masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już powinno być 3-0 a;bo 4-1 ;p
1
Ciekawe czemu FIFA ni przywaliła się właśnie do Papcia Wengera? Nie ma bata że tam dopiero przekrętów z młodzieżą narobili ;p
0
Lepiej premię jednorazową mu dać ;p
0
Może kupować piłkarzy tylko nie może ich rejestrować czyli jak kogoś kupi musi dać go na wypożyczenie i po sprawie. Trochę to głupie ale tak jest.
0
I jeszcze Reusa do tego ;p a później frytki.
0
Szkoda że wpadli na Schalke, bo z tkimi kontuzjami mogli by odpaść z kimś silniejszym a tak uda im się przejść Niemców.
0
Spokonie nie rozpędzaj się tak, choć przegrają to i tak są faworytami do majstra. Lecz jak tak będziemy grać do końca sezonu to mamy szanse przegonić ich tylko jeszcze musimi z nimi wygrać u siebie i pewnie z AM pod koniec sezonu.
0
Zubi jednak łeb na karku miał, obszedł bana hehe bo za rok mamy wzmocnienie na obronę ;p
0
przeciesz nikt go nie kupi za 2 lata. ewentualnie wypożyczyć. tylko czy dani się zgodzi?
0
Może go do pomocy dać na ofensywnego pomocnika? Za Inieste mógłby grać bo Blada Twarz już swojego poziomu nie osiągnie.
0
To był zawodnik i te koszulki elegancja francja ;p
0
Jak by wziął kasę 4 mln to można by się zastanowić na przedłużeniem kontraktu na te 3 lata. Lecz pewnie nie możliwe to by było bo u nas płacimy najwyższe pensje. A jeszcze parę lat temu śmieliśmy się z Madrytu.
0
Bo oni umieją robić iteresy tkaj ak REal tylko mu powinniśmy się nazywać Caritas. Sorki prędzej Qatar naiwniacy....
0
Dupy dali negocjatorzy kontraktu Thiago że taką niską klauzulę zapisali i tyle.
0
Lepiej już kontrakt przedłużyć i sprzedać a nie puszczać za darmo, widzę jakieś podobieństwo do Zubiego rodzina czy co?
0
Nie słyszałeś o dżentelmeńskiej umowie, że Real już nam nie podkupuje zawodników tak samo Barca. Czyli w skrócie my nie kupimy Isco a oni nie kupią Iniesty. Gdzieś takie coś słyszałem, mogę się mylić.
2
Halilovic dopiero może być gwiazdą, Rafinhe jak nie będą wpuszczać to zmarnują, a Kroos i Isco już są gwiazdami więc teraz niestety Real ma lepszą pomoc ale nasza może być jeszcze lepsza niż ich. Poprostu przespaliśmy wymianę pokoleniową bo Xavi i Iniesta już nie zagrają na swoim poziomie.
0
Inieście? To chyba Rakitić już lepiej niech by kopał. Bajlepiej karne kopał van Nisterooy zawsze w tą samą stronę ale i tak nikt nie obronił hehe
2
za darmo to nawet Xavi, Iniesta i Messi nie pograją patrz na listę płac. Kasa rządzi wszystkim i tyle. Jak by Messi taki święty był i kochał Barcę jak mówi to 10 mln by mu stykło za sezon.
0
Ale mamy umowę z Realem, że nie podkupujemy sobie nawzajem zawodników.
0
To Isco jest takim Paździochem niby jest anty Realowy a przeszedł do nich ;p Taki Hiszpański oportunista jak nasi politycy hehe transfery byle przy korycie być
1
Zamiast Modricia to Pogba ;p
0
Przed chorobą to był wybitny obrońca mi się wydaje, że to dzięki niemu był spokój w obronie bo on nie zapędzał się do przodu jak Alves i grał z poświęceniem Puyola.
0
Wiesz my już skompromitowaliśmy się popatrz sprzedajemy za grosze a jak kupujemy to żądają od nas astronomicznych cen patrz Guardado.
0
Miejmy nadzieję, bo jak nie to będziemy sobie pluli w brodę że puściliśmy Alexisa za grosze.
0
Ja się obawiam, że Suarez przełamie się dopiero w następnym sezonie.
1
A nasi "experci" mogli nie kupować Suareza tylko zostawić Alexisa i kupić tego pana wtedy nie mielibyśmy problemu z Diabłem Tasmańskim. ale niestety musimy się męczyć do wyborów i modlić się żeby ktoś odpowiedzialny je wygrał. (ja tam tęsknię za Laportą który ma doświadczenie z sprzątaniem burdelu w klubie)
3
Ja tam Bardziej żałuję Thiago i Alexisa niż Fabsa. Thiago jak by go omijały kontuzje grał by pierwsze skrzypce. A sprzedaż Alexisa to była głupota. Teraz mielibyśmy zgraną trójkę napastników wymieniających się pozycjami lecz woleliśmy sprowadzić super gwiazdę z zawieszeniem która niczym nie przypomina zawodnika z Liverpoolu.
0
Czy mi się tylko wydaje czy Bravo jest strasznie niepewny na przedpolu? Gość do dośrodkowań prawie nie wychodzi. Tego aspektu może się uczyć od Niemczyka.
0
Jak go tak bardzo chcą to niech dają min 15mln i git a jak nie to zostawić go u nas.