4

Nie zrozumiem nigdy tej Barcelony pod wodzą Valdka. Strzelą gola albo dwa i przestają grać. Nagle wyłącza im prąd. A pozniej sraczka po stracie gola

0

Po drugim golu Barcelona mega spuscila z tonu

0

Oni już się zmeczyli że chodzą w ataku

0

Kiedy oni zaczną grać w defensywie

0

Co oni znowu k... odwalaja w obronie!

0

Alba bodajze 4 dosrodkowanie i pytanie do kogo? Messiego przecież nie ma

0

Ta bierność defensywy już irytuje na maxa

0

No i ch... Nasi stali w srodku pola i jedno podanie i gol.

0

@taktyk93 pluje ile sie da

1

Oby tylko Fati nie doznał poważnej kontuzji by nie zachamowało jego rozwój

0

Gracze Valencii chyba na razie grają przeciwko właścicielowi klubu

2

Fati kozak! Co za duet De Jong-Fati!

0

Fati show!!!!

0

Super ten gol Neymara

0

Masakra w tej Valencii. Zwalniają trenera bo właścicielowi się nie podoba

0

Już widzę jak Barca radzi sobie z Valencia zwłaszcza przy nienajlepszych ostatnio meczy z tą ekipą a w dodatku bez Messiego. Wierzę w Barcelonę ale nie w Valverde dlatego na spokojnie podchodzę do tego sezonu gdyż jakikolwiek puchar w tym sezonie będzie sukcesem

2

Polska koszykowka 2. sierpnia 2019 wstaje z kolan. Aha

2

Koniec w koncu!

1

Festiwal amatorski w tym momencie

2

Haha padłem. Chińczycy mają mistrza za to co teraz zrobili :D

2

Te rzuty wolne odbijają sie czkawką. Tyle nietrafionych

0

@Elosek sędziowie zinterpretowali to że faul był przed wysokiem dlatego 2 rzuty wolne bo przecież limit fauli Chińczycy juz mieli

0

Bale i 2:2. Błędy

1

Jest 2:1 dla Vilarreall

0

Real co raz blizej drugiej bramki

4

Gdy Real przegrywa zaczyna się wyśmiewanie. Gdy doprowadzą do remisu to już robi sie w portki a gdy obejmują prowadzenie to wyłącza się TV. Czy to tylko dzieci się tak zachowują?

2

Juz chcieli drukować!

0

3:2 Atletico haha

1

Akurat stawiasz na Atletico a oni na złość przegrywają

0

Dziwi fakt ze Perez nie podawał tylko sam chciał kończyć akcje. Aż dwóch zawodników mogło wpakować piłkę do pustej bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?