masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawo Paulinho!
1
Oczywiście ze Sociedad zasłużenie prowadzi ale drugie szczęście przy golu
0
Druga połowa będzie zdecydowanie lepsza
0
No i co zaczniesz go obrażać czy sprzedawać?
9
Takie jaja tylko w meczu Sociedad. Jedno dośrodkowanie. Strzal główką kozłem i jeszcze od poprzeczki. W głowie sie to nie miesci
1
Ludzie wiecznie niezadowoleni składem a Valverde już kilkakrotnie pokazał że miał racje. Valverde doskonale wie co robi. Pierwsza połowa jak z realem a w drugiej ruszą do boju!
0
Po pierwsze patrzy się na wyniki realu po drugie wiadomo ze poza realem rywale też stracą punkty. Napisałem "jeśli" dziś Barca wygra a wiemy jaki teren Sociedad może w rezultacie jeszcze dac kopa tej drużynie a poza tym napisałem że szpaler jest "możliwy" zwłaszcza że przed meczem z realem zostają 3 kolejki
2
Real płaci za swoją pychę i jeśli Barca dziś wygra na najtrudniejszym terenie od lat to szpaler na Camp Nou jest mozliwy
5
To już wszystko wiadomo. Oficjalnie Coutinho zagra z numerem 7
0
Jeśli ktoś nie gra pół roku do tego ma wysoką pensję to co się dziwić że kluby kasę nie będą na niego dawać. W poprzednim zimowym okienku była oferta z Chin i dawali za niego dużą kasę. Mija rok i nikt kasy dawać nie chce
1
Przecież real nie gra... hehe
1
Co z tego skoro real ma najlepszego piłkarza w historii...
0
Z takim warsztatem gry Valverde można optymistycznie patrzeć na mecz z Sociedad
3
Jestem w szoku co Barca gra. Po podaniu Messiego zbieram szczękę z podloza
0
Podałem xD dwie takie same akcje. Niedługo podwójnie zaczną Albe kryć
0
Niech oni zaczną w końcu sprzedawać a nie tylko wkurzające newsy że ktoś danym niechcianym piłkarzem jest zainteresowany
5
Zastanawia mnie jedno czy transfer Coutinho nie oznacza tego ze Iniesta po sezonie wybiera się na emeryturę?
2
Tytuł u realowcow mnie rozwalił "Wicemistrzostwo sie oddala" xD
2
Szkoda. Celta zaslugiwala na wygraną!
2
Hitman haha dobre
0
Lol tak zostawić Vazqueza
3
Zasłużenie! Jeszcze jeden!
1
I czemu jedenastka niepowtorzona?
0
Cel ta sobie jaja robi a jest zdecydowanie lepsza
0
Co się dzieje z najlepszym piłkarzem w historii CR7?
1
Taki Casemiro czy Ramos już przed meczem z urzędu powinni mieć żółtą kartkę
7
Jakby to byl mecz Barcy to juz by spalony był według sędziów xD
1
Za te aktorstwo Ronaldo powinien rzut karny dostac
0
Dembele pokazał poziom Deulofeu ale on jest po kontuzji a Deulofeu grał od początku sezonu. Trzeba przypomnieć sobie pierwsze mecze Neymara. Nie było wtedy fantastycznie więc nie ma co narzekać. Dembele zgra się z zespołem i będzie gitara. Co innego jakby nie miał kontuzji to już pewnie mówilibyśmy o kluczowym graczu Barcy. Na razie stopniowo ma wchodzić do drużyny
4
Słaba druga połowa. Sorry bardzo ale jak zachęcić kibiców by przyszli na stadion? Systemem eco? Kibic jest wybredny zwłaszcza ze niemałą kasę się płaci