masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sorki błędny komentarz ;pA jak usunąć posta nie wiem
0
A źle teraz jest?Ney - Wampir,Messi (cofnięty jako ofensywny pomocnik)Iniesta/Rafinha - Xavi/ Ivan,Masche (Sergio jak by odzyskał formę)
0
Ja nie ogarniam Martin ława a największa gwiazda Sergio R. czasami gra wtf?
0
Jak by odszedł po tym co Barca dla niego zrobiła był by mendą i tyle, patrz na Gerarda Live kiepsko gra a on jest u nich. Według mnie Messi nie będzie chciał odejść bo wie co zawdzięcza klubowi, a klub nie będzie chciał go sprzedawać.
0
Nejmara stary chyba mniej wyciągnął od Barcy niż Messiego jeszcze weźcie poprawkę , gdyby nie Barca Messi był by karem i nie grał by w piłę.
0
A kto wyciągnął Barce z długów po Gasparcie?
0
Ale pamiętajmy że Laporta też miał nieudacznika Tixiego, który teraz chyba w City jest.
0
I jeszcze z poza pola karnego zapominałeś dodać.
0
U nas nie gra bo nie dogrywa górnych piłek tak wybitnie jak Alves na naszego wielkoluda Messiego...
0
Jak myślicie kto był by lepszy na prawej Alves czy Adriano? (Martin niestety nie będzie grał i tak jak i Duglas)
0
Ta a potem płakać jak będzie nam walił gole. Messi będzie jeszcze grał już teraz nie ma źle. Tylko teraz rozgrywa to mniej strzela.
0
Jeśli jeszcze pogubimy pkt. a Real nam odskoczy jeszcze bardziej (co jest możliwe) powinniśmy Niemczyka wstawić do pierwszego składu w lidze niech się ogrywa.
1
Ale lepszy on, niż te oszołomy co teraz niszczą klub.
0
Dla mnie mógł by przyjść zajął by miejsce Iniesty bo ten niestety szuka swojej formy już od dwóch lat i coś jej nie może znaleźć, niestety mamy bana więc trzeba się modlić, żeby nam go zdjęli.
0
Marnował by się chłop na ławie a tak sobie przynajmniej pogra i może za dwa lata będziemy mieć z niego pożytek.
2
On, Pep, Klopp i SpecialFive to chyba najlepsi obecnie trenerzy
44
Szkoda że chłopa nie ma z nami ;/
0
Z Fabsem i Alexisem daliśmy dupy powinniśmy ich zatrzymać na siłę i tyle. Niby z niewolnika nie ma pracownika ale lepszy niewolnik z umiejętnościami niż Pedro i Sergio Roberto.
0
Odnośnie Alexisa to jakoś w Realu gwiazdy droższe siedzą na ławce i tragedii nie ma więc i u nas by nie było a mielibyśmy czym postraszyć z ławki bo teraz to wejdzie Pedro i tyle ;/
2
Atak mamy najlepszy ale pomoc nie istnieje a sami napastnicy całej roboty nie odwalą.
0
Wiecie co ja wczoraj miałem mieszane uczucia: serce chciało zwycięstwa a głowa porażki (w tym sezonie nic i tak nie ugramy a im szybciej zarząd przepatrzy na oczy tym lepiej, wówczas może zatrudnią jakiegoś trenera klasy światowej a nie pionka).
1
Aż człowieka trafia coś jak sobie pomyśli, że Kroos chciał do nas dołączyć tylko nasz wspaniały zarząd nie chciał go ;/
0
Święte słowa 4-3-3 już nie nadaje się na obecny futbol tak jak dawniej 4-4-2
0
Może to odszczekam ale jak tak dalej pójdzie to zajmiemy 3 miejsce i nic nie ugramy w pucharach.
0
Co do Bartry się zgadzam ale Masche nie nadaje się na stopera i tyle przecież do główki to on nie ma szans dojść ile razy Benzema musi nam jeszcze dyniek naładować żeby przyznać, że stoper musi umieć grać głową dosłownie i w przenośni?
0
Akurat atak grał coś, ale niestety nie wygrają sami jak pomoc śpi a obrona dziurawa.
0
Tylko że Alves nie ma lepszego zmiennika , a Pusi gra a lepszy na ławie siedzi (Tak też tak było z Toure) ;p
0
Było by, za Inieste jak znalazł ;p
2
Jak można wyłączyć mecz bo drużyna kiepsko gra? I Ty się nazywasz kibicem? Nawet jak w dupę się dostaje to trzeba do końca wierzyć, że coś ugramy i do końca się wkurzać ;p
0
To chyba źle widziałeś bo Tata raczej lepiej się spisywał, zobacz jaki skład ma LE a jaki miał Tata.