1

Obywatelstwo dostał by od ręki ;p

0

Chłop łapie się wszystkiego żeby mieć szanse w wyborach...

0

Wiesz wszyscy go chcieli za max 5mln więc argument z du... Według mnie Martin powinien dostawać szanse ze słabszymi zespołami, bo na pewno jest lepszy niż Douglas.

0

Zależy czy fifie chodzi o piłkarzy z poza Europy czy z poza Unii, bo szczerze tonie wiem nawet.

0

I może Rakiecie? Bo Xavi to już powinien dać sobie spokój z wolnymi.

0

U siebie ich pykniemy...

0

Ja bym inaczej to ujął, nie jesteśmy na fali tylko pomału podnosimy się z desek. Jeśli dziś wygramy to będzie to dobry znak ale nie ma co wpadać w samozachwyt. Na fali to nie byliśmy od czasów Pepa.

0

Dostanie góra 3 zobaczycie.

0

Tylko miał by jeden problem nie mógł by podpisywać seniorskich kontraktów z nieletnimi jak to można robić w Anglii ;p

1

A druga sprawa jest taka że nie umiemy sprzedawać, przecież on teraz lepiej gra niż Angel, a Alexis poszedł za pół darmo.

1

Domowe powinny być jakimś cudem zablokowane jak można takie dziadostwo wypuścić? Pasy powinny z góry na dół i kropka.

0

Do Barcy to chyba wątpię ;p

0

Może i tak ale Alexis w końcu jak się wpasował w Barce go sprzedali i to jeszcze za nie duża kasę gdzie tu logika? A po za tym Alexis zjadał Neya w tamtym sezonie, a teraz ciągnie Arsenal.

1

Tak samo było z Alexisem tylko szkoda że go z nami już nie ma ;/

0

Nie wiem czy Alexis nie był by lepszym rozwiązaniem ;/ a ta zaoszczędzona kasa mogła być wydana na stopera klasy światowej (a nie kupili rezerwowego i kontuzjowanego)

0

Czy tylko mi się wydaje czy Barca na siłę daje Messiemu karne? Ney chyba lepiej wykonuje te strzały. Z jednaj strony gonienie Ronaldo ale z drugiej czasami może ten przestrzelony karny decydować o awansie (pamiętna poprzeczka z Chelsea)

0

StS albo totomix na mieście gdzieś znajdziesz. zależy jakie kursy będą u buka to tyle wygrasz ;p

0

Za Inieste bo raczej Blada twarz nie będzie już lepszy.

1

Torres? Można by go było dać jak by przeszedł z AM do Realu, a tak nie widzę podstaw.

0

W sumie to Perez lepszy niż Rossel i Bartomeu ale ja tam wolę Laporte. Choć Perez potrafi gówno nawet sprzedać za dobrą kasę...

0

jak tak to niech ktoś wpłaci klauzulę i git. bo po taniości nie powinniśmy go sprzedawać.

0

Jak Izrael leży w Europie? Powinni brać w lidze z arabisami przynajmniej było by dużo fajerwerków na meczu hehe

0

Ja bym dał pograć pół na pół meczu Pedro/Suarez

0

max do końca bana nie przesadzaj żeby trzymać rezerwowego za taką kasę.

0

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zobaczymy jak nasi będą grać nadal może naprawdę złapali formę a może tylko to był jednorazowy przebłysk jak z PSG

0

Czemu z taki zangażownaiem nie potrafimy grać z ogórkami? Jak byśmy grali w 80% jak dziś to dostalibyśmy tylko od realu na ten moment.

0

Ja tam jednak wolę żeby Real odpadł

0

To po główce stracimy gola czy dwa?

0

Chyba prędzej Kloop będzoe bez pracy niz Simeone

0

Ale zarząd raczej musi to zatwierdzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?