masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co pewnie oszczędzają się na kolejny mecz? Prawda jest taka że wyjazdy są słabe a sygnał taki dał już mecz ze Sportingiem. Chodzić to można sobie po klubach a nie na murawie. Zero dosłownie zero pomysłu
4
Pique zagrał bo jak mówie trzeba oddzielić polityke od sportu
0
Oni są z Madrytu? Trzeba oddzielić polityke od sportu. Niech cały zarząd najlepiej poda się do dymisji
6
Najbardziej chyba martwi forma Suareza. To jakie on sytuacje marnuje to szok albo w bramke nie trafi albo strzela w bramkarza
0
Dlaczego ich nie wpuścili na stadion? Przykry widok
3
Chyba ktoś tu musi się "Paco"wać
0
Cieszy gra w obronie lecz słabo to wygląda w ataku. Problem z celnością czy szybką wymianą piłki szczególnie Rakitic i Suarez. Cieszy komplet punktów i gra na zero z tyłu lecz następny mecz wyjazdowy będzie z Atletico i jeśli Barca zaprezentuje gre jak dotychczas na wyjazdach to będzie słabo
3
Valverde ściągnij w koncu Rakiticia 12. zawodnika Sportingu
3
Narzekania na Pique i Suareza ale co podaje Rakitic to dramat. On podaje tylko do przeciwnika ile razy zepsuł akcje to szok
1
Jak to dobrze widzieć zespół a nie tylko liczyć na trójke MSN jak to było w poprzednich sezonach
5
Dzięki Valverde Alba odżył a poza tym sprawił że Messi gra z radością a nie opuszczoną głową
0
Tylu spalonych to chyba nigdy nie było
1
Dzięki. Oby zebrał wymaganą ilość głosów
0
Może i Barca ma 7pkt. przewagi lecz Real dobrze gra na wyjeździe a Barca na razie się ślizga. Na wyjazdach musi być większa determinacja i wszyscy muszą grać na 100%
0
Dlaczego podpisy zbierają tylko jak jest mecz?
3
Paco co raz gorzej Gomes to samo. Arda nie istnieje. Brawo za takie decyzje może to zmobilizuje zawodników do pokazywania z siebie 110%
0
By ktoś wytłumaczył dlaczego powrót Rafinhi się przedłuża
11
Sociedad gra żałośnie. Obrona to dramat. Przyjdzie mecz z nami i zacznie im wszystko wychodzić i to najbardziej irytuje
0
Może też dlatego że miesiąc nie trenował. Najgorsze jest to że się aklimatyzował i teraz taka pauza
0
W nagrode Denis i Paulinho zagrają od pierwszej minuty w najbliższej kolejce
4
Ważne jest to że Barca się podniosła i wygrała. Liczą się 3pkt. a narzekania na piłkarzy i trenera są nie na miejscu. Ogarnijcie się ludzie. Jak grają źle to płaczecie a ja wynik jest pozytywny to już wychwalacie. Spokojnie to początek sezonu. Na razie jest OK i Barca ma komplet pkt z jedną straconą bramką. Suarez w końcu odpali także cierpliwości
94
4 mecze bramki 12:0. Oby tak dalej. Ci co krytykują czy narzekają na Dembele niech pukną się głowę. Miesiąc nie trenował do tego nowy klub nowy język i ludzie oczekują cuda. Przypomnijcie się początki Neymara jaki był słaby
0
Skoro socios garną się do oddania głosu tzn. że trzeba być dobrej myśli i pozbyć się tych nieudaczników.
2
Prawdziwy test z Juve lecz dzisiejszy mecz to była bomba! Naprawdę od dawna Barca nie zagrała tak kompletnego meczu z zaangażowaniem gdzie był pressing i i nie było wiecznych podań do Messiego. Dziś wygrała drużyna! Zawodnikiem meczu jest cała Barca! Środek pola zagrał na miare oczekiwań. Świetny Rakitic Busi i Iniesta. Alba mega. Semedo szczena opada a o Messim nie ma co mówic bo ile można. Brawo i jeszcze raz brawo. Mecz gdzie wychodziły oczy z podziwu i w końcu nie trzeba krytykować piłkarzy!
1
A gdzieś z tym Neymarem. Tu chodzi o zarząd miał mnóstwo czasu by znaleźć następce Iniesty. Dlaczego nie kupili nikogo wcześniej? Tylko gdy mleko się rozlało i wiedząc że Barca ma kase kluby chciały astronomiczne sumy za swoich piłkarzy. Dembele jest przepłacony
25
Benedito i socios liczymy na was
1
Taka cena wzięła się przez Neymara. A dlaczego Neymar odszedł? to już pytanie do zarządu. Co w tym klubie się robi to jest chore. Teraz wszystko w rękach socios
0
Sami piłkarze są przeciwko temu zarządowi. Ku... że też wybory musiały się odbyć kiedy Barca zdobyła tryplet
9
Wątpie by Messi przedłużył kontrakt z tym zarządem. Jeśli zarząd nie zostanie odwołany to Messi będzie miał to w d... Niech socios pójdą po rozum do głowy i zaczną głosować za odwołaniem nieudolnego zarządu bo statek tonie
0
Kpina. Wyjazd z klubu. Dla tych panów jak i dla reszty zarządu nie ma miejsca! Narzekaliśmy na Zubiego a z nimi jest jeszcze gorzej. Za co oni pobierają kase? Za nic! Dosłownie za nic!