0

Klątwa Torresa hehe

1

Jak dostaliśmy bramę powinniśmy grać 3 obrońcami i tyle alba przesunięty powinien zostać na skrzydło, Montoya niestety zmiana na Messiego, Munir zmiana na Bartrę. Jak by dalej nie szło to Ney za Iniestę albo Albę.

0

Sprzedajemy zawodników za pół ceny a w dodatku również przepłacamy prawie przez pół hehe

0

Niestety zarząd, trener i co smutniejsze zawodnicy do wymiany. Niestety przespaliśmy wymianę pokoleniową, Xavi, Iniesta Alves, Pedro. Wszystko by było jak by został Thiago z Fabsem, można byłoby dokupić Kroosa i mielibyśmy problem z głowy a tak stajemy się drugim Milanem...

0

Raczej bym tego pana nie chciał, pamiętam jak prawie każdy się cieszył jak odchodził. Niestety mieliśmy po nim totalne dno więc może wydaje ci się, że on jest dobry.

0

To by było piękne precz z tymi pajacami, nam potrzebny jest zdrowy zarząd i normalny trener nie wynalazek który ma być drugim Pepem.

3

Gmoch ze Smudą lepiej by poprowadzili Barce niż nasz "ekspert"

0

Jeden i drugi do wymiany jest i przy okazji prezydent ze swoimi ludźmi ;p

1

Txiki niech lepiej zostanie w City bo wiele lepszy nie był niż Zubi.

0

Chyba może, tylko nie może grającego trenera pewnie ;p

2

Rok temu tez mieliśmy dostać od nich i co? Na pewno są słabsi od Realu a podobno mamy wygrać ligę ;p

3

Mamy bana na transfery to przynajmniej ściągnijmy klasy światowej trenera, może zrobi coś z tym cyrkiem.

0

Top był najlepszy napastnik dla Barcelony, każdy sprowadzony po nim jest gorszy.

0

W sumie może i prawda bo jak by nie gryzoń to Alexis i Fabs by zostali. Jednak jak się Suarez rozegra może być z niego pożytek

0

Jeśli nie trenera to czyja? Ktoś go musiał zmotywować bo rok temu nie odpuścił meczu o wszystko z AM żeby być wypoczęty na MŚ. może się mylę ale tak myślę.

0

Balotelli jak by pod kopulą miał równo to był by jednym z najlepszych napastników

1

Chciałem żeby tata został jednak jak przyszedł LE myślałem, że da radę u nas jednak patrząc nie na pkt tylko na naszą grą i taktykę można stwierdzić, iż nie pociągnie ten trener Barcy, zero pomysłu na grę jedyny plus Luisa jest taki że Messi zaczął znowu grać

1

Guardiola ma taki nos do transferów jak SpecialFive do kultury ;p

1

Odnośnie Tarzana to był kur... zawodmnik ;/

0

Dałem Alexisowi głos bo ta jego bramka dawała mi nadzieję na majstra ...

0

Bartra jest za wolny na prawą obronę na stopera go dać, na prawą Montoya albo Adriano. A według mnie powinniśmy grać 3 obrońcami (stoperami) i dwoma defensywnymi pomocnikami.

0

Ja bym chciał Bartre na kapitana w przyszłości on i Masche to jedyni piłkarze którym się zawsze chce grać bo inni odpuszczają czasami.

0

Bo Keita go ubezpieczał jak to teraz próbuje robić Rakieta.

0

Kogo jak kogo ale Yaya Toure to do tej pory żałuję najlepszy defensywny pomocnik i w dodatku może grać jaka fałszywa 9 czego chcieć więcej a my zamieniliśmy go na Pussiego ;/ (teraz Vidal podobny jest do Toure ale mamy bana więc marzyć zawsze można)

0

EE chłopie zmień dilera albo przynajmniej bierz przez pół Barca ma być giermkiem Realu? Poczytaj trochę o historii obu klubów i konfliktach Katalończyków i Hiszpanów. Nigdy nie będzie pokoju między tymi dwoma klubami bo Barca symbolizuje Wolną Katalonię a Real Frankistów i tyle. Może kiedyś ten konflikt wygaśnie ale wówczas Barca będzie w Państwie Katalińskim.

0

co chcesz przecież Zubi już wykiwał Tas Vermaelen będzie wzmocnieniem na przyszły sezon hehe

0

Może Afellay wróci jeszcze hehe gościa zawsze lubiłem ;p w w sumie jescze jest Song do pomocy.

3

Za 3 lata może wygramy coś no może za 4 ;p jedyny plus że sezonowców nie będziemy tylu mieć i zostaną tylko zatwardziali kibice ;p

0

Fabs i Alexis to jeszcze lepsze ;p , jak wiedzieliśmy że jesteśmy w dupie to trzeba było kupić porządnego środkowego pomocnika i stopera a nie półśrodki. (ewentualnie przekonać Fabsa żeby został)

0

Przed kara pasuje jeszcze zmienić trenera bo z naszym daleko nie dojedziemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?