masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak będzie Barca daj link ;p
4
Już to pisałem, Zubi oszukał bana i oto mamy wzmocnienie na przyszły sezon z osobie Vermalena ;p
0
I mamy dwóch Chilijczyków w składzie ;p
0
Szkoda, że dopiero teraz przyszedł ten Pan do nas. Jak by wcześniej pracował zamiast Brodacza może jakieś fajne wzmocnienia byśmy mieli.
9
Widać , że wybory się zbliżają nasz wspaniały zarząd poprawia wizerunek, jednak mam nadzieję że Socios będą będą pamiętali te gówno jakie narobił nasz zarząd i go zmienią.
0
I jeszcze Bartra niech pogra sobie.
1
Ta i remis ugrać, trzeba gonić Real a nie robic błędy jak to z RSS. City nie takie straszne więc nie ma co lekceważyć Malagi
0
Dobry chłopak był tyko za dużo z Davidsem pił hehe
0
Jak by Bojanowiu znali gola z Interem (po niby ręce Toure)? może jego losy potoczyły by się inaczej i by grał dalej u nas.
0
Podobno Dani nie chce rocznego kontraktu tylko co najmniej 3-letniego. Ta Barca oferuje mu 1+1 i tu jest problem.
8
Albo zostawić w Porto z klauzulą, że nie może grać w LM i git.
0
Miejmy nadzieję , że będzie tak jak z Neyem ;p jak za rok zagra na 90% swoich umiejętności to będzie masakra ;p
0
Ja tam wolał bym Pique i Bartra.
0
Spoko wróci z nowym zarządem Tarzan też w to gówno nie chciał się dalej pchać.
0
Też tak uważam, bo Levante nie muruje się tylko grają otwartą piłkę a to nam jak najbardziej odpowiada.
1
Jak by Boixos Nois nie wariowali tak to przydali by się na stadionie. Ktoś by w końcu kibicował a nie jadł słonecznik.
0
Z tego co kiedyś mi się obiło o uszy możemy kogoś kupić, tylko nie możemy rejestrować graczy. Więc można kupić zawodnika i zostawić go na wypożyczeniu.
6
W sumie Zubi dobrze kombinował Rudy na teraz a Vermalen będzie wzmocnieniem w następnym sezonie i tak to nasz brodacz oszukał Fifę hehe
0
No wiem w Monachium cieszyli się jak cholera ;p Jak by nie kontuzje to by Thiago był jak Isco albo lepszy.
0
0
To, że statystyki nie grają ;p
3
I Thiago za 25?
0
Ale jednak brał udział w akcjach bramkowych
0
Mam nadzieję że Abidal nie przyjmie posady tylko poczeka na Laporte. A później wróci Tarzan.
0
Szkoda że z Realem nie gramy za tydzień, przez ten czas mogą zacząć dalej grać swoje...
0
A ile mógłby mieć asyst i goli jak by piłkę sklejał?
0
Jeszcze bym dodał niech przypomni sobie jak przyjmować piłkę ;p
0
Jeszcze jak by przypomniał sobie jak piłkę się przyjmuje to coś będzie z niego.
0
Jeszcze na koniec Ney mógł podawać do wolnego Adriano a nie sam lobować.
0
Już powinno być 3-0 a;bo 4-1 ;p