masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bartra-Verma tak powinien wyglądać środek obrony.
0
Z odmładzaniem nie ma co przeginać, akurat atak mamy młody więc on akurat na role jokera by się nadał, odmłodzić (a raczej wzmocnić) trzeba pomoc i obronę. Pomoc jest priorytetem na ten moment bo sam Arda nie uzdrowi środka pola.
0
I w dodatku tanimi wzmocnieniami...
0
Moim zdaniem powinien jednak zostać do końca bana transferowego i wtedy odejść, ale to tylko moje zdanie.
0
Przynajmniej do stycznia powinien u nas zostać, a później mógłby odejść z czystym sumieniem.
0
ok tylko zamiast 4-4-2 to proponował bym 4-4-1-1 (Messi cofnięty napastnik)
0
Niby tak ale Arda i Vidal dojdą do składu to zawsze coś i może kogoś kupimy w zimie.
0
Zapomniałeś napisać o naszej dawnej gwieździe Eto'o też warto pamiętać, dla mnie to był najlepszy napastnik dla Barcy, teraz w jego ślady idzie Suarez.
0
Ibra to w ogóle nie powinien prychodzic tylko powinno się zostawić Czarną Perłę (teraz Suarez trochę mi przypomina Eto'o)
0
I jeszcze Ivana bym doliczył.
0
Kupić Luisa Gaye za niego i mielibyśmy lewą obronę obstawiona na parę lat.
0
Real miał tylko jeden trudny mecz w lidze i nam nie odskoczył to chyba o czymś świadczy. Mają cholernego farta, że na początek mają samych cieniasów w lidze bo jak by mieli taki kalendarz jak my to pewnie parę pkt. mieli by mniej.
0
Pomoc to mamy dostateczną, jak był Iniesta i Rafinha to była w miarę dobra. Teraz powinniśmy żałować, że Xavi odszedł w lecie a nie w styczniu. Poniewież teraz by się przydał jak nic.
0
Dobry to stwierdzenie na wyrost, według mnie to taki 4 stoper.
1
Katalończyków wspierali komuchy a Franko szwaby więc jeden ch... że tak powiem jedni warci drugich.
6
Sentyment do niego dalej jest ale rozpił by chłopaków więc lepiej nie ryzykować ;p
0
I w jedenastce LaLiga ;p
0
Jak bym komuś powiedział że Sergio Roboerto będzie w jedenastce La Liga to by mnie śmiechem zabił hehe ;p
0
Pomoc to mamy tragiczną jak by Rafinha był to jeszcze światełko w tunelu się jarzyło a teraz trzeba się modlić , żeby do stycznia Real nam za bardzo nie odskoczył bo później będzie trudno ich przegonić. Miejmy nadzieje, że limit kontuzji już został wykorzystany.
1
Właśnie ,że nie nam potrzeba kogoś doświadczonego jak Larson, który nie ma się rozwijać tylko ma wejść zrobić swoje i git. Przecież nie ma sensu kupować jakiejś młodej gwiazdy bo i tak nie wygryzie ze składu naszego tridente, a szkoda by było marnować jakiemuś młokosowi karierę.
0
Czy rzeźnikiem? Bo po meczach z ATM to tak wszyscy go tutaj nazywali ;p
0
Czy coś mi się pomyliło czy w przypadku długoterminowej absencji zawodnika pierwszej drużyny (spowodowane kontuzją) możemy zgłosić nowego zawodnika do rozgrywek?? Jak by to była prawda to Turan mógłby grać za Rafe i git.
3
I jeszcze weź pod uwagę, że ramke szlugów spali dziennie hehe
13
Lepiej tutaj zgubić pkt. niż w lidze i tak wyjdziemy z 1 miejsca więc nie panikujcie.
0
W;asnie nam trzeba było prawdziwej 9 bo od czasu Czarnej Perły nie mieliśmy takiego zawodnika i Messi musiał grać na szpicy.
0
Ale z drugiej strony nam notoryczni gole ładuje a ogórkami nie jesteśmy.
0
pasowało by ba na sobotę parę stoperów Pique, Verma (tylko pewnie podtrzymają kare Pikejowi.) Masche dobry zawodnik tylko za niski na stopera i zbyt często na raz zabiera się za napastnika.
25
Perez płakał jak czytał ;p
0
Szkoda, że ust nie zasłonił to by mu gówno udowodnili a tak jak się nie myśli to niestety trzeba cierpieć.
0
to samo można powiedzieć o starszym dos Santosie.