masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To "słabe" PSG wywaliło Chelsea. A Szczerze to z nimi zawsze grało się nam trudno i niejednokrotnie odpadaliśmy przez nich więc nie narzekaj tylko się trzeba cieszyć, że mieliśmy silnych przeciwników tylko akurat ich styl nam odpowiadał i tyle ;p
18
Jak można pisać czerwony PSG ludzie to chyba lepiej dla nas że nie mieli sztycha. Poza tym grasz tak jak przeciwnik pozwala a Barca na nic im nie pozwalała.
0
To ja wiem tylko kiedy dokładnie Barca gra ;p
0
Kiedy będzie dalszy terminarz LM? Bo pasuje sobie wolne wziąć na mecz ;p
0
Bo nie wypada cieszyć się z bramki kolegi, w Realu tylko Ronaldo może bramki strzelać i broń boże żeby nikt mu swojej psychicznej cieszynki nie zepsuł. Mam pytanie czy ktoś widział Krystynę który po strzeleniu gola zamiast wdzierać się jak wariat podbiega do asystującego mu kolegi i dziękuje mu za asystę?
0
Równie dobrze myśmy przepłacili na Suareza i Neya. Teraz za gwiazdę zawsze trzeba przepłacić i tyle. Takie czasy.
0
Dawniej to Puyol a teraz trudno wyczuć ;p
0
Ma ktoś polski link na sopcast?
0
Jak każdy Brazylijczyk i Afrykanin... Jak ktoś z biedy się wyrwie to chce się nachapać jak najbardziej patrz Eto'o, Yaya Toure i tp.
0
Tak jest nie możemy opanować środka pola z lepszymi zespołami, bo nie mamy kim. Stary Xavi jest najlepszym pomocnikiem, Iniesta cień samego siebie i tylko za zasługi pozostaje w klubie i gra, Rafinha niestety zagubiony a Rakieta czasem coś tam zagra. Z taką pomocą musimy liczyć tylko na naszych napastników i na Messiego, który widzi nieporadność naszych rozgrywających i sam rozgrywa. Według mnie prędzej powinniśmy pozbyć się Iniesty niż Xaviego a Rakieta ława bo nie pasuje do nas. Jakby Fabs został i grał na swojej pozycji miał by więcej asyst i goli niż nasza cała pomoc hehe
0
Aż żal top isa cale Iniesta jest chyba naszym najsłabszym ogniwem. Atak mamy elegancki, obrona też nie najgorsza, za to nasza największa siła czyli pomoc nie istnieje. Emeryt Xavi jest naszym najlepszym pomocnikiem więc coś jest chyba nie tak?
0
hehe zrób ankietę w Katalonii co kibice wolą krzyż świętego Jerzego czy półksiężyc?
8
Jak by to w Paryżu kolorowi nie wpuścili białego do metra to by nawet smród do nikogo nie zaleciał, taka prawda Europa upada... staliśmy się za bardzo tolerancyjni dla obcych i oni naz pokonają przez zaludnienie Starego Lądu.
0
Prima Aprilis?
0
Tylko, że James to ich liga albo nawet wyższa ;p A znajdź mi jakiegoś zawodnika, który mógłby się równać z naszymi napastnikami?
0
Trzeba o czymś pisać, ale mamy bana (kupować niby możemy ale trochę mamy gorsza pozycję do negocjowania bo zawodnik jeszcze musi się zgodzić na jakieś wypożyczenie. Po drugie żaden ambitny młody zawodnik nie przyjdzie do nas bo będzie skazany na ławę i taka jest prawda. Ney, Messi, Suarez to jest opcja na parę lat nawet kiepski Pedro woli się ewakuować niż siedzieć na ławie i grać w początkowej fazie Pucharu Króla i grupie LM. Nam potrzebny jest doświadczony zawodnik, który powinien dobrze się przepychać i grać głową (jakaś alternatywa dla naszych magików, np. taki Drogba).
0
Stara gwardia się sypie Tarzan, VV, Abi, teraz Generał, Iniesta ledwo przypomina siebie masakra...
0
może przesadzam ale dwa remisy nam się przytrafią
4
Może Pep wraca hehe
1
A u nas na pustą trafić nie może masakra, ale na początku sezony elegancko grał teraz, Suarez ogarnia więc jakby cała nasza trójka miała formę to za pięknie by było ;p
0
wszystko może się zdarzyć niestety, my zgubimy na pewno z 6 pkt tylko trzeba liczyć na to, że Real też wszystkiego nie wygra.
0
I te podania za plecy albo na zapalenie płuc bezcenne ;p Może będzie tak jak z jego rodakiem w realu ale puki co szału nie ma.
0
hehe już widzę jak PSG puszcza swoja przyszłość ;p
0
Tylko w razie wyrównanych punktów w lidze zajmiemy 2 miejsce ;/ bo pierwszy mecz dostaliśmy 3-1...
0
Tak jak ostatnio Ter Stegen
0
To akurat chyba oglądałeś mecze gdzie Pinto bronił ;p
0
albo jak na ten wiek o połowę tańszy.
0
Może czasami wejść dodać parę pewniaków i i za dychę puścić ;p
0
Chyba się nie rozumiemy, powiedzmy że gramy z autobusem i przegrywamy (do końca 10min) i niby Ribery albo Robben coś by zmienili? Nam potrzebna jest na taką chwilę alternatywa w postaci dobrze grającego głową silnego napadziora (a nie wirtuoza techniki). Żeby mógł piłki granę na aferę (przeważnie od Alvesa hehe) wbić głową. Taki Drogba by się przydał silny, cwany i nie szukający podania tylko wali na bramę.
0
I dlatego piszę , że nam trzeba jakiegoś zawodnika doświadczonego który nie będzie narzekał na ławę dawniej mógł być taki Klose ale już za stary jest. A młode perełki tylko się zmarnują u nas niestety.