masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obywatelstwo dostał by od ręki ;p
0
Chłop łapie się wszystkiego żeby mieć szanse w wyborach...
0
Wiesz wszyscy go chcieli za max 5mln więc argument z du... Według mnie Martin powinien dostawać szanse ze słabszymi zespołami, bo na pewno jest lepszy niż Douglas.
0
Zależy czy fifie chodzi o piłkarzy z poza Europy czy z poza Unii, bo szczerze tonie wiem nawet.
0
I może Rakiecie? Bo Xavi to już powinien dać sobie spokój z wolnymi.
0
U siebie ich pykniemy...
0
Ja bym inaczej to ujął, nie jesteśmy na fali tylko pomału podnosimy się z desek. Jeśli dziś wygramy to będzie to dobry znak ale nie ma co wpadać w samozachwyt. Na fali to nie byliśmy od czasów Pepa.
0
Dostanie góra 3 zobaczycie.
0
Tylko miał by jeden problem nie mógł by podpisywać seniorskich kontraktów z nieletnimi jak to można robić w Anglii ;p
1
A druga sprawa jest taka że nie umiemy sprzedawać, przecież on teraz lepiej gra niż Angel, a Alexis poszedł za pół darmo.
1
Domowe powinny być jakimś cudem zablokowane jak można takie dziadostwo wypuścić? Pasy powinny z góry na dół i kropka.
0
Do Barcy to chyba wątpię ;p
0
Może i tak ale Alexis w końcu jak się wpasował w Barce go sprzedali i to jeszcze za nie duża kasę gdzie tu logika? A po za tym Alexis zjadał Neya w tamtym sezonie, a teraz ciągnie Arsenal.
1
Tak samo było z Alexisem tylko szkoda że go z nami już nie ma ;/
0
Nie wiem czy Alexis nie był by lepszym rozwiązaniem ;/ a ta zaoszczędzona kasa mogła być wydana na stopera klasy światowej (a nie kupili rezerwowego i kontuzjowanego)
0
Czy tylko mi się wydaje czy Barca na siłę daje Messiemu karne? Ney chyba lepiej wykonuje te strzały. Z jednaj strony gonienie Ronaldo ale z drugiej czasami może ten przestrzelony karny decydować o awansie (pamiętna poprzeczka z Chelsea)
0
StS albo totomix na mieście gdzieś znajdziesz. zależy jakie kursy będą u buka to tyle wygrasz ;p
0
Za Inieste bo raczej Blada twarz nie będzie już lepszy.
1
Torres? Można by go było dać jak by przeszedł z AM do Realu, a tak nie widzę podstaw.
0
W sumie to Perez lepszy niż Rossel i Bartomeu ale ja tam wolę Laporte. Choć Perez potrafi gówno nawet sprzedać za dobrą kasę...
0
jak tak to niech ktoś wpłaci klauzulę i git. bo po taniości nie powinniśmy go sprzedawać.
0
Jak Izrael leży w Europie? Powinni brać w lidze z arabisami przynajmniej było by dużo fajerwerków na meczu hehe
0
Ja bym dał pograć pół na pół meczu Pedro/Suarez
0
max do końca bana nie przesadzaj żeby trzymać rezerwowego za taką kasę.
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zobaczymy jak nasi będą grać nadal może naprawdę złapali formę a może tylko to był jednorazowy przebłysk jak z PSG
0
Czemu z taki zangażownaiem nie potrafimy grać z ogórkami? Jak byśmy grali w 80% jak dziś to dostalibyśmy tylko od realu na ten moment.
0
Ja tam jednak wolę żeby Real odpadł
0
To po główce stracimy gola czy dwa?
0
Chyba prędzej Kloop będzoe bez pracy niz Simeone
0
Ale zarząd raczej musi to zatwierdzić