masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie zrozumiem nigdy tej Barcelony pod wodzą Valdka. Strzelą gola albo dwa i przestają grać. Nagle wyłącza im prąd. A pozniej sraczka po stracie gola
0
Po drugim golu Barcelona mega spuscila z tonu
0
Oni już się zmeczyli że chodzą w ataku
0
Kiedy oni zaczną grać w defensywie
0
Co oni znowu k... odwalaja w obronie!
0
Alba bodajze 4 dosrodkowanie i pytanie do kogo? Messiego przecież nie ma
0
Ta bierność defensywy już irytuje na maxa
0
No i ch... Nasi stali w srodku pola i jedno podanie i gol.
0
@taktyk93 pluje ile sie da
1
Oby tylko Fati nie doznał poważnej kontuzji by nie zachamowało jego rozwój
0
Gracze Valencii chyba na razie grają przeciwko właścicielowi klubu
2
Fati kozak! Co za duet De Jong-Fati!
0
Fati show!!!!
0
Super ten gol Neymara
0
Masakra w tej Valencii. Zwalniają trenera bo właścicielowi się nie podoba
0
Już widzę jak Barca radzi sobie z Valencia zwłaszcza przy nienajlepszych ostatnio meczy z tą ekipą a w dodatku bez Messiego. Wierzę w Barcelonę ale nie w Valverde dlatego na spokojnie podchodzę do tego sezonu gdyż jakikolwiek puchar w tym sezonie będzie sukcesem
2
Polska koszykowka 2. sierpnia 2019 wstaje z kolan. Aha
2
Koniec w koncu!
1
Festiwal amatorski w tym momencie
2
Haha padłem. Chińczycy mają mistrza za to co teraz zrobili :D
2
Te rzuty wolne odbijają sie czkawką. Tyle nietrafionych
0
@Elosek sędziowie zinterpretowali to że faul był przed wysokiem dlatego 2 rzuty wolne bo przecież limit fauli Chińczycy juz mieli
0
Bale i 2:2. Błędy
1
Jest 2:1 dla Vilarreall
0
Real co raz blizej drugiej bramki
4
Gdy Real przegrywa zaczyna się wyśmiewanie. Gdy doprowadzą do remisu to już robi sie w portki a gdy obejmują prowadzenie to wyłącza się TV. Czy to tylko dzieci się tak zachowują?
2
Juz chcieli drukować!
0
3:2 Atletico haha
1
Akurat stawiasz na Atletico a oni na złość przegrywają
0
Dziwi fakt ze Perez nie podawał tylko sam chciał kończyć akcje. Aż dwóch zawodników mogło wpakować piłkę do pustej bramki