11

Według mnie już mamy młodych perspektywicznych zawodników takich jak ten pan. Nam na ławę potrzebny jest stary wyjadacz marmolady jak dawniej Larson ;p

3

Chyba do Barcy B, za kogo on miał by niby grać?

0

Ciekawe czemu tego nie piszą na realmadryt.pl ;p

0

Ale elegancko wygląda tabela tak mogła by zostać do końca. 6 silnych Hiszpańskich drużyn w pucharach ;p

0

Tarzan wróci do Barcy z Abim po wygranej Laporty ;p

3

W końcu rok temu Rudy wewalił Realowi 2 bramy bodajże

0

To nie taktyka tylko psychika gol Suareza podłamał Real a nam dał wiatr w żagle ;p Szkoda że nie było 3-1

0

I jeszcze psychika jak strzeliliśmy na 2-1 to Real zwątpił trochę a my uwierzyliśmy w siebie i powinniśmy strzelić co najmniej jednego gola ;p

0

ma ktoś dobrego linka na mecz?

1

http://sopcasthd.2ap.pl/
a tutaj oglądał ktoś?
Może na starym dobrym opcast będzie nawet po rusku może być byle nie cięło hehe

0

To trochę się spłukasz;p

4

Ale Angielska i tak lepsza hehe

0

Chyba kontuzja Bussiego wyjdzie nam na dobre. Masche będzie grał na pomocy a na stoperze dwaj dobrze grający w powietrzu zawodnicy. Szefuncio prawie tak samo rozgrywa jak Bussi, tylko jest o wiele lepszy w destrukcji i w gryzieniu trawy.

0

I tak przeszlibyśmy City tylko wymęczylibyśmy się niepotrzebnie przed Realem, a teraz to raczej na plus ten mecz nam wyszedł bo będziemy w rytmie meczowym.

0

I czteropak ;p

6

Miejmy nadzieję jednak trzeba mieć trochę pokory tak samo przed GD, nie trzeba pompować balonika.

0

Teraz to bajka ale w meczu z Chelsea ten karny wywalił nas z LM

1

Albo tą ze strasznego filmy hehe zbuchany krzyk ;p

0

Więc Angielska nie jest lepsza tylko ciekawsza i bardziej wyrównana ;p Liga Angolów ciągnie na prestiżu ale długo tak nie będzie bo widać w Europejskich pucharach jakie tam silne drużyny są tylko Chelsea tak naprawdę się liczy reszta to 1/4 może do półfinału się nadaje taka prawda.

2

Post o Messim a;le po wczorajszym meczu mogę stwierdzić, że naszą parą obrońców na GD powinni być Pique i Bartra przed nimi Masche i gitara ;p

1

Juz widzę jak PSG puszcza Verattiego hehe, a z drugiej strony to Veratti to jest już gwiazdą tylko, że nam inny profil piłkarza jest potrzebny a mianowicie siła i wzrost przemawiają na korzyść Pogby bo Veratti to średnio podniesie średnią wzrostu w drużynie.

2

I że Ney odzyska formę ;p

0

Kupować możemy tylko nie możemy zgłaszać do rozgrywek, więc teraz kupujemy i zostawiamy w Villarrealu albo wypożyczymy gdzieś indziej a po banie przychodzi do nas.

0

Katalonia to najbogatsza kraina Hiszpanii więc raczej nie zbankrutowała by bez Madrytu.

2

To było piękne czyste koszulki niestety te czasy już nie wrócą ;/

0

I musi się utrzymać bo na razie nie wesoło jest.

0

Lewy tam gra więc pokażą Polaka w LM

0

na spopcast to jak by rok temu więcej transmisji było, ale teraz więcej na stronach znajdziesz meczy.

0

Messi dostaje karne żeby Kryśka mu nie uciekła w klasyfikacji strzelców i takie moje zdanie. A drugie jest takie, że ktoś inny powinien strzelać 11.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?