie wierze w ten transfer i wątpie by zarząd czymś pozytywnym zaskoczył kibiców

15

Aha czyli Iniesta będzie grał w każdym meczu?

0

Dembele następny który nie potrafi żonglować piłką? Jaki opciach

0

Douglasa niech Zubi weźmie

0

Ten real ma te dośrodkowania i dziwne że Barca się tego nie uczy i nikogo w polu karnym nie ma

1

Oby Cou przyszedł i sprzedali Gomesa to byłoby cudownie

1

Dziwne jest to że przy dośrodkowaniach nikogo nie ma tylko wszyscy przed polem karnym. Tak Real strzela gole. Wiadomo że Real ma skocznych i wysokich graczy lecz gra jak w hokeju zbytnio korzyści nie przynosi i niech przestaną ciągle grać na Messiego bo to się już nudne robi. Są lepiej ustawieni partnerzy to tylko Messiego widzą

0

Oby sprzedali Gomesa i oby za taką samą kase za jaką przyszedł choć z tym zarządem... Piłkarz anty DNA Barcy. Wolny jak czołg w taktyce ma tylko podania do Messiego a jak go nie ma to nie wie co z piłką zrobić. Jeden z najgorszych transferów za duże pieniądze w ostatnich latach w Barcelonie

5

Podobno Messi będzie miał trzecie dziecko

0

i co zadowoleni teraz?

0

|Po co te narzekania. Real z drugiego miejsca zdobył LM xD Nie w tym rzecz jednak. Dobrze że tacy silni rywale są

0

Najlepsze byłoby niepowodzenie w transferach i wygrana o odwołanie zarządu. Transfery nic nie zmienią.

1

Najlepszy transfer to dymisja zarządu. Marzenie

0

Oni są walnięci z tymi cenami. Niech dadzą sobie z nim spokój. Nic jeszcze nie osiągnął i tyle wart. Śmiech na sali

0

Neymar mówi że zarząd jest zły bo nie dał mu premii czy o co chodzi? Z drugiej jednak strony zarząd doprowadził to najsłabszej Barcy od lat. Nie ma czegoś takiego że nie da się kogoś wyciągnąć z innego klubu. Właśnie na tym polega problem że trzeba umieć przekonać do negocjacji. Transfery powinno robić się dużo wcześniej a nie gdy kluby grają już sezon. Po co dalej w tym zespole jest Gomes? żeby zrobić na złość kibicom? Czy że zarząd dalej wierzy że się odczaruje?

0

Transferu i tak nie będzie więc po co te aktualizacje

0

Barca tzn. ten wyśmienity zarząd odda go za darmo i jeszcze dopłaci

0

Dokładnie jeśli jest nowy trener to na boisku powinni tyrać i pokazywać sie z jak najlepszej strony a tu zagrali jak za Lucho w ostatnim sezonie

1

Aaa.... boje się Messi masz piłke aaa... aaa... boje się gdzie jest Messi? Tak zachowują się pseudo profesjonaliści z Camp Nou

0

Nawet na pustą nie strzelają. Suarez idź lepiej jeszcze na wakacje

0

A Ty widzisz kogoś w formie?

0

Żenada przez duże Ż

0

Ale Valverde już ma puchar International Cup

0

U Pepa było na rekacje max 3 sekundy a u Valverde? 6?

0

przez 15 lat mieliśmy takich piłkarzy jak Deco Xavi czy Iniesta a dziś kto? Jednakże to nie główny problem. Nastawienie piłkarzy do tego spotkania. Tu nie ma drużyny nie ma taktyki nie ma organizacji gry i nawet bramkarzowi nie chce się rzucać bo po co? Problemem jest ten piep... zarząd który doprowadził do takiej sytuacji. Najgorsze dla nas kibiców było to że wybory były w momencie zdobycia trypletu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?