0

Ewentualnie Samper na defie

0

Xavi i Iniesta nie mogą grać razem ;p

0

To tylko femem można się martwić, ale według mnie Rakieta albo Samper powinni dać radę.

0

Mam pytanie czemu karny był powtórzony? Z góry dzięki

0

Albo Rakietę dać na defa i git

0

Wszystko git tylko poniosła cię ułańska fantazja dotycząca Roberto, on raczej u nas nie pogra)

0

A tak już go sprzedawali do United ;p szkoda że nie ma równorzędnego partnera w obronie.

0

Jeśli Danilo tam odejdzie to będzie według mnie głupi bo tam pewnie czeka go ława jak Coentrão. Powinien agent szukać mu klubu, w którym będzie grał np. Barca hehe

1

A wliczyłeś jeszcze ile pod stołem poszła jak za Neya hehe chyba że Suarez nie ma agenta lubującego się w ekskluzywnych kurtyzanach hehe

0

Teraz trzeba 100 pkt pyknąć i jeszcze nie ma pewności hehe

0

Ja nie mogę jak to możliwe że Real za płaci zawodnikom przez pół i chcą tam grać? My wypłacamy najwyższe wynagrodzenia, masakra i tle przebija nas pewnie tylko City i PSG (ale u nich kasa leci z kranu)

0

Mieliśmy mocnego napastnika nazywał się Alexis

0

Z tą techniką to Cię trochę poniosło ;p

0

A może Pedro na PO? Gość w pressingu potrafi grać nie gorzej niż Danii.

0

Albo Katalońsko - Baskijski ;p

0

Sprzedać
a) 20mln
b) 15 mln z opcją odkupu za20-25 mln i git

0

Miejmy nadzieję, że będzie drugim Eto'o ;p

12

Ale karne też trzeba umieć strzelać ;p

0

Z Robenem się nie zgodzę jak Bayer M. nas zgniótł w LM to Robben zszedł na prawą nogę i nam bramkę zaimplikował hehe a nasz stoper nie wiedział co się dzieję ;p (chyba to Pique był) jeśli się pomyliłem to bez spiny pozdro

0

Mamy Pedro siedzi na ławie i nie płacze a lepszego rezerwowego nie znajdziemy . Kurcze szkoda młodych mamy do wyboru : a) posprzedawać naszą canterę (z opcją pierwokupu),
b) wypożyczyć (tylko cały czas na wypożyczeniu nie posiedzą a nasza wielka trójka chwile jeszcze pogra na swoim wysokim poziomie),
c) kisić na ławie i nie dać szansy rozwoju.
Wszystko nie fajne... ;/

0

Może przesadziłem z tymi 50% za wizerunek ale Real spory procent praw do wizerunku zawodników posiada. I na dodatek płacą mniejsze wynagrodzenia swoim zawodnikom niż my ;/

0

Socjalistą na pewno nie jestem, tylko to jest core że przyjdzie sobie szejk czy inny rusek kupi klub i będzie innych wykańczał poprzez podkupywanie zawodników i dawanie im pensji *2.

2

Jeszcze raz powtarzam powinny być wprowadzone limity płacowe odnośnie zawodników, w NBA jakoś koszykarze z głodu nie umierają. My płacimy najwięcej zawodnikom a podobno kochają ten klub i są wychowankami baju baju i w dodatku klub nie ma praw do wizerunku zawodnika. Real niby przepłaca transfery ale zaklepuje sobie 50% praw do wizerunku a pensje i tak płacą jak my albo mniejszą...

0

van Nisterooy to był kat co do karnych albo nawet R10.

0

Ronaldo w dwóch rzeczach jest lepszy w karnych i główkach (dużo daje mu wzrost), ale po za tym Messi bije wo we wszystkim nawet w wolnych.

1

Jeszcze faworytem jest Chelsea ;p

1

Bo na wyjazdy mogą jechać Boixos Nois i oni kibicują a nie jedzą słonecznik i "samojebki" robią ;p

0

Suarez nie nadaje się do karnych tylko że Messi niestety dużo tych karnych marnuje.

1

Ja byśmy mieli lepszą skuteczność albo większe szczęście juz 4-0 powinno być ale nie ma źle ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?