0

jak będzie Barca daj link ;p

4

Już to pisałem, Zubi oszukał bana i oto mamy wzmocnienie na przyszły sezon z osobie Vermalena ;p

0

I mamy dwóch Chilijczyków w składzie ;p

0

Szkoda, że dopiero teraz przyszedł ten Pan do nas. Jak by wcześniej pracował zamiast Brodacza może jakieś fajne wzmocnienia byśmy mieli.

9

Widać , że wybory się zbliżają nasz wspaniały zarząd poprawia wizerunek, jednak mam nadzieję że Socios będą będą pamiętali te gówno jakie narobił nasz zarząd i go zmienią.

0

I jeszcze Bartra niech pogra sobie.

1

Ta i remis ugrać, trzeba gonić Real a nie robic błędy jak to z RSS. City nie takie straszne więc nie ma co lekceważyć Malagi

0

Dobry chłopak był tyko za dużo z Davidsem pił hehe

0

Jak by Bojanowiu znali gola z Interem (po niby ręce Toure)? może jego losy potoczyły by się inaczej i by grał dalej u nas.

0

Podobno Dani nie chce rocznego kontraktu tylko co najmniej 3-letniego. Ta Barca oferuje mu 1+1 i tu jest problem.

8

Albo zostawić w Porto z klauzulą, że nie może grać w LM i git.

0

Miejmy nadzieję , że będzie tak jak z Neyem ;p jak za rok zagra na 90% swoich umiejętności to będzie masakra ;p

0

Ja tam wolał bym Pique i Bartra.

0

Spoko wróci z nowym zarządem Tarzan też w to gówno nie chciał się dalej pchać.

0

Też tak uważam, bo Levante nie muruje się tylko grają otwartą piłkę a to nam jak najbardziej odpowiada.

1

Jak by Boixos Nois nie wariowali tak to przydali by się na stadionie. Ktoś by w końcu kibicował a nie jadł słonecznik.

0

Z tego co kiedyś mi się obiło o uszy możemy kogoś kupić, tylko nie możemy rejestrować graczy. Więc można kupić zawodnika i zostawić go na wypożyczeniu.

6

W sumie Zubi dobrze kombinował Rudy na teraz a Vermalen będzie wzmocnieniem w następnym sezonie i tak to nasz brodacz oszukał Fifę hehe

0

No wiem w Monachium cieszyli się jak cholera ;p Jak by nie kontuzje to by Thiago był jak Isco albo lepszy.

0

0

To, że statystyki nie grają ;p

3

I Thiago za 25?

0

Ale jednak brał udział w akcjach bramkowych

0

Mam nadzieję że Abidal nie przyjmie posady tylko poczeka na Laporte. A później wróci Tarzan.

0

Szkoda że z Realem nie gramy za tydzień, przez ten czas mogą zacząć dalej grać swoje...

0

A ile mógłby mieć asyst i goli jak by piłkę sklejał?

0

Jeszcze bym dodał niech przypomni sobie jak przyjmować piłkę ;p

0

Jeszcze jak by przypomniał sobie jak piłkę się przyjmuje to coś będzie z niego.

0

Jeszcze na koniec Ney mógł podawać do wolnego Adriano a nie sam lobować.

0

Już powinno być 3-0 a;bo 4-1 ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?