1

Ta reprezentacja przypomina Barcelone na wyjeździe. Masę prostych błędów po naszej stronie

0

A Nasi kontry ponownie nie koncza

0

Nie poznaje tej reprezentacji. Słabo w przyjęciu rozegraniu

0

Masakra co nasi graja. Ile mozna proste bledy popełniać.

0

No i Napoli przegrywa

34

Fati Griezmann i Dembele powinni wyjść w następnym meczu

1

Villarreal tak naprawdę stał. Barca miała tyle miejsca i nie strzeliła z akcji gola. Arthur Fati De Jong ich przyjemnie się ogląda

3

Nie ma karnego. Dobra decyzja

0

Nie mogę w to uwierzyć ze on ma 16 lat

0

W najbliższym meczu wyjazdowym stawiam na wygraną rywali. Patrząc co oni robią na boisku to jest jedna wielka kpina. Kiedy była gorsza Barcelona?

0

I co dalej większość będzie się śmiała z Realu?

0

@tombard Griezmann czy Suarez nigdy gola z główki nie strzelili? Poza tym czy dosrodkowanie zawsze ma iść na główkę? Chodzi o to że Barcelona gdy nie ma w polu karnym nikogo klepie biedę w srodku pola nie oddając strzałów

2

Sevilla gra w piłkę nożną a Barcelona w ręczną. Przy dosrodkowaniach przynajmniej 3 zawodników w polu karnym a w Barcelonie wszyscy przed polem karnym.

0

Nie rozumiem czemu niektórzy chcieliby Mourinho na trenera. W ostatnich latach nie istniał a jego drużyny grały na poziomie obecnej Barcelony

0

@Barca1992 w takim razie trzeba być idiotą by płacić zawodnikom za takie wyniki grubą kase

2

@KamQiX "Gdyby" Bartomeu miał rozum to już dawno kto inny by Barcelone prowadził

1

Bartomeu zmądrzyj bo będą się tu sypać bany

0

Fantastycznie są przygotowani do sezonu

2

Moja cierpliwość się skończyła po tym dograniu Semedo. Najgorsza Barcelona w historii odkąd ogladam

0

Bartomeu gdzie Ty miałeś głowie po 2. z rzedu kompromitacji w LM? Teraz to nie chodzi o porażkę ale o parodie drużyny. To nie jest Barcelona

0

68min. Pierwszy strzał na bramke

0

I bedzie karny i po zawodach

0

Semedo kolejna porażka

0

Firpo tym meczem wygral miejsce siedzące przy Aleni

1

Odkąd kibicuje Barcelonie od czasów Rivaldo nie widziałem takiej żenady. Naprawde zdarzały się sie słabe mecze Van Gaala Rexacha Rijkaarda ale takiej parodii sobie nie przypominam. Nawet dostając lanie od Liverpoolu potrafili stworzyć okazję mimo że i tak katastrofalnie grali.

5

Żaden transfer nie pomoże gdy nadal w Barcelonie jest pseudo trener

0

Firpo MOTM. Jest wielki!

0

Jak oni chcą wygrac nie oddając strzalu? Niech wyj... tego Valverde ile można taką padake oglądać

0

Kolejny mecz wyjazdowy i kolejny raz bramkarz drużyny przeciwnej może sobie usiąść bo nic do roboty nie ma

2

Uwielbiam sprinty Rakiticia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?