masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to samo można powiedzieć o starszym dos Santosie.
0
Ja cały rok powtarzałem że Zubi zrobił w chu.. wszystkich i Vermę zrobił naszym transferem podczas bana ;p
0
a Bracia Boateng? Czy jak i m tam ;p
0
To teraz pewnie Van Gaal da mu kontrakt a jak nie podpisze to kiszenie na trybunach. Więc albo zostanie w United albo Real dostanie za darmo nie ogranego Davida, tak to widzę.
0
Do stycznia może zostać. Później przychodzą wzmocnienia i wtedy można go wypożyczyć.
0
I wąs hehe ;p
0
Tylko problem w tym że nikt nie da za niego więcej niż 5mln przynajmniej tak mi się wydaje.
0
Bronić to Pedritto przecież umie najlepiej z naszych napastników i co niektórych pomocników...
1
Ewentualnie Grimaldo z Barcy B ściągnąć może ogarnie lepiej sprawę niż Verma,
0
Dla tego twierdziłem, że jak już Xavi miał odchodzić to powinniśmy go pościć dopiero w styczniu i tyle zasługi zasługami ale dobro klubu jest ważniejsze.
0
więc jest tak jakby jej nie było
0
Może po prostu promocje w Barcy się w końcu skończyły po odejściu Zubiego ;p
0
Tylko pytanie brzmi za ile możemy go odkupić?
2
Pewnie Pereza nie lubią i tak chcą mu dociąć ;p
0
W tym roku niech zostanie po "staremu" za za rok Niemczyk zacznie przejmować rolę pierwszego bramkarza.
0
Nolito niby dobry i tani tylko czy nam go potrzeba? Jak go sprowadzimy to będzie taka sytuacja jak z Pedro. Będzie on nadal blokował młodym szanse debiutu i śmiem twierdzić , że wówczas nasi młodzi zaczną odchodzić do innych klubów należy dać szanse Munirowi i Sandro. Z jednej strony przydał by się ktoś doświadczony a z drugiej strony pasuje pojąć trochę ryzyka, żeby odkryć jakąś perełkę.
0
Pewnie mocarza próbował ;p
2
Miejmy nadzieję, że ten Jesúsa Vallejo nie będzie drugim Isco bo Real sprzątnął go nam przed nosa....
0
Mogli by zagrać z Niemcami, Francją bez Messiego to by zobaczyli.
0
Puyola nie przeskoczy to jest pewne ;p
0
3 bramkarzem może być, bo nikt z ambicjami nie zgodzi się go zastępować.
1
Wtedy to jeszcze była nadzieja, że coś z niego będzie.
0
Można go kupić i ostawić na wypożyczeniu.
0
0
rudy to konfident hehe
1
żeby klauzule obniżyć, a Barca podpisała umowę żeby za rok wolnego transferu ie było, wilk syty i owca cała.
1
i pokrył by część pensji hehe
3
Dobrze mówi wódki mu dać ;p
0
nie żel tylko brylantynę ładniej się błyszczy na czerepie ;p
3
Ciekawe czy Ukraińcy dostali karę za wnoszenie flagi UPA (to dopiero byli bandyci i mordercy) na nasz stadion w finale Ligi Europy.