masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spokojnie nie oglądałem meczu Realu ale może Basel nie postawił autobusu i grał w piłkę? Bardzo dobrze, że Mister wpuścił rezerwy bo z grupy i tak wyjdziemy więc nie ma tragedii jakbyśmy nawet zremisowali. Rotacja to podstawa wysokich morali i pressingu bo nie można grać cały czas tym samym składem bo w połowie sezonu pierwszy skład będzie oddychał rękawami.
0
Nie patrzmy na Madryt tylko sami musimy wygrać. Nie spinajmy się tak bardzo żeby bańka nie pękła. Bilbao to nie miernoty więc może być ciężko o zwycięstwo.
0
To na prawą w końcu Martin powędruje chyba, że Adriano tam zagra.
0
Wolę lodówki na rękawie niż arabusów na piersi ale jak już mamy reklamy to nie narzekajmy tylko liczmy dochód z tego.
0
Ta rzucisz cegłę a on ją bierze na główkę hehe
0
Nie umniejszam zasług Pepa ale przy takim budżecie, składzie i taktyce podbierania zawodników ligowym przeciwnikom to i Smuda by wygrał mistrza Niemiec. Jednak trzeba oddać wielkość Pepowi za odbudowanie potęgi Barcy. Niestety Mister na moje oko zwiał z tonącego okrętu bo widział, że zawodnicy nie mają już takiej ambicji. (Może to przez zarząd bo nie pozwolił zrobić czystki Guardioli albo sam Pep nie miał już siły być naszym trenerem raczej nie dowiemy się już tego.)
0
I jeszcze zarząd torpedujące jego wizję gry i sposoby treningowe.
0
destro
Niby i szkoda ale jeśli naprawdę nie chciał grać na obronie to dobrze, że nie kupiliśmy go za taka kasę. Na atak to mamy ludzi może ten Daglas będzie jeszcze strzałem w dychę zobaczymy.
1
Pomyśl może Rakitić ma takie wytyczne od trenera?? Wkońcu mamy zawodnika Box to Box (Keita za Pepa taki był) może nie zapędza się do przodu jak Iniesta le właśnie Ivan zabezpiecza tyły i według mnie to jest bardzo dobry pomysł. Już nie będzie w obronie tylko 2 stoperów i jednego defa tylko będzie 2 pomocników do obrony.
2
W domu siedzi z czerwoną kartką;p
0
Ja bym wolał z Francuzem postawić na Bartre a Pique niech weźmie się za siebie bo teraz tylko gra za nazwisko. A za Inieste Rafinha i git. Jak nie będzie szło to wtedy Generała wystawić.
4
Niestety ale Iniesta to pomocnik i mam nadzieję że trener nie będzie go marnował na skrzydle.
0
Akurat Edmilson to wirtuozem nie był nigdy więc niech nie ocenia innym techniki
0
Tylko że sprzedali akurat najlepszych zawodników ubiegłego sezonu, Fabsa jakoś przetrawię że odszedł ale Alexisa mi cholernie szkoda. Zapiepszał jak mało kto a i tak go wykopali bo Pedro to wychowanek, to nic że ma 40% potencjału Alexisa ale musiał zostać. A Fabs jak to Fabs pół roku super później kicha od niego bardziej mi szkoda Thiago.
0
Właśnie to jest dziwne, że nie ma podanej do publicznej wiadomości ile dany zawodnik zarabia tylko kryją to. Czyżby zarząd bał się Socio i kibiców?
1
Kto za Pepa z Tarzanem stanowił najlepsza parę stoperów na świecie? PIQUE i teraz bazuje na swej marce a nic nie gra takie moje zdanie.
3
Pique chyba za zasługi tyle zarabia ;/
0
Głupie pytanie gdzie można oceniać występ naszych bo nie dowidzę pozdro
0
Adriano może grać na prawej ;p
0
Zero szans żeby trafił do nas więc jak już kupili tego no name z Brazylii niech powalczą o Reusa skoro mamy mieć bana na dwa okienka transferowe. Nawet można Marco teraz kupić i zostawić w Dortmundzie na ten rok (wypożyczenie) i będzie git. Akurat była by rotacja Generał by odchodził a Niemczyk wskoczył by na miejsce Iniesty, który grał by na pozycji Xaviego.
1
W Realu jakoś nie narzekają na przesyt gwiazd, więc i u nas może by się i nie pozabijali.
0
Można go teraz kupić i wypożyczyć na rok do Dortmundu i wszyscy zadowoleni. Jak mamy ten zakaz to trzeba kupić teraz Cuadrado (będzie mógł grać jako obrońca i skrzydłowy) lub Reusa i PO i jakoś przebiedujemy te 2 okienka.
0
Teraz Iniesta będzie grał jak Xavi trochę cofnięty z genialnymi podaniami z głębi pola.
0
Tylko powiedzcie mi jedno czemu to Masche gra na obronie a nie w pomocy ;/
0
Ale za to Real zrobił interes życia z Krossem, zazdroszczę że do nas nie trafił gość będzie wymiatał...
0
Prawie zgadzam się tylko bym dał Matheu i Vermalena jako neutralne podpunkty.
0
Niby też racja tylko oni już maja pewną mocną pomoc a my musimy liczyć na powrót do formy naszych "starych" gwiazd i liczyć na eksplozję talentów młokosów. I niestety Prawa pomoc nadal jest dziurawa... Większość bramek traciliśmy niestety po tej stronie i nic z tym nie zrobiliśmy.
0
Ja najbardziej żałuję że Kross trafił do realu pierwszy raz od niepamiętnych czasów prześcieradła mają lepszą pomoc niż my ;/
0
Za czasów Ryjka to uważałem Go za najgorsze ogniwo obrony ale za Pepa ogarniał sprawę i właśnie takiego bocznego defensywnego obrońcy potrzebujemy.
0
Może i pali fajki ale jest naszym najszybszym stoperem ;p