0

Jest jasne ale co z kasą za transfer przecież nie odchodzi za darmo do tego finansowe fair play

0

Inną drogą na transfer PSG jest sprzedanie którąś z gwiazd i dopłacenie za Neymara

2

Barcelona to drużyna a nie jednostka. Dla mnie w tym momencie Neymar powinien odejść. Barcelona nie potrzebuje zawodnika która robi problemy w szatni i strzela fochy na lewo i prawo. Z MSN to Neymar jest najgorszy. Wystarczy popatrzeć na statystyki. To że dał awans PSG to tylko jedna historia na tyle meczy która w rezultacie i tak nic nie dała. Za kase za Neymara można dwóch światowych grajków sprowadzić którzy będą pasowali do koncepcji Valverde

1

Gdyby on grał w realu to podejrzewam że byłby najbardziej znienawidzonym piłkarzem przez kibiców Barcelony

0

Mam tylko nadzieje że Bartomeu nie będzie tak głupi by oddać go za mniejszą kase niż te 222mln.

1

Chce wymusić większą kase

0

Jeśli Neymar odejdzie to będzie chyba największa porażka Bartomeu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Neymar będzie nalegał na odejście a wtedy go sprzedadzą za 80mln. euro. Nie zdziwiłoby mnie to jeśli chodzi o ten zarząd

0

Wstrzymajmy się z osądzaniem do czasu wypowiedzi Neymara

1

Raiola nowym agentem Varattiego

0

Zgodzę się z tym że nigdy nie osiągnie poziomu Ronaldinho ani Rivaldo. Ney brakuje pokory. Gdyby dali taką kasę mogliby wzmocnić pomoc i kupić dobrego skrzydłowego. Neymar ma strasznie nierówną formę

0

Niech Deulofeu gra i pokaże na co go stać a nie żadne sprzedawanie

0

Masz racje. Może wymiana na Verattiego i dodatkowo ponad 100mln

0

Wątpie by jakikolwiek klub dałby takie siano za jednego zawodnika. Po drugie po co Neymar przedłużałby kontrakt i gadałby że jest szczęśliwy z gry w Barcelonie razem z Messim

0

Znając zarząd to albo odejdą za darmo albo za "grosze"

0

Oby to drugi Luca Digne nie był z całym szacunkiem dla niego

0

Oby na początku sezonu znowu nie wypadł ze składu przez jakąś chorobę czy kontuzje

1

Cel numer 1 to zwolnić Roberta Fernandeza

2

Co za sukces tego wspaniałego zarządu

1

Jeśli to prawda to niech ta cała banda z pseudo prezydentem poda się do dymisji! Banda która oddaje piłkarzy za darmo a w zamian bierze średniaków za grube miliony!

0

Oby próbowali grę z nim na prawym skrzydle a Messi do środka

8

Messi Ronaldinho Rivaldo szkoda że teraz wspólnie nie grają

0

Dziwne jest to że jak ktoś ma przyjść do Barcelony to jest że klub go nie puści. Z niewolnika nie ma pracownika ale i tak wątpie że Verratti będzie grał w Barcelonie

4

Czy to nie dziwne że za czasów Rosella i Bartomeu nikt z La Masia nie potrafi się wybić? a w zamian wydawane są grube miliony na średniaków?

0

Gra strasznie w kratkę. Raz super mecz a kolejny z "babolami"

0

Nowy trener to szansa dla Vidala i Paco

2

Dzięki systemowi VAR mistrzem byłaby Barcelona. Cztery Punkty zabrane w meczu z Malagą i Betisem dawałyby mistrzostwo a to były prawidłowo zdobyty gole. Jeśli ktoś mówi że Barcelonie też pomagano i miało to wpływ na stratę punktów rywala niech poda przykład. Dodam że Barcelona nie powinna być w finale CdR bo wtedy zabrano prawidłowego gola Atletico gdzie spalonego nie było

0

Pytanie czy zawodnicy pokroju Messi, Neymar będą go słuchać i przekonają się do niego

0

W realu najlepszy w tym sezonie był Marcelo! Ronaldo niesamowicie szuka piłka i przeważnie strzela gole z główki albo na pustą bramkę ale też trzeba umieć wykorzystywać sytuację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?