3

Brawo Paulinho!

1

Oczywiście ze Sociedad zasłużenie prowadzi ale drugie szczęście przy golu

0

Druga połowa będzie zdecydowanie lepsza

0

No i co zaczniesz go obrażać czy sprzedawać?

9

Takie jaja tylko w meczu Sociedad. Jedno dośrodkowanie. Strzal główką kozłem i jeszcze od poprzeczki. W głowie sie to nie miesci

1

Ludzie wiecznie niezadowoleni składem a Valverde już kilkakrotnie pokazał że miał racje. Valverde doskonale wie co robi. Pierwsza połowa jak z realem a w drugiej ruszą do boju!

0

Po pierwsze patrzy się na wyniki realu po drugie wiadomo ze poza realem rywale też stracą punkty. Napisałem "jeśli" dziś Barca wygra a wiemy jaki teren Sociedad może w rezultacie jeszcze dac kopa tej drużynie a poza tym napisałem że szpaler jest "możliwy" zwłaszcza że przed meczem z realem zostają 3 kolejki

2

Real płaci za swoją pychę i jeśli Barca dziś wygra na najtrudniejszym terenie od lat to szpaler na Camp Nou jest mozliwy

5

To już wszystko wiadomo. Oficjalnie Coutinho zagra z numerem 7

0

Jeśli ktoś nie gra pół roku do tego ma wysoką pensję to co się dziwić że kluby kasę nie będą na niego dawać. W poprzednim zimowym okienku była oferta z Chin i dawali za niego dużą kasę. Mija rok i nikt kasy dawać nie chce

1

Przecież real nie gra... hehe

1

Co z tego skoro real ma najlepszego piłkarza w historii...

0

Z takim warsztatem gry Valverde można optymistycznie patrzeć na mecz z Sociedad

3

Jestem w szoku co Barca gra. Po podaniu Messiego zbieram szczękę z podloza

0

Podałem xD dwie takie same akcje. Niedługo podwójnie zaczną Albe kryć

0

Niech oni zaczną w końcu sprzedawać a nie tylko wkurzające newsy że ktoś danym niechcianym piłkarzem jest zainteresowany

5

Zastanawia mnie jedno czy transfer Coutinho nie oznacza tego ze Iniesta po sezonie wybiera się na emeryturę?

2

Tytuł u realowcow mnie rozwalił "Wicemistrzostwo sie oddala" xD

2

Szkoda. Celta zaslugiwala na wygraną!

2

Hitman haha dobre

0

Lol tak zostawić Vazqueza

3

Zasłużenie! Jeszcze jeden!

1

I czemu jedenastka niepowtorzona?

0

Cel ta sobie jaja robi a jest zdecydowanie lepsza

0

Co się dzieje z najlepszym piłkarzem w historii CR7?

1

Taki Casemiro czy Ramos już przed meczem z urzędu powinni mieć żółtą kartkę

7

Jakby to byl mecz Barcy to juz by spalony był według sędziów xD

1

Za te aktorstwo Ronaldo powinien rzut karny dostac

0

Dembele pokazał poziom Deulofeu ale on jest po kontuzji a Deulofeu grał od początku sezonu. Trzeba przypomnieć sobie pierwsze mecze Neymara. Nie było wtedy fantastycznie więc nie ma co narzekać. Dembele zgra się z zespołem i będzie gitara. Co innego jakby nie miał kontuzji to już pewnie mówilibyśmy o kluczowym graczu Barcy. Na razie stopniowo ma wchodzić do drużyny

4

Słaba druga połowa. Sorry bardzo ale jak zachęcić kibiców by przyszli na stadion? Systemem eco? Kibic jest wybredny zwłaszcza ze niemałą kasę się płaci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?