masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zwykle strzelać tam gdzie bramkarz
0
Po meczu oficjalnie można napisać że brak systemu VAR pozbawił Barcelone tytułu
1
Malaga pięknie realizuje plan. Na pewno to przypadkowy błąd obrońcy :D
3
Według systemu VAR mistrzem byłaby Barcelona. W dzisiejszym meczu nie ma co liczyć na zwycięstwo Celty. Po paru minutach padnie hasło: "można wyłączyć TV"
0
Jeśli chodzi o tytuł La Liga to dzięki systemowi VAR dziś byśmy byli mistrzami (patrz pierwszy mecz z Malagą i Betisem na wyjeździe). Nie ma co gadać że trzeba było grać bo porażki się zdarzają
1
Alves odżył w Juve
6
Był Bravo byłem spokojny jest MATS i jest hustawka raz dobrze raz źle. Dla mnie MATS to bramkarz pokroju Valdesa bez fajerwerków. Bravo przez dwa sezony spowodował że kibice nie tęsknili za Valdesem bo okazał się strzałem nie w 10. a w 11.
2
Na własne życzenie Barca mistrza nie zdobędzie
5
Pewnie okaże się że przez nieuznane prawidłowo gole w meczu z Malagą (0:0) i Betisem (1:1) Barca nie zdobędzie mistrza.
0
Guardiola wyciągał z rezerw perełki. Niestety dziś jest z tym problem. Wiadomo że co roku talenty nie będą się objawiały ale zastępcy Iniesty powinni się pojawiać
1
Jak czytam te spekulacje to przypominają się mega transfery typu Mathieu albo Vermaelen
0
Tak słabego Atletico nie wiedziałem od czasów kiedy Simeone jeszcze ich trenerem nie był
0
Strzał w sam środek xD
1
Gole realu jak dwa gole Suareza z Espanyolem. Takie prezenty że masakra. Nie ulega też wątpliwości że Atletico jest słabe nie ma w ogóle pomysłu na gre
0
Ja pier... jakie to już jest nudne. Typowe Niemcy
0
Jeśli nie Koeman to zostanie Unzue proste
8
Ale o co jest halo? Trzeba było wygrywać z "ogórkami" i nie byłoby problemu a nie teraz liczyć na kogoś
2
W końcu po przeciętnej grze Barca potrafi wygrać. Asysta przy trzecim golu to chyba kiks sezonu. Pochwały dla Pique Busiego i Rakiticia. Ney za dużo znowu kombinował
5
Dokładnie. Tak naprawdę za to co zrobił Leo to kibice powinni wstać i oklaskiwać pokaz futbolu w jego wykonaniu. Tak jak to było gdy koncert zagrał Ronaldinho
0
Gdzie ten autobus Deportivo? Co oni odwalają w obronie
0
Czemu ten Ter Stegen takie błędy robi
4
Bezpośrednia czerwona kartka i jeden mecz zawieszenia. Padłem...
2
No tak bo real w ustawieniu 4-3-3-3 może wiele osiągnąć...
11
Co mnie wczoraj zdziwiło to bardzo słaby środek pola realu. Wielu spodziewało się miliona wrzutek i pressingu ale tak za wiele tego nie było. Przerażają po raz kolejny "wielbłądy" sędziów. Mają szczęście że przy strzale Ronaldo nie padł gol gdzie sytuacja przypomina gol ze spalonego na 3:2 z Bayernem. Mistrzostwem było zagranie na pole karne Barcelony gdzie trzech zawodników realu było na przynajmniej metrowym spalonym. To co zrobił Marcelo Messiemu to w Anglii od razu za takie coś by pauzował ale nie w mafijnej lidze hiszpańskiej
1
Ja nie rozumiem czemu gracze takiej klasy walą w bramkarza. Wiadomo to ułamek sekundy ale po tym poznaje się klasowego gracza a nie że wali w bramkarza. To samo było z Juventusem. Iniesta zmarnował sam na sam i co? i zaraz była bramka dla Juve. Teraz podobnie
0
Niewiele brakowało a wielu by przeklinało piłkarzy za te dwie setki i strate gole grając w przewadze! Dlaczego Barca coś takiego odwala?! Na szczęście jest Messi
0
Odwieszą go bo to real
0
Nie wielka Barca tylko Wielki Messi!!!
10
Mogliśmy frajersko zremisować a tak to zasłużona wygrana!!!!
Powinniśmy klękać przed Messi bo to prawdziwy Bóg futbolu!!!
0
Jest!!!!!!!!!!!!!!!