masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Gomes czasem nie zagra? Przecież Iniesta musi odpoczywać...
1
To że Neymar tak się zachowuje to też wina Lucho. Nie ma na niego wpływu
1
Smutne jest to co się dzieje w środku pola. Przez to że Leo próbuje kreować gre nie ma nikogo na prawy skrzydle kto by napędzał te akcje. Tak słabego środka pola nie pamiętam w Barcelonie
0
Ten mecz ogólnie był tak nudny że bramkarzom mogli podać krzesełka
4
Mnie cieszy że nie było pomyłek sędziego że nie wpłynął na wynik
0
Uwierz mi w tym meczu sędzia nie będzie im potrzebny. Trzeba patrzeć na mentalność obu ekip. Znowu będzie trójka z przodu czwórka z tyłu czyli nie będzie zespołu w obronie jak i ataku tylko indywidualności
0
Jak ja bym chciał żeby Lucho już nie było. Co mecz to się mówi bo po co tak na prawde trener jak Barca nie ma żadnego pomysłu na gre. W niedziele Barcelona przegra przez pressing Realu i wrzutki
2
Barca gra bez trenera
0
Oni chyba grali w fife a nie trenowali na boisku na prawde to są jakieś żarty
1
Musiałby w piłke trafić
2
Oni w ogóle trenują strzały?
0
Kiedy Gomes wejdzie?
0
Smutne to że Buffon nie ma czym się spocić
0
Neymar się prosi o czerwoną. Wieczne pretensje
0
Przecież on sam nie wierzy w awans
0
Której nie ma od początku sezonu więc co tu oczekiwać poza tym nie ma absolutnie pomysłu na gre
0
Co z tego że pressing jak nie ma pomysłu na gre w ofensywie
0
Real to już by milion razy wrzucał w pole karne i na bank byłyby gole ale u nas nie ma kto tak dośrodkowywać jak Marcelo czy Carvajal ani też nie ma wzrostu
1
W takich meczach jak się ma problem ze strzelaniem to jak awansować? W Turynie było to samo. Najlepsze jest to że rywale strzelają niesamowite gole a Barca prostą sytuacje partoli
0
Taktyka jak w piłce ręcznej. Podania do koła i na skrzydła
0
Neymar jak mówiłem nigdy nie będzie lepszy od Ronaldinho. Żałosne za co kartki łapie. Jeszcze czerwoną dostanie
1
Praca Unzue jest zajefajna. Rruty rożne i oddanie piłki przeciwnikowi. ) pomysłu. Skuteczności brak. Jak nie było tak nie ma. Gra? Nie ma w ogóle tego automatyzmu. Jeśli szybko się piłkę nie wymienia w takim meczu to goli brak
31
A Iniesta nie odpoczywa?
1
Sędziowie pomogli Barcelonie za karne? Karny to jeszcze nie gol. Jednakże fakt jest to błąd bez dyskusji ale w meczu Realu z Bayernem to wielkie przegięcie. Na takim poziomie? Jestem ciekaw czy tak samą będą jechać po arbitrze i czy go zawieszą. Pewnie nie
3
Valverde? No to już widze sezon jak za Martino. Na początku każdy będzie gryzł trawe. Wszyscy będą w siódmym niebie a druga połowa taka jak teraz
1
Przeczytaj jeszcze raz co miałem na myśli. Może zrozumiesz
0
Jeden jedyny kandydat dla mnie to Koeman. DNA Barcy. Sprawdza się jako trener średnich zespołów. Jeśli nie on to kto? Żadnych Valverde czy Unzue. Za Unzue to chyba lepszy jest Gerard Lopez
0
Mascherano oddał serce temu klubowi i zapisał się w historii Barcelony jednakże czas dobiegł końca. Wieku się nie oszuka chodź dziwne jest że ma tyle samo lat co Iniesta i on wiecznie gra a Iniesta wiecznie odpoczywa
6
Skoro on mówi że wybór trenera nie zależy od wyników zespołu no to na bank będzie Unzue
1
Lucho jak i wielu mówiło że trzeba wspierać drużynę w trudnych momentach tylko że Barca ma trudne momenty przez cały sezon