0

Niby też racja tylko oni już maja pewną mocną pomoc a my musimy liczyć na powrót do formy naszych "starych" gwiazd i liczyć na eksplozję talentów młokosów. I niestety Prawa pomoc nadal jest dziurawa... Większość bramek traciliśmy niestety po tej stronie i nic z tym nie zrobiliśmy.

0

Ja najbardziej żałuję że Kross trafił do realu pierwszy raz od niepamiętnych czasów prześcieradła mają lepszą pomoc niż my ;/

0

Za czasów Ryjka to uważałem Go za najgorsze ogniwo obrony ale za Pepa ogarniał sprawę i właśnie takiego bocznego defensywnego obrońcy potrzebujemy.

0

Może i pali fajki ale jest naszym najszybszym stoperem ;p

0

To tak jak miało być kupiliśmy 2 średniaków zamiast jednego kraka, Ale juz to chyba lepsze niż wydanie całej kasy na jednego Marquinhosa. Teraz przynajmniej Masche na defie będzie grał. Więc nie ma źle Mamy 4 stoperów to tak jak za Ryjka.

0

Też według mnie Bartra za Albę jak gramy 3 obrońcami a za Pussiego Masche i jakoś by to było. (Messi prawy napastnik a nie lewy)

0

Humels za Pique ewentualnie

5

Drogba w Celsea to RE10 do nas też może wrócić i gitara ;p

0

Jak nie nada się na działacza zawsze może być ekspertem do murawy ;p

0

Jeszcze do wczoraj miałem nadzieję, że to plota i że nie kupimy tego pana. Lecz jak już jest u nas to mam nadzieję, że będzie to jednak dobry grajek ze swoją szybkością i wzrostem pomoże nam zarówno przy stałych fragmentach jak i przy kasowaniu kontr przeciwników. Bo u nas to albo malcy Masche (mam nadzieję, że szef będzie grał w pomocy) albo wozy z węglem Pique, tylko Bartra na plus po tamtym sezonie się zaprezentował.

0

Chyba że Pique sprzedać a wtedy Hummels może przyjść bo chyba Niemczyk lepszym jest obrońcą niż nasz celebryta.

3

Wielka szkoda, że Thiago miał tak mało cierpliwości. Teraz grał by w pierwszym składzie z bratem, lecz niestety inaczej los chciał.

1

Można go lubić ale niestety przej jego stronę straciliśmy większość bramek w tym sezonie niestety ale Dani już lepszy nie będzie i trzeba się go pozbyć bo nie wyobrażam sobie, żeby rezerwowy zarabiał 7mln

0

Trzeba przyznać że Xavi jest ikoną klubu, ciągną Barcę przez tyle lat ale płacenie mu odprawy jest paranoja skoro sam chce odejść. Guardiola jako piłkarz odszedł bo chciał zrobić miejsce młodym a Xavi to coś podobnego tylko, że generał ma dostać bonus na do widzenia. Nic nie powinien dostać niestety Barca to nie Caritas. Puyol jakoś nie chciał kasy tylko zakończył karierę i git.

0

Nawet niech go oddadzą za darmo tylko niech zapiszą w kontrakcie takie magiczne wersety jak Reala mianowicie: jeśli zostanie sprzedany do 50% z jego sprzedaży wędruje do nas i git.

0

Bo z taką obroną to raczej wyżej nie będziemy chyba że przejrzą na oczy i kupią stopera i prawego defensywnego obrońcę.

4

Niestety aż żal mówić ale to co robi Barca przypomina mi Real przed erą Mou, Atak marzeń a obrona dziurawa jak sito. Miejmy nadzieję, że jednak kupimy jakiegoś porządnego stopera bo będziemy bić się o 2 miejsce i 1/4 LM.

1

Z tego co pamiętam nawet wygrał wody w strzelaniu wolnych do celu, pokonał takie gwiazdy jak bodajże R10, Beksa, Kryśkę, Deco, może i Juninho nie pamiętam dokładnie ale wolne to umiał bić.

0

Wiecie nikt nie che gościa co gra jak średniak a kontrakt chce jak gwiazda.

0

I jeszcze Niemcy którzy uciekali przed sprawiedliwością po wojnie czyli SSmani, gestapo i reszta bandytów.

0

I jeszcze grubą kasę będzie zarabiał.

0

Akurat Lavezzi zagrał dobrze nawet szkoda że zszedł tak szybko.

0

Masche powinien grać w pierwszym składzie za Pussiego takie mam wrażenie po tych mistrzostwach. Niestety Hiszpan jest wychowankiem i miał z góry zapewniony pierwszy skład choć grał piach. Messi niestety już nie ta szybkość ale daje radę, po przyjściu gryzonia powinien oddać szpice i przenieść się na skrzydło.

1

Ale i tak powinni więcej skasować za Alexisa 45-50mln jest teraz wart na pewno.

0

Można było podkupić Sakho alob Richardsai by było po problemie. Ale nie nasi na Silve się uwzięli i innych obrońców jakoś nie chcieli i zobaczyć.

0

Może właśnie będą mam nadzieję, że Masche będzie grał na defie a Buschi jk złapie formę to będzie z nim walczył o pierwszy skład. Ale i tak chciałbym Pogbę.

1

Jasne na pewno go kupią ;p Szkoda że Pep rozmontował nam totalnie obronę... Jak przychodził to mieliśmy: Puyol, Millito, Marquez, Caceres, Oleguer na samym stoperze a jak odchodził to kicha a teraz ciągnie się to za nami jak koszmar. Nie mamy nikogo dobrego na obronie kiedyś to Pique coś pokazywał ale niestety teraz to cień zawodnika przed lat. Musimy kupić kogoś na obronę bo inaczej będziemy w czarnej dupie.

0

Powiedzcie mi w czym Alexis jest gorszy od di Mari? Chyba tylko tym że mamy promocje lepsze niż Biedronka.

0

Bez Neya trochę im szanse spadły...

0

Jak by koniecznie Alexis chciał odejść (w co wątpię) to niech daja 40mln albo Vidala i ok, jeśli nie to niech kupią sobie Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?