masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Po mecz z Malagą napisałem to:
"Założe się że Neymar jeszcze coś powiedział do sędziego i zostanie zawieszony nie na jeden mecz po to by w El Clasico nie zagrał"
Jak jest dzisiaj to widzimy. Nie zagra ale za gesty. Może ktoś Ci złamać nogę ale zawieszony zostaniesz za oklaski
1
Ta liga jest tak mafijna że masakra! Tylko sr...eal się liczy
3
Gomes to dwunasty zawodnik rywali.
0
To może Gomes za zawieszonego Busiego? Gwizdy w stronę Gomesa to nie jest brak szacunku. Brakiem szacunku jest wystawianie Gomesa w 11.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No tak za oklaski trzeba dać 3 mecze. Wiedzą co zrobić by Neymar nie zagrał. Z drugiej strony podkreślę jeszcze raz że Neymarowi brakuje pokory. Jak wszystko jest cacy to się popisuje się sztuczkami a jak nie wychodzi to pyskuje i bezsensownie fauluje
0
No i El Clasico bez Neymara bo za bezpośrednią czerwoną kartkę dostanie min. 2 mecze. Gil Manzano ładnie to rozegrał. Chciał Lucho rotacje to teraz ma
3
Lucho zapowiedział odejście i niech zrobi to ten pseudo dyrektor który sprowadził tych znakomitych zmienników
1
„To był oczywisty rzut karny. Nie wiem, jak można było stwierdzić, że faul był poza szesnastką”.
Lucho pokazuje jaki jest fałszywy. Powtarzał zawsze że nigdy nie wypowiada się na temat sędziowania a teraz co? Lepiej niech już nic nie mówi. Nie ma w ogóle kontroli nad zespołem.
0
Podejrzewam że Mascherano odejdzie z Barcelony po sezonie. To będzie jego decyzja
0
Sam sobie przeczysz bo w meczu z PSG nie zagrali nawet na 20% i to nie był żaden wypadek przy pracy bo nikomu się grać nie chciało prócz Neymarowi. Wypadek przy pracy to może być czerwona kartka i karny. Dzisiejsza porażka to też wypadek przy pracy? Ostatnie wyjazdowe wygrane to z bardzo słabymi rywalami którzy popełniali proste błędy i nie grali tylko z kontry
1
Przecież to prezydent FIFA...
3
Co zrobi Lucho po zwycięstwie z Gomesem w składzie? Wyłączy fife.
Żart na poziomie gry Gomesa
0
Co do sędziego gol na 2:0 dla Malagi był prawidłowy. Motywacja? Szansa na wyprzedzenie Realu po ich remisie to niewystarczający powód? więc co ma się zmienić z Juve?
2
Kto będzie chciał go kupić?
2
Kilka powód na porażke z Juve:
- marnowanie 100% okazji kiedy gra się nie układa
- rywal strzela gola przy pierwszym strzale na bramke
- to co mówił Capello: "Barca nie umie bronić"
0
Real wygrałby drugim składem z Malagą dlaczego? Bo rezerwowi wiedzą co mają grać a w Barcelonie liczy się tylko MSN.
2
a Neymar nigdy nie będzie lepszy od Ronaldinho. Druga żółta kartka OK emocje jak to on ale pierwsza...
3
Douglas > Gomes
1
Założe się że Neymar jeszcze coś powiedział do sędziego i zostanie zawieszony nie na jeden mecz po to by w El Clasico nie zagrał
0
Haha dobre to było :D
16
Lucho zabierz Gomesa nad morze do Gijon
0
Unzue jest trenerem od stałych fragmentów gry. z Deportivo Barca po czym straciła gole? Kiedy ostatni raz rożny Barcelony zamieniony był na gola?
1
Kibice dalej będą wspierać Lucho?
10
Kolejną fatalną wiadomością będzie wybór Unzue na trenera
0
No tak i w środek a potem że Kameni najlepszy
0
Dośrodkowania po co? Jak tam nikogo nie ma.
2
Jakby to Xavi powiedział murawa za sucha i nierówna
0
Talizman Umtiti już się skończył w sensie wygranej
0
Brawo sędzia haha