masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jasne ale co z kasą za transfer przecież nie odchodzi za darmo do tego finansowe fair play
0
Inną drogą na transfer PSG jest sprzedanie którąś z gwiazd i dopłacenie za Neymara
2
Barcelona to drużyna a nie jednostka. Dla mnie w tym momencie Neymar powinien odejść. Barcelona nie potrzebuje zawodnika która robi problemy w szatni i strzela fochy na lewo i prawo. Z MSN to Neymar jest najgorszy. Wystarczy popatrzeć na statystyki. To że dał awans PSG to tylko jedna historia na tyle meczy która w rezultacie i tak nic nie dała. Za kase za Neymara można dwóch światowych grajków sprowadzić którzy będą pasowali do koncepcji Valverde
1
Gdyby on grał w realu to podejrzewam że byłby najbardziej znienawidzonym piłkarzem przez kibiców Barcelony
0
Mam tylko nadzieje że Bartomeu nie będzie tak głupi by oddać go za mniejszą kase niż te 222mln.
1
Chce wymusić większą kase
0
Jeśli Neymar odejdzie to będzie chyba największa porażka Bartomeu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neymar będzie nalegał na odejście a wtedy go sprzedadzą za 80mln. euro. Nie zdziwiłoby mnie to jeśli chodzi o ten zarząd
0
Wstrzymajmy się z osądzaniem do czasu wypowiedzi Neymara
1
Raiola nowym agentem Varattiego
0
Zgodzę się z tym że nigdy nie osiągnie poziomu Ronaldinho ani Rivaldo. Ney brakuje pokory. Gdyby dali taką kasę mogliby wzmocnić pomoc i kupić dobrego skrzydłowego. Neymar ma strasznie nierówną formę
0
Niech Deulofeu gra i pokaże na co go stać a nie żadne sprzedawanie
0
Masz racje. Może wymiana na Verattiego i dodatkowo ponad 100mln
0
Wątpie by jakikolwiek klub dałby takie siano za jednego zawodnika. Po drugie po co Neymar przedłużałby kontrakt i gadałby że jest szczęśliwy z gry w Barcelonie razem z Messim
0
Znając zarząd to albo odejdą za darmo albo za "grosze"
0
Oby to drugi Luca Digne nie był z całym szacunkiem dla niego
0
Oby na początku sezonu znowu nie wypadł ze składu przez jakąś chorobę czy kontuzje
1
Cel numer 1 to zwolnić Roberta Fernandeza
2
Co za sukces tego wspaniałego zarządu
1
Jeśli to prawda to niech ta cała banda z pseudo prezydentem poda się do dymisji! Banda która oddaje piłkarzy za darmo a w zamian bierze średniaków za grube miliony!
0
Oby próbowali grę z nim na prawym skrzydle a Messi do środka
8
Messi Ronaldinho Rivaldo szkoda że teraz wspólnie nie grają
0
Dziwne jest to że jak ktoś ma przyjść do Barcelony to jest że klub go nie puści. Z niewolnika nie ma pracownika ale i tak wątpie że Verratti będzie grał w Barcelonie
4
Czy to nie dziwne że za czasów Rosella i Bartomeu nikt z La Masia nie potrafi się wybić? a w zamian wydawane są grube miliony na średniaków?
0
Gra strasznie w kratkę. Raz super mecz a kolejny z "babolami"
0
Nowy trener to szansa dla Vidala i Paco
2
Dzięki systemowi VAR mistrzem byłaby Barcelona. Cztery Punkty zabrane w meczu z Malagą i Betisem dawałyby mistrzostwo a to były prawidłowo zdobyty gole. Jeśli ktoś mówi że Barcelonie też pomagano i miało to wpływ na stratę punktów rywala niech poda przykład. Dodam że Barcelona nie powinna być w finale CdR bo wtedy zabrano prawidłowego gola Atletico gdzie spalonego nie było
0
Pytanie czy zawodnicy pokroju Messi, Neymar będą go słuchać i przekonają się do niego
0
W realu najlepszy w tym sezonie był Marcelo! Ronaldo niesamowicie szuka piłka i przeważnie strzela gole z główki albo na pustą bramkę ale też trzeba umieć wykorzystywać sytuację