2

Bartra-Verma tak powinien wyglądać środek obrony.

0

Z odmładzaniem nie ma co przeginać, akurat atak mamy młody więc on akurat na role jokera by się nadał, odmłodzić (a raczej wzmocnić) trzeba pomoc i obronę. Pomoc jest priorytetem na ten moment bo sam Arda nie uzdrowi środka pola.

0

I w dodatku tanimi wzmocnieniami...

0

Moim zdaniem powinien jednak zostać do końca bana transferowego i wtedy odejść, ale to tylko moje zdanie.

0

Przynajmniej do stycznia powinien u nas zostać, a później mógłby odejść z czystym sumieniem.

0

ok tylko zamiast 4-4-2 to proponował bym 4-4-1-1 (Messi cofnięty napastnik)

0

Niby tak ale Arda i Vidal dojdą do składu to zawsze coś i może kogoś kupimy w zimie.

0

Zapomniałeś napisać o naszej dawnej gwieździe Eto'o też warto pamiętać, dla mnie to był najlepszy napastnik dla Barcy, teraz w jego ślady idzie Suarez.

0

Ibra to w ogóle nie powinien prychodzic tylko powinno się zostawić Czarną Perłę (teraz Suarez trochę mi przypomina Eto'o)

0

I jeszcze Ivana bym doliczył.

0

Kupić Luisa Gaye za niego i mielibyśmy lewą obronę obstawiona na parę lat.

0

Real miał tylko jeden trudny mecz w lidze i nam nie odskoczył to chyba o czymś świadczy. Mają cholernego farta, że na początek mają samych cieniasów w lidze bo jak by mieli taki kalendarz jak my to pewnie parę pkt. mieli by mniej.

0

Pomoc to mamy dostateczną, jak był Iniesta i Rafinha to była w miarę dobra. Teraz powinniśmy żałować, że Xavi odszedł w lecie a nie w styczniu. Poniewież teraz by się przydał jak nic.

0

Dobry to stwierdzenie na wyrost, według mnie to taki 4 stoper.

1

Katalończyków wspierali komuchy a Franko szwaby więc jeden ch... że tak powiem jedni warci drugich.

6

Sentyment do niego dalej jest ale rozpił by chłopaków więc lepiej nie ryzykować ;p

0

I w jedenastce LaLiga ;p

0

Jak bym komuś powiedział że Sergio Roboerto będzie w jedenastce La Liga to by mnie śmiechem zabił hehe ;p

0

Pomoc to mamy tragiczną jak by Rafinha był to jeszcze światełko w tunelu się jarzyło a teraz trzeba się modlić , żeby do stycznia Real nam za bardzo nie odskoczył bo później będzie trudno ich przegonić. Miejmy nadzieje, że limit kontuzji już został wykorzystany.

1

Właśnie ,że nie nam potrzeba kogoś doświadczonego jak Larson, który nie ma się rozwijać tylko ma wejść zrobić swoje i git. Przecież nie ma sensu kupować jakiejś młodej gwiazdy bo i tak nie wygryzie ze składu naszego tridente, a szkoda by było marnować jakiemuś młokosowi karierę.

0

Czy rzeźnikiem? Bo po meczach z ATM to tak wszyscy go tutaj nazywali ;p

0

Czy coś mi się pomyliło czy w przypadku długoterminowej absencji zawodnika pierwszej drużyny (spowodowane kontuzją) możemy zgłosić nowego zawodnika do rozgrywek?? Jak by to była prawda to Turan mógłby grać za Rafe i git.

3

I jeszcze weź pod uwagę, że ramke szlugów spali dziennie hehe

13

Lepiej tutaj zgubić pkt. niż w lidze i tak wyjdziemy z 1 miejsca więc nie panikujcie.

0

W;asnie nam trzeba było prawdziwej 9 bo od czasu Czarnej Perły nie mieliśmy takiego zawodnika i Messi musiał grać na szpicy.

0

Ale z drugiej strony nam notoryczni gole ładuje a ogórkami nie jesteśmy.

0

pasowało by ba na sobotę parę stoperów Pique, Verma (tylko pewnie podtrzymają kare Pikejowi.) Masche dobry zawodnik tylko za niski na stopera i zbyt często na raz zabiera się za napastnika.

25

Perez płakał jak czytał ;p

0

Szkoda, że ust nie zasłonił to by mu gówno udowodnili a tak jak się nie myśli to niestety trzeba cierpieć.

0

to samo można powiedzieć o starszym dos Santosie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?