masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby w kolejnym sezonie Barcelona miała taktykę niezależną tylko i wyłącznie od Messiego
0
Wszystkie mecze wyjazdowe LM Barcelony w tym sezonie były mega nudne co potwierdza ilość strzelonych goli więc mecz z Romą nie jest przypadkiem. Wielokrotnie było mówione o długim sezonie że się oszczędzają. Jak widać jest to kolejny dowód na to że piłkarzom brakuje zaangażowania.
9
Prawda czy nie i tak nie ma żadnego wytłumaczenia Valverde. On się skompromitował i taktyką i zmianami
1
I co z tego? Skoro w tegorocznej edycji ligi mistrzów na wyjeździe zdobyli łącznie 2 gole. Rozumiesz? Taki zespół jak Barcelona strzela 2 gole. Możesz nie przegrać 38 meczy ale w ostateczności możesz zostać przegranym
1
Niech karma się w końcu odwróci i zaczną przeciwnikom dyktować karne a nie ciągle realowi
26
Real i szacunek hahahaha xD
0
Nie porównuj realu do wczorajszych pachołków. Brutalna prawda ale to nie była Barcelona. Jeśli ktoś stoi i patrzy co robi rywal to jak można nazwać Barceloną. Za to obwiniać należy trenera. Jeden zawodnik może nie grać ale skoro nie gra cały zespół to tylko wina trnera
0
Bayern ma najlepszą drogę do tytułu LM. Mistrzostwo w lidze już mają więc spokojnie mogą przygotowywać się do kolejnych meczów
0
Niestety już się nie zarobi na realu. Bukmacherzy są zgodni iż w kolejnym meczu LM rywal otrzyma czerwoną kartkę a real dostanie karnego
2
Roma zagra pierwszy mecz oczywiście z hala tesco. W ciemno można obstawiać. Nie mówcie tylko że Roma to super zespół bo wczoraj to grali z pachołkami a nie z Barceloną
0
Jak widać ślizganie Barcelony się skończyło
0
PSG odpadło na własne życzenie przez pierwszy mecz. Juve to samo. Ja pier... ile oni jeszcze będą mieli szczęścia. Co rywal to karny i czerwona kartka
0
W dwumeczu Juve miało tyle sytuacji że niemożliwe że odpadli
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Otóż to. Skoro Barca przyjechała bronić wyniku to powinien cały zespół bronić bez wyjątku . W ogóle nie podchodzili do rywala gdy ten miał piłkę
2
Masz argumenty:
- taktyka oparta na Messiego (gdy Messi nic nie gra to i nie gra cały zespół)
- ciągłe granie tym samym składem
- co z tego że druga porażka jak zaraz można wszystkie tytuły przegrać
- żaden mecz wyjazdowy (co podkreśla artykuł) w tegorocznej edycji ligi mistrzów w wykonaniu Barcelony nie zachwycił
- gra taki zawodnik jak Gomes, a Denis czy Paco oglądają mecze z trybun, czy ławki
- z topowych zespołów w tym sezonie tylko z kiepskim na tamten okres Realem udało się wygrać
Czekam na argumenty "za". Może rekord bez porażki? A może to że za śp. Tito Barcelona pobiła rekord pkt. w lidze i dostała baty od Bayernu. Oczywiście kogo zasługa rekordowej ilości pkt. w lidze? Tak tak Leo Messiego. Czyżby scenariusz nie jest dzisiaj podobny?
0
Komentarz usunięty
2
Podaj argumenty "za" które broniłyby trenera
1
Nadchodzą chude lata w Barcelonie. Wychowankowie co raz starsi a przez tyle lat nie ma zastępców z La Masia. Łatwo wydaje się ponad 100 baniek gdzie później taki zawodnik siada na ławce.
0
Nie trener wcale nie jest winny xD To, że nie robi zmian, bo uznaje po 2:0, że jest wszystko OK, to wcale nie jego wina, że tak przygotował zespół to też nie jego wina. Taka Barcelona która grała pressingiem, biegała nagle wszystko zatraciła i to kolejny dowód na to, że nie jest to wina trenera... Co za komentarze
5
A większość pie... że oszczędzają się. No to macie te swoje oszczędzanie. Gra oparta na Messiego a jak Messi nie strzela to Barcy nie ma. Taka prawda.
Żegnamy Panie Valverde
1
Real pokazuje jak się gra pressingiem i z zaangażowaniem. Jutro to będzie formalność. A jak realowi nie idzie to przecież są wrzutki, gdzie padają gole
1
No to już wszystko jasne i czas najwyższy. Każdy kibic Barcelony docenia to co zrobił Iniesta dla tego klubu ale pewna era się kończy. Niestety zmienników brak
1
Nie mów hop! Jak mnie wku... takie pie... że liga jest już wygrana! Tak samo jak to że po pierwszym meczu jesteśmy w półfinale LM! Niektórym ludziom najwyraźniej brakuje pokory bo nie nauczyli się tego że mistrzem jest się dopiero kiedy nie ma się matematycznych szans. Dwa lata temu też Barcelona miała wielką przewage a okazało się że w ostatniej kolejce zdobyła mistrzostwo
2
Ostatni raz 3 gole stracili bodajże z Realem w sierpniu i w najważniejszym meczu Valverde tak znakomicie przygotował zespół
2
Jeżeli by odpadli z Realem Bayernem City czy Liverpoolem to OK ale to jest kur... Roma gdzie po pierwszym meczu było 4:1 to jak można po prostu wyjść na rewanż i przebiec o 5km mniej od przeciwnika w ogóle nie robiąc zmian! Co nagle Roma zaskoczyła Barcelone?
2
Sezon jak za śp. Tito rekord pkt. w lidze i kompromitacja z Bayernem. Oczywiście z rekordem bramkowym Messiego. Czyżby obecny sezon taki nie jest?
0
Udany? Wygrać pierwszy mecz 4:1 i przegrać 3:0 z Romą podkreślam Romą uważasz sezon za udany? Za lige trzeba sie cieszyć że jest Messi
1
Niech ktoś mi powie jaki mecz Barcelony w tej edycji ligi mistrzów zadowolił kibiców wynikiem i stylem gry?
4
Valverde musi odejść. Jeśli odpada z taką Romą to z takim trenerem za rok nie ma szans na lige mistrzów. Krytyka gry Barcelony nie jest od dziś. Ciągłe żerowanie na Messim się skończyło. Brak pressingu i kompletnie debilne granie ciągle tym samy składem doprowadziło do tego że Valverde powinien odejść. Nie wierze w takiego trenera przez którego jest wstyd i największa kompromitacja Barcelony 21. wieku bo nawet ten mecz z PSG udało się przebić