1

To jest ta ofensywna gra PSV?

0

Cou i firmowy strzal

0

Ale to przepalil

1

Leszek Orłowski jest zaje... zwłaszcza gdy komentował z Jackiem Laskowskim

8

Smokowski może prowadzić studio LM ale komentator z niego słaby. Oj jak brakuje komentatorów z nc+

0

O losie co za podanie

0

Mimo tego że rywale cały czas przybliżali mur i taki gol

0

Leo buda!!!!!!!!!!!!

0

Faul za faulem a rywal na to czeka

0

Rzeczywiście PSV gra swoją ofensywną piłke xD

0

Jakie Barca ma problemy przy stałych fragmentach gry to jest masakra

2

5:2 dla Wisełki

0

Athletic to przegra. Gubią się

0

Athletic zaczyna stać

0

Można wyłączyć xD

0

Bramkarz Sociedad może iść na trybuny bo co ona ma robić

5

Niech minie już ta pierwsza połowa

0

Obrona jest w fantastycznej formie

0

i Dembele same straty

0

12min. chodzenia po boisku i gol z d...

0

Znowu obrona nie istnieje.

0

kur... pierwszy strzał na bramke i gol

3

Mam nadzieję że Rafinhia zagra w drugiej połowie i pokaże na co go stać

1

W Juve nie gra Marcelo Carvajal czy Modric. Poza tym Juve nie ma karnych wiec CR7 nie strzela

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nieźle baty Napoli dostaje. Oj żeby znowu nie była liga jednego klubu

0

Eleven sports zrezygnował z ligi francuskiej?

0

Zaraz truskawka na torcie Betis vs Sevilla

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Prawda jest taka że rywal był podobny do tego jaki miał wczoraj real. Real nie gra super piłki i wygrywa i na razie Barca też nie gra super piłki ale wysoko wygrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?