masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ustawienie realu po stracie a ustawienie Barcelony. Śmiech na sali
0
Stojąc się nic nie osiągnie. Gdzie jest trener?
0
Ten niby pressing. Jeden idzie reszta stoi
1
To czemu nogami nie obronił?
1
Ja widze tutaj dalej prace Enrique a nie nowego trenera. Krycia nie ma. Organizacja gry słaba
0
Panie Valverde gdzie ten pressing?
0
Suarez wróci kiedyś z wakacji?
1
Dokładnie. Ter Stegen to żaden talent pajacuje i udaje drugiego Neuera.
0
40mln. Za 29 latka a 5mln. kur... nie mogli dać za Asenssio
1
Po co Galatasaray ma płacić za kontrakt niech to przecież Barca robi a później niech jeszcze go odda za darmo... To tylko ten zarząd potrafi
0
http://www.90min.com/es/posts/5397601-por-fin-principio-de-acuerdo-entre-el-fc-barcelona-y-el-borussia-dortmund-por-dembele?a_aid=41850
Ciekawe czy to prawda?
0
kiedy te wotum nieufności dla zarządu?
0
Rosell i Bartomeu i wszystko jasne. Jeden siedzi a drugi nie zdziwie się jak pójdzie w jego ślady
10
Jeden nurek odszedł to następny symuluje. Suareza powinni ukarać. Mam nadzieję że wejdzie taki przepis bo takie coś jest żałosne
0
Deulofeu przypominał Tello (tylko do Messiego.) Jakie to jest naprawdę żałosne. Ci młodzi są zakodowani by do niego podawać. Czego oni się boją? Kadra wygląda blado. Nawet nie ma wietrzenia szatni
0
Wczoraj widziałem drużyne Lucho a nie Valverde chyba że on nic nie zmieni. Niczym Valverde nie zaskoczył
1
Jest mi wstyd za Suareza za to co zrobił. Następna żenada to Ci "kibice"! Pozytywy to Alba i Umtiti. Valverde i zarząd oblewają egzamin. Iniesta nie jest w stanie grać 90min. to kto ma grać? Rakitic bez komentarza. Przypomnieć trzeba że Barcelona do zejścia Deulofeu grała w 10. bo jak można ocenić gre tego piłkarza? Drugi Tello?! Żadnej koncepcji gry Valverde nie widziałem chaos chaos i jeszcze raz chaos
9
Kur.. jak kupią Paulinho a sprzedadzą Roberto to mam ogromną nadzieję że dojdzie do głosowania za odwołaniem tego pier... zarządu!
0
Po wypowiedzi Pique Neymar stracił resztki szacunku. Zeszm... się jak cholera. Wcale dla niego nie jest ważna kasa i że decyzje podjął dwa dni przed odejściem.
0
29 letni za 40mln.? Jeśli dojdzie do transferu to zarząd się skompromituje
2
Czasy Laporty to wychowankowie a czasy Bartomeu to grubo wydane miliony na bezproduktywnych piłkarzy
0
100% racja. Ten zarząd to kpina. Nie ma żadnego tłumaczenia bo klub nie chce sprzedać to właśnie zarząd jest od tego by przekonać zawodnika do sprzedaży. Środek pomocy mamy słaby. Ja licze na dobry sezon Deulofeu.
0
Neymar przecież nie gra dla kasy ale sądzić z Barceloną się chce o premie za przedłużenie kontraktu. On jak i jego ojciec ładnie wyd... Barce i przez to kibice stracili do niego szacunek. Co z tego że wiele dał ze swojej gry skoro zachował się jakby mu klub krzywde robił. Ja się ciesze że odszedł bo wstyd nie raz było za jego symulki i te idiotyczne łapanie kartek oraz wieczne podania do Messiego.
17
Od jutra Neymar drugim najbardziej znienawidzonym byłym piłkarzem Barcy. Oczywiście pierwszy Figo
0
sprzedaż Neymara odciąży budżet płac
0
Można ogłosić transfer OK ale gdzie kasa?
2
Oglądałem mecz i czekam tylko na te 222mln. za Neymara. W tym meczu pajacował zmarnował 3 albo 4 setki jak to robił w poprzednim sezonie. Śmiać się chce że jest porównywany do Messiego. Z niego nie będzie ani Ronaldinho ani Rivaldo
0
Jeszcze troche i zaczniemy świętować. Dawać tą kase i ruszać po wzmocnienia.
0
Skoro piłkarze mówią że Neymar musi powiedzieć o swojej przyszłości to wszyscy wiedzą jak jest. Nikt tego nie chce ujawniać
0
Jest jasne ale co z kasą za transfer przecież nie odchodzi za darmo do tego finansowe fair play