2

Po tym co zobaczyłem nie ma co liczyć na wygraną z Juve w jakimkolwiek stosunku. Pytanie po co Barcelona w tym momencie ma trenera? Taktyka łudząco przypomina za czasów św. pamięci Tito czyli tylko Leo. Przygotowanie fizyczne jak i mentalne koszmar. Ter Stegen czemu on gra? Powinien lepiej zachować się przy straconym pierwszym golu a poza tym katastrofalne dalekie piłki. Cała obrona miała wahania w tym meczu. Rakitic po co był na boisku? Gomes jak słysze że przyzwoity mecz to pozostawie bez komentarza. Paco bardzo dobra pierwsza połowa bardzo zła druga. Suarez oczywiście głupia żółta i oczywiście strzał w bramkarza przy sam na sam.

Chciałbym by już teraz był koniec sezonu.

149

On mnie rozwala z tym odpoczynkiem dla Iniesty. To więcej grał Giggs mając 39 lat

0

Jeśli trenerem nadal byłby Enrique to tak

0

Z Deulofeu może być tak że jeśli trafi do Barcy może grać na prawym skrzydle a Messi w środku jak dotychczas

0

Bo Juve to nie PSG? Bo mają Buffona? Bo włosi są znani z bardzo dobrej defensywy?

0

Liverpool (presezon) 4:0
Celta 4:3
Manchester City 3:1
PSG 4:0
Malaga 2:0
Juve 4:0

Nie pamiętam takiej katastrofy jeśli chodzi o trenerów Barcelony.
Śmiało można postawić że Real strzeli z główki gola że wygrana będzie do 0. No bo skoro Barca skazana jest na MSN a nie ma Neymara to jak ma strzelić?

3

Nowy trener powinien stworzyć drużynie a nie zespół indywidualistów. Wszystkich chyba denerwuje wieczne podania do Messiego gdzie reszta stoi i patrzy. Rakitic nawet jakby sam na sam wyszedł to szukałby Messiego. Ci zawodnicy boją się odpowiedzialności a potem jest że Messi słaby mecz. Dla mnie Messi był wczoraj najlepszy a reszta?
Po raz n-ty słaby mecz 100% okazje i nie potrafią strzelić po czym rywal strzela na 2:0

1

Fizycznie wyglądają masakrycznie. Jeżeli na treningach oni nie ćwiczą nic poza podaniami to jak ma inaczej to wyglądać.
Unzue trenerem? Kolejny dowód na to że jest słaby był wczoraj kiedy Mascherano krył Chieliniego i jak to się skończyło to wiadomo. Sezon gorszy niż za Martino. Co z tego że finał PK jak Barca w tym sezonie została zlana po raz kolejny. Dla mnie Enrique po tym mecz powinien odejść a nie czekać do końca sezonu

0

Zagrali znowu mega słabo lecz znowu gdy są 100% sytuacje to oczywiście nie wykorzystują.

4

Lucho przeproś i już teraz odejdź

0

Lucho zdejmij Inieste bo jak nie to dwa tygodnie odpoczynku

0

i Neymar ma być najlepszy na święcie...

0

Piłka do Messiego i reszta bez ruchu zwróćcie uwage

1

Przestań proszę Cię...

0

No to co zmarnowana setka to zaraz znowu będzie bramka dla Juve

0

Bramki same się nie strzelą a poza tym trzeba chronić też tył przed kolejnym golem a obrony jak widać nie ma

0

Niestety sukces pierwszego sezonu Enrique dopuścił do tego że na sterach Barcelony zasiada Bartomeu. To jest niesamowite ile on kasy wydał na bezproduktywnych zawodników

0

To nie FIFA i nie z Gomesem w składzie

1

Nie potrafie sobie przypomnieć który z trenerów Barcelony w sezonie dostawałby tyle razy w pi.de

2

Bardzo bym chciał by Lucho już odszedł po tym meczu

0

Mascheano i krycie Cheliniego xD

1

A to my mamy obrone?

0

Gomes halo Hiquain Ci ucieka

5

Pierwszy do zejścia jest... Lucho

2

Teraz to można nazwać Epika Liryka Lucho

1

Wygląda to tak jakby reszta oprócz Messiego bała się dokładnie podać

2

Jeden Mathieu na Cuadrado! Kur... co to jest za taktyka?!

1

Capello miał racje. Barcelona nie potrafi grać w obronie. To jest zespół indywidualistów

0

Przecież Barca już nie musi bo dokonała cudu. Po co oni są na boisku dzisiaj to niewielu wie

1

Oczywiście jak nasi zjeb... to przeciwnik strzela. Ja chce już koniec sezonu. Ten sezon to jest tragedia pod względem taktyki. Nie wiadomo kto kogo kryje jak jest szansa na gola to oczywiście nie strzelają oczywiście klasa Buffona ale strzał był słaby i tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?