5

Po mecz z Malagą napisałem to:
"Założe się że Neymar jeszcze coś powiedział do sędziego i zostanie zawieszony nie na jeden mecz po to by w El Clasico nie zagrał"

Jak jest dzisiaj to widzimy. Nie zagra ale za gesty. Może ktoś Ci złamać nogę ale zawieszony zostaniesz za oklaski

1

Ta liga jest tak mafijna że masakra! Tylko sr...eal się liczy

3

Gomes to dwunasty zawodnik rywali.

0

To może Gomes za zawieszonego Busiego? Gwizdy w stronę Gomesa to nie jest brak szacunku. Brakiem szacunku jest wystawianie Gomesa w 11.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No tak za oklaski trzeba dać 3 mecze. Wiedzą co zrobić by Neymar nie zagrał. Z drugiej strony podkreślę jeszcze raz że Neymarowi brakuje pokory. Jak wszystko jest cacy to się popisuje się sztuczkami a jak nie wychodzi to pyskuje i bezsensownie fauluje

0

No i El Clasico bez Neymara bo za bezpośrednią czerwoną kartkę dostanie min. 2 mecze. Gil Manzano ładnie to rozegrał. Chciał Lucho rotacje to teraz ma

3

Lucho zapowiedział odejście i niech zrobi to ten pseudo dyrektor który sprowadził tych znakomitych zmienników

1

„To był oczywisty rzut karny. Nie wiem, jak można było stwierdzić, że faul był poza szesnastką”.

Lucho pokazuje jaki jest fałszywy. Powtarzał zawsze że nigdy nie wypowiada się na temat sędziowania a teraz co? Lepiej niech już nic nie mówi. Nie ma w ogóle kontroli nad zespołem.

0

Podejrzewam że Mascherano odejdzie z Barcelony po sezonie. To będzie jego decyzja

0

Sam sobie przeczysz bo w meczu z PSG nie zagrali nawet na 20% i to nie był żaden wypadek przy pracy bo nikomu się grać nie chciało prócz Neymarowi. Wypadek przy pracy to może być czerwona kartka i karny. Dzisiejsza porażka to też wypadek przy pracy? Ostatnie wyjazdowe wygrane to z bardzo słabymi rywalami którzy popełniali proste błędy i nie grali tylko z kontry

1

Przecież to prezydent FIFA...

3

Co zrobi Lucho po zwycięstwie z Gomesem w składzie? Wyłączy fife.
Żart na poziomie gry Gomesa

0

Co do sędziego gol na 2:0 dla Malagi był prawidłowy. Motywacja? Szansa na wyprzedzenie Realu po ich remisie to niewystarczający powód? więc co ma się zmienić z Juve?

2

Kto będzie chciał go kupić?

2

Kilka powód na porażke z Juve:
- marnowanie 100% okazji kiedy gra się nie układa
- rywal strzela gola przy pierwszym strzale na bramke
- to co mówił Capello: "Barca nie umie bronić"

0

Real wygrałby drugim składem z Malagą dlaczego? Bo rezerwowi wiedzą co mają grać a w Barcelonie liczy się tylko MSN.

2

a Neymar nigdy nie będzie lepszy od Ronaldinho. Druga żółta kartka OK emocje jak to on ale pierwsza...

3

Douglas > Gomes

1

Założe się że Neymar jeszcze coś powiedział do sędziego i zostanie zawieszony nie na jeden mecz po to by w El Clasico nie zagrał

0

Haha dobre to było :D

16

Lucho zabierz Gomesa nad morze do Gijon

0

Unzue jest trenerem od stałych fragmentów gry. z Deportivo Barca po czym straciła gole? Kiedy ostatni raz rożny Barcelony zamieniony był na gola?

1

Kibice dalej będą wspierać Lucho?

10

Kolejną fatalną wiadomością będzie wybór Unzue na trenera

0

No tak i w środek a potem że Kameni najlepszy

0

Dośrodkowania po co? Jak tam nikogo nie ma.

2

Jakby to Xavi powiedział murawa za sucha i nierówna

0

Talizman Umtiti już się skończył w sensie wygranej

0

Brawo sędzia haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?