0

to samo można powiedzieć o starszym dos Santosie.

0

Ja cały rok powtarzałem że Zubi zrobił w chu.. wszystkich i Vermę zrobił naszym transferem podczas bana ;p

0

a Bracia Boateng? Czy jak i m tam ;p

0

To teraz pewnie Van Gaal da mu kontrakt a jak nie podpisze to kiszenie na trybunach. Więc albo zostanie w United albo Real dostanie za darmo nie ogranego Davida, tak to widzę.

0

Do stycznia może zostać. Później przychodzą wzmocnienia i wtedy można go wypożyczyć.

0

I wąs hehe ;p

0

Tylko problem w tym że nikt nie da za niego więcej niż 5mln przynajmniej tak mi się wydaje.

0

Bronić to Pedritto przecież umie najlepiej z naszych napastników i co niektórych pomocników...

1

Ewentualnie Grimaldo z Barcy B ściągnąć może ogarnie lepiej sprawę niż Verma,

0

Dla tego twierdziłem, że jak już Xavi miał odchodzić to powinniśmy go pościć dopiero w styczniu i tyle zasługi zasługami ale dobro klubu jest ważniejsze.

0

więc jest tak jakby jej nie było

0

Może po prostu promocje w Barcy się w końcu skończyły po odejściu Zubiego ;p

0

Tylko pytanie brzmi za ile możemy go odkupić?

2

Pewnie Pereza nie lubią i tak chcą mu dociąć ;p

0

W tym roku niech zostanie po "staremu" za za rok Niemczyk zacznie przejmować rolę pierwszego bramkarza.

0

Nolito niby dobry i tani tylko czy nam go potrzeba? Jak go sprowadzimy to będzie taka sytuacja jak z Pedro. Będzie on nadal blokował młodym szanse debiutu i śmiem twierdzić , że wówczas nasi młodzi zaczną odchodzić do innych klubów należy dać szanse Munirowi i Sandro. Z jednej strony przydał by się ktoś doświadczony a z drugiej strony pasuje pojąć trochę ryzyka, żeby odkryć jakąś perełkę.

0

Pewnie mocarza próbował ;p

2

Miejmy nadzieję, że ten Jesúsa Vallejo nie będzie drugim Isco bo Real sprzątnął go nam przed nosa....

0

Mogli by zagrać z Niemcami, Francją bez Messiego to by zobaczyli.

0

Puyola nie przeskoczy to jest pewne ;p

0

3 bramkarzem może być, bo nikt z ambicjami nie zgodzi się go zastępować.

1

Wtedy to jeszcze była nadzieja, że coś z niego będzie.

0

Można go kupić i ostawić na wypożyczeniu.

0

0

rudy to konfident hehe

1

żeby klauzule obniżyć, a Barca podpisała umowę żeby za rok wolnego transferu ie było, wilk syty i owca cała.

1

i pokrył by część pensji hehe

3

Dobrze mówi wódki mu dać ;p

0

nie żel tylko brylantynę ładniej się błyszczy na czerepie ;p

3

Ciekawe czy Ukraińcy dostali karę za wnoszenie flagi UPA (to dopiero byli bandyci i mordercy) na nasz stadion w finale Ligi Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?