27

To tak jak Tarzan z Pique jak dostał zapalniczką, nie płaczemy tylko gramy dalej ;p

3

Ciekawe czy po wygranej zostawi dyrektora technicznego? Według mnie Powinien zostać bo to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, szczególne jeśli popatrzymy na jego poprzedników.

0

to jednak dobrze Ci się wydaje ;p

0

Co wy chcecie przecież to Lapotra robił przekręty i narobił długów hehe

0

Ja bym chciał zobaczyć United w grupie. Z nimi jakoś fajnie nam się grało.

2

A Abidal dołączy jako spec od szkolenia młodzieży i gitara. A R10 będzie organizował klubowe spotkania towarzyskie hehe

0

Barca podpisując umowę był a chyba po 6 pucharach albo pierwszym trypecie. Byliśmy najlepsi i w dodatku to była nasza pierwsza komercyjna reklama na koszulkach więc mogliśmy gładko wynegocjować dwa razy więcej lecz nasz zarząd zgodził się na nią czemu? Stwierdzili że wystarczająco zarobiliśmy czy dostali coś pod stołem, żeby podpisać umowę. Tego się raczej już nie dowiemy ale myśleć nad tym każdy może.

66

Jak dla mnie to daliśmy du... z Isco on to do nas pasował, taki młody Iniesta. (Pogba, Veratti, Isco jeden z ej trójki jak by przyszedł to by było elegancko ale szanse są minimalne. Pogba drogi, Veratti araby go nie puszczą, Isco gra w Realu)

11

Adriano powinien zostać z nami bo gdzie takiego rezerwowego znajdziemy nie dość, że nie narzeka to jeszcze może grać na paru pozycjach. A co do pomocnika nie wiadomo co myśleć płacic grube miliony za gwizdy czy dać jeszcze szanse Rafinhi?

0

Bejl go objechał bo po pierwsze Bartra sygnalizował zmianę bodajże przed tym zajściem a po drugie zabrakło cwaniactwa młokosowi, Jak by na jego miejscy był Ramos albo Pepe to wykosili by Walijczyka i liczyli by na pobłażliwość sędziego.

1

na realmadryt.pl hehe

1

Szczególnie te pasy to kapitalne zagranie

0

Razie czego jest Adriano było by 3 zawodników na dwie pozycje powinno wystarczyć.

0

raczej obydwaj powinni odejść dla dobra ogółu w tym okienku.

1

I jeszcze ciekawe ile będzie zarabiał.

2

Ale i tak z Madrytu będą mówić że zawsze graliśmy z zespołami w których największe gwiazdy nie grały przeciw nam bo kontuzje , kartki i tp.

0

Stara Dama a nie biała

4

i Ney na blond

36

To była paka i co lepsze to były nasze wspaniałe koszulki.... a nie takie katarskie dziadostwo i w dodatku paski nie w tą stronę mają być ;/

0

i jeszcze Angela zabrakło w finale

0

Nie ma co spinać się na Kryśkę nasi też mają niezłe umiejętności w tym aspekcie ;p

0

Cholera ja już chcę sobotę najlepiej tak 20:30 ;p

1

Niby dobrze prawisz, ale z drugiej strony mógł jeszcze poczekać do końca bana i wtedy z czystym sumieniem odejść. Bo teraz nie będzie kim grać tylko Rafinha zostaje na pomocy....

0

Jak myślicie dało by się te gówniane stroje usunąć przez nowy zarząd i wrócić do normalnych pasów? Czy po ptokach już?

0

Spoko Włosi zawsze byli mistrzami prowokacji i już zaczęli swój cyrk.

0

Dokładnie te paski to gwóźdź do trumny naszego kochanego zarządu.

0

aurat szwab co mógł to wybronił (jak by nie on to był by pogrom na Camp Nou).

0

Trochę stronniczy ten filmik, ponieważ nie Messi też miał karne a tutaj ani jednego nie pokazano. I Bramki Krystyny pokazywane są krócej (tylko wykończenie a może też sekundę wcześniej dogrywał do kolegi, który później mu piłkę wyłożył).

1

Poprawność polityczna w tym felietonie jest jak za PO, może powinniśmy sobie strzelić pod koniec samobója żeby wygrać tylko jedną bramką?

0

I to wtedy Barca Ryjka zaczęła się chyba sypać jak dobrze pamiętam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?