masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest ta ofensywna gra PSV?
0
Cou i firmowy strzal
0
Ale to przepalil
1
Leszek Orłowski jest zaje... zwłaszcza gdy komentował z Jackiem Laskowskim
8
Smokowski może prowadzić studio LM ale komentator z niego słaby. Oj jak brakuje komentatorów z nc+
0
O losie co za podanie
0
Mimo tego że rywale cały czas przybliżali mur i taki gol
0
Leo buda!!!!!!!!!!!!
0
Faul za faulem a rywal na to czeka
0
Rzeczywiście PSV gra swoją ofensywną piłke xD
0
Jakie Barca ma problemy przy stałych fragmentach gry to jest masakra
2
5:2 dla Wisełki
0
Athletic to przegra. Gubią się
0
Athletic zaczyna stać
0
Można wyłączyć xD
0
Bramkarz Sociedad może iść na trybuny bo co ona ma robić
5
Niech minie już ta pierwsza połowa
0
Obrona jest w fantastycznej formie
0
i Dembele same straty
0
12min. chodzenia po boisku i gol z d...
0
Znowu obrona nie istnieje.
0
kur... pierwszy strzał na bramke i gol
3
Mam nadzieję że Rafinhia zagra w drugiej połowie i pokaże na co go stać
1
W Juve nie gra Marcelo Carvajal czy Modric. Poza tym Juve nie ma karnych wiec CR7 nie strzela
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nieźle baty Napoli dostaje. Oj żeby znowu nie była liga jednego klubu
0
Eleven sports zrezygnował z ligi francuskiej?
0
Zaraz truskawka na torcie Betis vs Sevilla
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Prawda jest taka że rywal był podobny do tego jaki miał wczoraj real. Real nie gra super piłki i wygrywa i na razie Barca też nie gra super piłki ale wysoko wygrywa