masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład w miarę ale powinni Montoyę i Bartre wystawić, w Pomocy Cesca a w ataku niech Messi gra bo musi łapać formę. Ciekawi mnie czemu cały czas Adriano grzeje ławę przeciesz lepiej by grał niż Alves. Czas Daniego w Barcy przeminął taka prawda powinniśmy go sprzedać puki jeszcze coś warty jest. Dawniej Kryśkę krył, że biedny sztycha nie miał ale teraz każdy objeżdża naszą wypaloną gwiazdę jak dzieciaka. Na prawej powinni grać Montoya i Adriano na zmianę (najlepiej było by jakiegoś prawego obrońcę ściągnąć lecz nie mam pojęcia jakiego) a Alvesa sprzedać.
0
Ja nie wiem kto transfery robi Vertonghena był za marną kasę do wzięcia ale nie słaby na nas, Totenham go kupił i gwiazda. Alves już rok temu powinien odejść (do najmniej ja uważam że już przed przedłużeniem umowy powinni go sprzedać). Fabs za Xaviego i może coś z tego będzie.
0
Mazi popieram w stu procentach ;p
0
Przecież mamy Fabsa po co nam ofensywny pomocnik bo Silva to prędzej za Inieste a nie Xaviego. Ale i tak nie wyciągniemy go więc nie ma co podniecać się. Fabs powinien grać za generała a nie w ataku go Tata wystawia. A za parę lat Messi będzie rozgrywającym. i Jeszcze nie wiem czemu Masche gra w podstawowym składzie a nie Bartra potrafi mi ktoś to racjonalnie wyjaśnić??
0
Jeśli jego oskarżenia są nie prawdziwe to powinni mu wytoczyć sprawę o zniesławienie i wycyckać z ojro niech się menty nauczą, szacunku. A jeśli naprawdę przekręt był to chłop miał rację i zarząd do dymisji powinien się podać. Albo rybka albo akwarium...
0
Dobra wiadomość tylko trochę za mała klauzula ale może nikt ich nie podkupi...
0
Dwa lata temu to by się cieszył jak dziecko, że VV odchodzi ale teraz kurde jak chłop złapał formę życia od 2 sezonów to szkoda że Valdek odchodzi ale takie życie. Miejmy nadzieję, iż Niemczyk poradzi sobie u nas.
0
Jak dawniej w Polsce Frankowski to był napastnik cały mecz sobie chodził ale piłę dostał i szczelił zawsze coś. ;p
0
Jeśli by naprawdę chcieli Alexisa sprzedać to by chyba zrobili błąd jak z Toure. Już lepiej Pedro było by sprzedać ale mam nadzieję, że to tylko wymysł i nasz prezes nie jest, aż tak głupi....
0
FC1899Barca
Zgadzam się poza Affelayem, może jeszcze coś pokaże spokojne bo reszta niestety już nic wielkiego nie zrobi. Za Tello Delofeu wcisnąć i git. I jescze jedno Xavi powinien stopniowo oddawać miejsce młodym ale nich zostanie u nas do końca kariery tak jak i Puyol. Dziadkowie jeszcze nie raz pociągną ten wózek zobaczycie ;p
0
Bardzo dobra wiadomość tylko klauzula za mała ;p
0
Fałszywą 9 podobno podsunął Pepowi Tito ;p a czy nie jest taktyką korygowanie drużyny jak nie idzie i robienie zmian, a to Pepowi trochę nie wychodziło. Ale zgodzę się że Guardiola zrewolucjonizował futbol.
0
Jeszcze jest Bielsa i Simeone(Spatrz co zrobił z Atletico M), Hidding, ale każdy ma swoich kandydatów ;p
0
Można ich sprzedać tylko pasuje wziąć przyzwoitą kasę za nich. Ja nie wiem że real niechcianych zawodników sprzedaje i jakoś zarabia a my za darmo oddajemy patrz Villa mogliśmy z 10mln wziąć za niego ale nie lepiej za grosze puścić, może i Barca chciała mu pójść na rękę za to co zrobił dla nas, ale nie robił tego za free tylko za grubą kasę.
0
Czasem mu się zdarzyło ale ile to było meczy gdzie w 80min albo i później robił zmiany. A jak zaczął przekombinować z taktyką i ustawieniem to traciliśmy pkt jak na zawołanie. Umiał motywować chłopaków to się bardzo ceni ale taktycznie Tata go przewyższa. Wyobraź sobie Pepa jak by grał pół sezony bez Messiego, Puyola a fundamenty drużyny bez formy (Xavi, Iniesta, Alves).
0
Pep dał nam najwięcej tytułów ale zaczął kombinować ze składem, że może i dobrze że za niego mamy Tatę. W Monachium nie będzie kombinował tak jak u nas bo widział ,że to nic dobrego nie daje. Pep jest lepszym motywatorem niż taktykiem, bo jak nie szło w meczu to nic nie zmieniał tylko czekał na jakiś cud. Ale i tak nie zmienia to faktu że dzięki niemu dalej Barca jest silna i Real się nas boi, bo za Ryjka to różnie bywało...
0
Ja bym zrobił 3 zmiany: Za Alvesa Montoya, Za Masche Bartra, za Xaviego Neymar a Fabs na pomoc. W 60 min wpuścić Messiego i igt.
0
Powiedzcie mi jak można wypożyczyć piłkarza i płacić mu połowę pensji ? paranoja...
0
A gdzie się podziali wielcy "znafcy", którzy po Bayernie chcieli go wywalić na zbity pysk?? Chłopak przesiedział na ławie cały sezon i nagle na taki mecz go wystawił Tito i nie dziwota, że nie poradził sobie chłopak. A teraz jak jest stopniowo wprowadzany to nagle ci sami ludzie zachwycają się nim. Kibice zmienni są hehe Ja tam zawsze w chłopa wierzyłem tak jak i w Montoye.
0
Ja jestem w 100% za Tatą mam nadzieję, że zostanie na wiele lat. Jakby jeszcze się odważył wielkie gwiazdy posadzić gdy nie maja formy to będę zadowolony na maxa. Za Tito nie było reagowania na wynik zero zmian taktyki cały czas klepanie, czy to działa czy nie z uporem maniaka graliśmy tiki-takę. Teraz jak trzeba to i z kontry pojedziemy i z daleka ktoś kopnie i jest ok. Wyobraźcie sobie co by Tito zrobił jak by przez taki okres nie miał Messiego i Xavi by grał piach jak teraz (Iniesta nie lepiej) chyba mielibyśmy 3 miejsce. Martino jest dobrym trenerem i niech lepiej nie kombinują z wynalazkami.
0
Powinni wprowadzić ograniczenie zarobków piłkarzy jak to zrobili w NBA jakoś koszykarze z głodu nie umarli. to jest skandal żeby tyle siana kasować. Iniesta też nie powinien dostać podwyżki ponieważ zarabia i tak dobrze a już teraz lepiej grał nie będzie. Zastanawia mnie jedno niby większość naszych to wychowankowie a zarabiają więcej niż najemnicy Realu, zastanawiające co nie?
0
I gitara niech przyjdzie do nas (albo Courtois, lecz jego Special V nie puści do nas) a Pinto niech zostanie na rezerwę i po kłopocie.
0
Ludzie dawać Bartre , Montoye i S. Roberto na pierwszy ogień a nie wysyłać pierwszą jedenastkę. Nie wiem jak nasi rezerwowi maja mieć wysokie morale jak nawet z ogórkami będą siedzieć ma ławie. W tym meczu i remis wystarczy więc dawać Tello i resztę młokosów niech ogrywają się.
0
Powinniśmy częściej grać 2 defami, bo na trudniejszych przeciwników może to być złoty środek. Na bank z Realem tak powinniśmy zagrać, bo nasi defensywni pomocnicy i tak mają lepszą technikę niż niejedni rozgrywający więc nie stracimy nic z polotu. A zawsze będziemy mieć możliwość lepszej obrony i mniej będziemy narażenie na kontry.
0
To były koszulki ;p bez tego arabskiego gówna...
0
Za Generał a powinien Fabs grać a Iniesta powinien rotować się z Sergio Roberto. Pep miał szczęście że trafił na Formę życiową Bladej twarzy i Xaviego to były wyniki. teraz nie mają oni formy Messi łapie kontuzje a na lewej nie ma Abiego który łatał dziury tylko Atakujący Alba który nie wraca na czas do obrony.
0
Sprzedać Masche, a na jego miejsce kupić jakiegoś prawdziwego obrońcę. A co do napadu to Lukaku jest na wylocie z Czelsi więc może on? Z dyńki walnąć umie więc by się przydał. Bo wirtuozów nam nie trzeba tylko silnego i wysokiego sępa pola karnego.
0
Jestem na tak sprzedać z pocałowaniem ręki bo gość takie cuda robi na obronie jak dawniej Oleguer... Bartre na jego miejsce wstawić i gitara.
0
A czemu nie ma Bartry!! Ja nie mogę za nazwiska się u nas gra... jak w realu ;/
0
Brać Niemca i zostawić na rezerwę Pinto proste...