1

No to Ivan ma poruchane z miesiąc albo i lepiej hehe

0

Katalońskie media też by nie wspominały o relu jak by grał w finale takie przerzucanie się błotem ;p

0

Co do zarobków to akurat my więcej płacimy zawodnikom za niż Real więc argument zerowy.

0

Komentarz usunięty

0

Nie za takie pieniądze, niestety daliśmy dupy z Isco i Thiago jak by jeden z nich grał o nas to nie potrzebowalibyśmy ani Pogby ani Verattiego. Może Rafinha się obudzi i jakoś damy radę ale bezpieczniejszą opcją było by zaklepanie jakiegoś dobrego rozgrywającego tylko,którego to nie mam pojęcia bo Pogba jest za drogi a Veratti nie do wyciągnięcia. Może Yaya Ture (szkoda że najlepsze lata ma za sobą) hehe

1

i chyba Isco ;p

6

albo mi się wydaje albo Alves w końcu ubrał się jak człowiek ;p

0

Brazylijczyk i wszystko jasne ;p

0

Jeszcze lepiej będzie ja podniesie resztę pucharów ;p

0

nie kompleks tyko fakty

1

krzyżowe nie bo ciapatych obrazimy i w dodatku krzyż świętego Jerzego trzeba koniecznie usunąć z herbu.

12

I tym się Barca różni od Realu u nas wielkie pożegnanie i feta a w Realu Raula wykopali i teraz chcą się pozbyć Casillas tylnymi drzwiami.

3

Ja chciałem, żeby doczekał z nami przynajmniej do końca bana.

18

89' i owacja przy zmianie ;p

0

To wymieńmy Go w poście na Rivaldo i git ;p

1

Gundogan to już nie ten sam poziom co kiedyś z resztą piłkarze z Dortmundu kiepsko graja w innych klubach więc powinniśmy sobie odpuścić ten transfer chyba, że za free i z mała tygodniówką będzie.

0

Ale jakoś jak mieliśmy czystą koszulkę to duma mnie rozpierała. Niestety mamy te ciapate linie ale nic nie poradzimy już nie odzyskamy czystych koszulek.

0

Do końca bana powinien zostać i pomagać swoim doświadczeniem.

0

Henry to był najemnik przyszedł do nas tylko po LM więc nie wiem po co tu widnieje.

0

Kurcze powinien zostać z nami do końca bana... a jak będziemy mogli uzupełnić skład z czystym sumieniem mógł by odejść.

0

A czasami on nie chce podpisać kontraktu i będzie odchodził za free?

1

Czarna Perła już tylko by się nadawał na ławę i na końcówki meczu jak Drogba, a co do Fabsa to wolał bym powrotu Thiago.

4

Taa, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

0

A wystarczyło zostawić Alexisa i było by z wora ;p

0

Tłumacza chyba nie potrzebujemy ;p

1

80 mln to taki Harazd jest wart a nie Pogba który ma dwa sezony formę (może niecałe)? Ale jednak z drugiej strony to jeden z najbardziej obiecujących środkowych pomocników obok Verattiego i ''naszego" Thiago.

0

To była prawdziwa opoka Barcy, mam nadzieję, że wróci z Abidalem i Laportą do domu...

0

Taka kasę powinien dostać co Rakieta i tyle nie wolno burzyć drabinki płacowej. Nawet Real mniej płaci swoim gwiazdą niż my.

0

Najlepszy trener w naszej historii chwała mu za to ale jednak ma pęknięcia na swoim kryształowym wizerunku, uciekł z Barcy jak zaczęła podupadać i w dodatku podkupił nam Thiago...

0

Już nie przesadzaj tak z nasza potęgom, jak nie zagramy na 100% możemy z Realem dostać (l lidze ledwo wygraliśmy) to samo tyczy się Bayernu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?