masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Tito zostanie na następny sezon i wówczas należy wyciągać konsekwencje co do jego racy, według mnie w 80% przegraliśmy LM ponieważ po prostu Tito miał ważniejsze sprawy na głowie(własne życie). Jeśli w przyszłym sezonie również będzie klapa to powinniśmy się rozglądnąć za trenerem z renomą, który będzie rotował składem i zmieniał taktykę bo 4-3-3 albo 3-4-3 już nie zapewnia nam wygranej czasami trzeba zagrać 2 defensywnymi piłkarzami ale nasi trenerzy tego nie rozumieją, na Real otwieramy się i Krystyna wali nam bramki z kontr a jakbyśmy zaprosili ich na swoją połowę i mielibyśmy 2 defensywnych pomocników i 4 obrońców to by mieli problem bo oni z ataku pozycyjnego nie potrafią strzelić bramkę średniej drużynie a co dopiero nam.
0
Ja bym niestety Davida i Pedro sprzedał taka prawda ani jeden ani drugi nic nie gra, od nich juz więcej zamieszania robi "Jeździec bez głowy" Tello, i módlmy się żeby Iniesta grał w środku a nie na skrzydle i to samo tyczy się z Fabsem też powinien grać w pomocy.
0
P.S. Jeszcze Tello został hehe
0
Szkoda ż wszyscy wychowankowie się marnują... Nie wiem jak to możliwe że mamy wygrną ligę a Tito dalej gra tym samym składem to woła o pomstę do nieba... Xavi powinien do końca sezonnu posiedzieć na ławie za niego powinien grać Thiago, Bartra powinien grać na stoperze z Pique Na prawej Montoya a nie Alves. Coś czuję że Tito będzie głównym powodem pozbywania się młodzieży... Jak można grać cały sezon jednym składem choć podstawowi zawodnicy nie mają formy, jak by Thiago, Bartra, Montoya grali regularnie to byśmy mieli już zawodników na lata...
0
hehe ta internet był używany tylko na czat na wp albo na onecie hehe śledziło się wyniki i wiadomości na temat Barcy na telegazecie wówczas hehe a mecze się oglądało tylko na TVP
0
Największy błąd Guardioli pozbycie się Czarnej Perły....
0
Jak dadzą za Daniego 25-30 mln sprzedać z pocałowaniem ręki, jego forma i zaangażowanie spadają w roku na rok niestety taka prawda.
0
Czarna perła chciała zakłócić hierarchię płac i dlatego został sprzedany jak by nie leciał na kasę to by dalej grał u nas i żadne Ibry czy Ville by nie trzeba było ściągać ze gruby szmal. Niestety dla Barcy chłop poleciał na kasę i tyle.
0
Ter Stegen, albo Szczęsny może być bo nie ma kogo ściągnąć za bardzo. bo Reina to o wiele lepszy od Pinta nie jest... Powinni Niemca wykupić i tyle, jak się nie sprawdzi to Pinto dociągnie sezon i większego problemu nie będzie.
0
Szczerze to nie ma dla niego miejsca u nas smutna prawda, jak mamy mieć nowych obrońców to on sobie już nie pogra a w dodatku mamy Bartre którego trzeba ogrywać...
0
Jak mamy naszych byłych graczy ściągać to dawać R10 i Czarna perłę na pewno zagrali by lepiej niż Alexis/Pedro i Villa ;p
0
Brać go i tyle nawet jak się nie sprawdzi na 100% to możne grać na przemian z Pinto i złapie pewność siebie, będzie dobrze ...
0
Zamienił stryjek siekierkę na kijek...
Miejmy nadzieję, że nie kupimy jakiegoś kaleki albo emeryta tylko dlatego że jest Hiszpanem albo Katalończykiem... Właśnie potrzeba mam młodego bramkarza a jak nie poradzie sobie mamy Pinto, który według mnie broni tylko trochę gorzej niż VV, a od Reiny pewnie jest lepszy hehe ;p
0
Alert a drugi błąd to była sprzedasz Eto'o teraz by nam się przydał ... Niby Villa podobnie gra ale według mnie Czarna Perła była (jest o klasę lepszy)
0
aguś
tylko nie Reina ja nie wiem co się tak czepili tego przeciętnego grajka, gość ma bliżej do emerytury niż do dobrej gry, jak już kupować bramkarza to młodego perspektywicznego a nie dziadka. Obrońca musi byś priorytetem i napastnik (może być Neymar) z pomocnikiem bym się wstrzymał bo mamy ich wielu tylko trzeba dać im szanse na grę. Sprzedać można VV, Alexisa, Dawida i pewnie wszystkich graczy z wypożyczenia. Ostatnio też Alves nie gra najlepiej też można go sprzedać jak się pojawi konkretna oferta. Nam jest potrzebny napastnik jak Eto'o żeby ktoś strzelał bramki oprócz Messiego.
0
Jakoś gość mnie nie przekonuje niby gwiazda a coś czuję że będzie z nim jak z Czygrą...
0
Wygrać wygramy ale niestety nie przejdziemy dalej tylko trochę głowa nam się podniesie po tym. Niestety zostaje mam tylko liga ale Przed Pepem to było by i tak spore osiągnięcie. Zostaliśmy rozpieszczenie przes ostatnie lata a teraz niestety lata robią swoje, Xavi, Pouyol, Abidal, Alves młodsi i lepsi nie będą, do tego słabi napastnicy i mamy cień Barcy jaka wygrywała wszystkie puchary. Teraz należy stawiać w lidze na młodych bo już na 90% wygramy ją więc trzeba dać szanse ogrania się im. Niestety ale kapitan i generał już są na równi pochyłej w dół... Również potrzebujemy napastnika bo według mnie Messi powinien grać na skrzydle a 9 powinien zostać ktoś taki jak Eto'o (sprzedaż go była największym błędem Barcy) Jak Messiego kryje 3 obrońców to zostaje dużo miejsca dla innych ale tylko Iniesta coś tam miesza reszta naszych napastników potyka się o własne nogi z lepszymi drużynami.
0
Wielu z nas pisze że Dawid powinien zostać do końca kiery u nas, ale popatrzmy obiektywnie nie jest naszym wychowankiem więc jak będzie blokował rozwój młodym zawodnikom powinien odejść... bo jak będziemy chcieli zostawiać każdego do końca kariery to staniemy się drogim Milanem. Do końca kariery powinni zostać tylko wychowankowie u nas i ewentualnie Abidal który stał się ikoną po walce z rakiem.
0
Co wy z tym Hummelsem według mnie on może być jak Czygrynski wielka niby gwiazda a u nas się nie sprawdzi powinniśmy stawiać na młodych. Nie wiem czemu Bartra nie gra z ogórkami chłopak by się ogrywał a my mielibyśmy dobrego stopera może nie takiego jak Puyol ale nie był by gorszy od Pique który obniżył strasznie loty. Montoya też powinien dostawać więcej szans bo on też Alvesa godnie zastąpi.
VeB
0
Ja jakoś do Hummelsa nie jestem przekonany potrzebujemy albo gwiazdę na obronie (raczej wątpliwe bo nie sypniemy kasą za obrońcę, niestety). Jak mamy kupować niemca to ja już wole żeby Bartra się ogrywał bo papiery na dobrego obrońce ma tylko trzeba dać mu szanse tak samo jest z Montoyom.
0
Na bank trenował Katalonię. Trochę poklikać można nawet głupia wikipedia prawdę powie ;p
0
Montoya jak i Bartra powini dostawa więcej minu,t a nie czas na ławie siedzą. Ze słabymi drożynami powinni gra od początku. A przynajmniej wchodzić na końcówki. Coś nie stawiamy na młodych w tym roku a to trochę martwi. Według mnie to Martin nawet lepiej broni niż Dani który jest na równi pochyłej w dół... niestety ale najlepszy Dani już nie wróci.
0
Według mnie przereklamowany lepiej kopić kogoś porządnego bo mamy obrońców o podobnych umiejętnościach więc to nie będzie wielkie wzmocnienie.
0
BJJ
Mamy Munieste więc nie potrzeba nam nikogo na Prawą Obronę
0
Mi się coś wydaje że jeśli to prawda to nasz zarząd głupieje, powinni kupić na stopera prawdziwą gwiazdę ograną w LM albo nie kupować nikogo bo średnich obrońców to mamy w Barcy B
0
...gdyż z szybką i podręcznikową kontrą (a jednak się da!) wyszła Bluagrana, którą golem zakończył Alba. W ten oto sposób przypięczętowana została historyczna remontada. ;p
Nareście coś z kontry strzeliliśmy bo myślałem już że tego w tym roku nie dokonamy hehe ;p
0
Ciekawe co by Barca Pepa zrobiła, jaki był by skład. Kurcze zaczynam Żałować że Guardiola odszedł, jeśli to jest prawdą że odszedł dlatego iż zarząd nie s[rzedał Pique i Alvesa to serio Sami powinni podać się do dymisji... Tak narzekają na Laporte ale przynajmniej z gówna nas wyciągnął i Pep sam mógł robić transfery jakie chce. (Jeśli miałby zostać Pep pod warunkiem sprzedania Pique i Alvesa to pozbył bym się ich bez wahania.)
0
Wy się kłóćcie kto lepszy ale ja będę się upierał że R10 był najlepszy i tyle ;p
0
Może to jest myśl on Tello i Messi na atak to nie najgorszy pomysł bo powiedzmy sobie szczerze nic nie tracimy bo i tak skrzydłowi nasi nic nie grają a on i Tello przynajmniej nie boja się walki 1&1 bo Pedro i Alexis tylko wycofują piłkę do tyłu...
0
I po chłopie a takie miałem nadzieje donośnie tego pana... Szkoda.