masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Według mnie już mamy młodych perspektywicznych zawodników takich jak ten pan. Nam na ławę potrzebny jest stary wyjadacz marmolady jak dawniej Larson ;p
3
Chyba do Barcy B, za kogo on miał by niby grać?
0
Ciekawe czemu tego nie piszą na realmadryt.pl ;p
0
Ale elegancko wygląda tabela tak mogła by zostać do końca. 6 silnych Hiszpańskich drużyn w pucharach ;p
0
Tarzan wróci do Barcy z Abim po wygranej Laporty ;p
3
W końcu rok temu Rudy wewalił Realowi 2 bramy bodajże
0
To nie taktyka tylko psychika gol Suareza podłamał Real a nam dał wiatr w żagle ;p Szkoda że nie było 3-1
0
I jeszcze psychika jak strzeliliśmy na 2-1 to Real zwątpił trochę a my uwierzyliśmy w siebie i powinniśmy strzelić co najmniej jednego gola ;p
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
http://atdhe.mx/soccer/watch-barcelona-vs-real-madrid-795d3
0
ma ktoś dobrego linka na mecz?
1
http://sopcasthd.2ap.pl/
a tutaj oglądał ktoś?
Może na starym dobrym opcast będzie nawet po rusku może być byle nie cięło hehe
0
To trochę się spłukasz;p
4
Ale Angielska i tak lepsza hehe
0
Chyba kontuzja Bussiego wyjdzie nam na dobre. Masche będzie grał na pomocy a na stoperze dwaj dobrze grający w powietrzu zawodnicy. Szefuncio prawie tak samo rozgrywa jak Bussi, tylko jest o wiele lepszy w destrukcji i w gryzieniu trawy.
0
I tak przeszlibyśmy City tylko wymęczylibyśmy się niepotrzebnie przed Realem, a teraz to raczej na plus ten mecz nam wyszedł bo będziemy w rytmie meczowym.
0
I czteropak ;p
6
Miejmy nadzieję jednak trzeba mieć trochę pokory tak samo przed GD, nie trzeba pompować balonika.
0
Teraz to bajka ale w meczu z Chelsea ten karny wywalił nas z LM
1
Albo tą ze strasznego filmy hehe zbuchany krzyk ;p
0
Więc Angielska nie jest lepsza tylko ciekawsza i bardziej wyrównana ;p Liga Angolów ciągnie na prestiżu ale długo tak nie będzie bo widać w Europejskich pucharach jakie tam silne drużyny są tylko Chelsea tak naprawdę się liczy reszta to 1/4 może do półfinału się nadaje taka prawda.
2
Post o Messim a;le po wczorajszym meczu mogę stwierdzić, że naszą parą obrońców na GD powinni być Pique i Bartra przed nimi Masche i gitara ;p
1
Juz widzę jak PSG puszcza Verattiego hehe, a z drugiej strony to Veratti to jest już gwiazdą tylko, że nam inny profil piłkarza jest potrzebny a mianowicie siła i wzrost przemawiają na korzyść Pogby bo Veratti to średnio podniesie średnią wzrostu w drużynie.
2
I że Ney odzyska formę ;p
0
Kupować możemy tylko nie możemy zgłaszać do rozgrywek, więc teraz kupujemy i zostawiamy w Villarrealu albo wypożyczymy gdzieś indziej a po banie przychodzi do nas.
0
Katalonia to najbogatsza kraina Hiszpanii więc raczej nie zbankrutowała by bez Madrytu.
2
To było piękne czyste koszulki niestety te czasy już nie wrócą ;/
0
I musi się utrzymać bo na razie nie wesoło jest.
0
Lewy tam gra więc pokażą Polaka w LM
0
na spopcast to jak by rok temu więcej transmisji było, ale teraz więcej na stronach znajdziesz meczy.
0
Messi dostaje karne żeby Kryśka mu nie uciekła w klasyfikacji strzelców i takie moje zdanie. A drugie jest takie, że ktoś inny powinien strzelać 11.