masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No co to znowu za babol
1
A moze jak real? Olewaja ligę i skupiają się na LM
0
No w koncu!!!!
Mam pytanie na ile lat polsat ma prawa do LM?
3
To czego się bałem brak koncentracji. To nie miało prawo wpaść. A Messi tradycja slupek
0
Ja bym chciał żeby to był koniec meczu bo boje się o tą koncentracje żeby nie spuścili z tonu w drugiej połowie bo na razie bardzo dobry mecz grają z zaangażowaniem
1
To powinna być czerwona kartka
2
I jakoś dziwnie wtedy gdy gra akurat Barcelona
0
Ile już Tottenham faulował?
2
Powinna być opcja bez komentarza
1
Oby tylko nie stracili koncentracji
1
Hejterzy Rakiety gdzie są?
0
No i następna kontuzja
1
Messi biega jak szalony
0
Plakac sie chce co za sensacja w wykonaniu Polski!!!
0
Balem sie tej serii
1
Jezeli Polska to wygra to MVP Kubiak. Najlepszy atakujący Kurek. Libero Zatorski i Drzyzga rozgrywajacy
1
Barcelona remisuje u siebie dwa mecze na dodatek przegrywa na wyjeździe z najgorszym zespołem La Liga a idąc jeszcze dalej w tygodniu czeka mecz z Tottenhamem i w następny weekend z Valencją i wcale nie ma powodów do obaw zwłaszcza że nikt chyba nie pamięta bardzo dobrego meczu Barcelony na wyjeździe w ostatnim czasie.
Śmiało u bukmachera można postawić gole dla przeciwników w tych meczach.
Za czasów św. pamięci Tito nie było tak słabo w obronie bo wtedy drużyna "sama się trenowała "
4
Tak tak tylko że Barcelona gra słabo (pod względem stylu) kolejny sezon. Barcelona to nie tylko wyniki ale też styl którego nie ma. W poprzednim sezonie niewiele było meczów Barcelony na wysokim poziomie. Obecną Barcelone cechuje niedokładność, jakby pierwszy raz ze sobą grali, mnóstwo prostych niewymuszonych błędów. Gra polegająca na taktyce Messiego. Wczoraj w pierwszej połowie nikt by nie pomyślał że to Barcelona
5
Coś Ty. Na przyjęciu Kubiak i Leon to mistrzostwo świata. Lewego ataku brakowało i tam byłby Leon
0
Dobrze że wszedł bo na męczącego Szalpuka nie dało już się patrzeć. Bardzo dobra zmiana
4
Kubiak może zostać MVP turnieju bo to co on gra to wielki szacun!
0
Dawać chłopaki!!!!!
1
Amerykanie mają niesamowitą zagrywke i umiejętność obijania bloku
0
To się zemsci ile można marnować okazji
0
Co za koleś w głowę mu strzelil
0
Jetem ciekaw co ta drużyna robiła przez przerwe gdy były mecze reprezentacji że tak fatalnie fizycznie wygląda. Poza tym to jak zachowują się po stracie piłki a szczególnie po stałych fragmentach gry jest czymś niemożliwym. Kolejne pytanie po co są te "wzmocnienia"? Nie ma żadnej różnicy miedzy poprzednim sezonem poza nazwiskami na ławce. Gdzie jest styl Barcelony? Gra chaos gdzie ratować d... ma zawsze Messi
6
To nie jest Barcelona. Widać drugi Man Utd. Ta ekipa nie ma stylu. Gra to jeden wielki chaos. Mnóstwo podkreślam mnóstwo prostych technicznych błędów. Fatalnie fizycznie wyglądają. Valverde musi odejść jak najszybciej
0
No fajnie. Jutro miał wystąpić z Lengletem
0
Większość straconych goli w tym sezonie Barcelony to jakieś kiksy. No ile można błędy tak proste popełniać
0
Kolejna kontra zmarnowana 3 na 1 i złe podanie