masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klątwa Torresa hehe
1
Jak dostaliśmy bramę powinniśmy grać 3 obrońcami i tyle alba przesunięty powinien zostać na skrzydło, Montoya niestety zmiana na Messiego, Munir zmiana na Bartrę. Jak by dalej nie szło to Ney za Iniestę albo Albę.
0
Sprzedajemy zawodników za pół ceny a w dodatku również przepłacamy prawie przez pół hehe
0
Niestety zarząd, trener i co smutniejsze zawodnicy do wymiany. Niestety przespaliśmy wymianę pokoleniową, Xavi, Iniesta Alves, Pedro. Wszystko by było jak by został Thiago z Fabsem, można byłoby dokupić Kroosa i mielibyśmy problem z głowy a tak stajemy się drugim Milanem...
0
Raczej bym tego pana nie chciał, pamiętam jak prawie każdy się cieszył jak odchodził. Niestety mieliśmy po nim totalne dno więc może wydaje ci się, że on jest dobry.
0
To by było piękne precz z tymi pajacami, nam potrzebny jest zdrowy zarząd i normalny trener nie wynalazek który ma być drugim Pepem.
3
Gmoch ze Smudą lepiej by poprowadzili Barce niż nasz "ekspert"
0
Jeden i drugi do wymiany jest i przy okazji prezydent ze swoimi ludźmi ;p
1
Txiki niech lepiej zostanie w City bo wiele lepszy nie był niż Zubi.
0
Chyba może, tylko nie może grającego trenera pewnie ;p
2
Rok temu tez mieliśmy dostać od nich i co? Na pewno są słabsi od Realu a podobno mamy wygrać ligę ;p
3
Mamy bana na transfery to przynajmniej ściągnijmy klasy światowej trenera, może zrobi coś z tym cyrkiem.
0
Top był najlepszy napastnik dla Barcelony, każdy sprowadzony po nim jest gorszy.
0
W sumie może i prawda bo jak by nie gryzoń to Alexis i Fabs by zostali. Jednak jak się Suarez rozegra może być z niego pożytek
0
Jeśli nie trenera to czyja? Ktoś go musiał zmotywować bo rok temu nie odpuścił meczu o wszystko z AM żeby być wypoczęty na MŚ. może się mylę ale tak myślę.
0
Balotelli jak by pod kopulą miał równo to był by jednym z najlepszych napastników
1
Chciałem żeby tata został jednak jak przyszedł LE myślałem, że da radę u nas jednak patrząc nie na pkt tylko na naszą grą i taktykę można stwierdzić, iż nie pociągnie ten trener Barcy, zero pomysłu na grę jedyny plus Luisa jest taki że Messi zaczął znowu grać
1
Guardiola ma taki nos do transferów jak SpecialFive do kultury ;p
1
Odnośnie Tarzana to był kur... zawodmnik ;/
0
Dałem Alexisowi głos bo ta jego bramka dawała mi nadzieję na majstra ...
0
Bartra jest za wolny na prawą obronę na stopera go dać, na prawą Montoya albo Adriano. A według mnie powinniśmy grać 3 obrońcami (stoperami) i dwoma defensywnymi pomocnikami.
0
Ja bym chciał Bartre na kapitana w przyszłości on i Masche to jedyni piłkarze którym się zawsze chce grać bo inni odpuszczają czasami.
0
Bo Keita go ubezpieczał jak to teraz próbuje robić Rakieta.
0
Kogo jak kogo ale Yaya Toure to do tej pory żałuję najlepszy defensywny pomocnik i w dodatku może grać jaka fałszywa 9 czego chcieć więcej a my zamieniliśmy go na Pussiego ;/ (teraz Vidal podobny jest do Toure ale mamy bana więc marzyć zawsze można)
0
EE chłopie zmień dilera albo przynajmniej bierz przez pół Barca ma być giermkiem Realu? Poczytaj trochę o historii obu klubów i konfliktach Katalończyków i Hiszpanów. Nigdy nie będzie pokoju między tymi dwoma klubami bo Barca symbolizuje Wolną Katalonię a Real Frankistów i tyle. Może kiedyś ten konflikt wygaśnie ale wówczas Barca będzie w Państwie Katalińskim.
0
co chcesz przecież Zubi już wykiwał Tas Vermaelen będzie wzmocnieniem na przyszły sezon hehe
0
Może Afellay wróci jeszcze hehe gościa zawsze lubiłem ;p w w sumie jescze jest Song do pomocy.
3
Za 3 lata może wygramy coś no może za 4 ;p jedyny plus że sezonowców nie będziemy tylu mieć i zostaną tylko zatwardziali kibice ;p
0
Fabs i Alexis to jeszcze lepsze ;p , jak wiedzieliśmy że jesteśmy w dupie to trzeba było kupić porządnego środkowego pomocnika i stopera a nie półśrodki. (ewentualnie przekonać Fabsa żeby został)
0
Przed kara pasuje jeszcze zmienić trenera bo z naszym daleko nie dojedziemy...