masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestaliśmy straszyć jak Xavi zaczą gasnąć. Ivan a zwłaszcza Gomes to nie ten styl a tym ardzuej nie ten poziom. Został nam starzejący się Iniesta, bez którego nasza pomoc nieistnieje a właśnie naszą pktęgą był środek pola a teraz to nasz środek gra jak u średniaka.
0
W ligę niestety też pomału zaczynam wątpić, my frajerzymy a Real wymęcza swoje mecze i inkasuje 3pkt.
1
XX wieku? To cyha koniec pamiętają bo początku to raczej nikt nie pamięta. Chyba, że się ma ponad sto lat hehe
1
Wiesz to pewnie chodzi o to, że Denis ksztował grosze w porównaniu do Gomesa dlatego od Portugalczyka ludzie wymagają więcej.
1
Gość jest pozytywnym zaskoczeniem przynajmniej dla mnie.
0
Najbardziej obiemtywni są redaktorzy na realmadryt.pl hehe. Nawet wstawili tabelę odkąd są liderami niesamkwite.
0
To bym już wolał Neya albo Messiego dać na atak a na skrzydło Arde.
3
My już najmnjejszym nakładem sił graliśmy i remisy wpadają. Nie ma co oszczędzać się tylo należy wpakować ze dwie bramki do przerwy. Niestety ale odpuszczamy ze słabszymi mecze a później stwierdzamy w 70-80 minucie, że jednak mecz sam się nie wygra. Wtedy zaczynamy cos tam grać tylko nie zawsze czasu nam wystarcza na wygranie.
0
To jest nasz level master w transferazch odać Vidala za bezcen i kupić grajka z Valencji z podobnymi umiejętnościami za fure kasy.
1
"Obecnie pozycję lidera zajmuje Real Madryt z pięcioma punktami przewagi nad Barceloną." Pasowało by dopisać, że jeszcze Real ma jeden mecz do rozegrania.
1
Albo przynajmniej nie było by dyskusji o nim jakby się rzucał za piłką ;p
0
Niestety ale mamona rządzi światem i niestety każdego można kupić.
0
Niby racja ale jak wyleci ktoś z MSN to kto będzie robił różnicę w ataku? Potrzebujemy również dobrego zmiennika na atak bo Paco raczej to jeszcze nie ten poziom.
0
Pewnie boi sie, że znowu ich wykopią z pucharu hehe
1
Coś mi się wydaje, że Barca nie ma praw do wizerunku zawodnika. A moglibyśmy posjadać prawa do wizerunku jak Real Madryt.
0
Jest wielkie halo teraz tylko dlatego że Realowi udaje się wymęczać 1-0, 2-1itp. jakby zaczęli gubić pkt to nie było by tematu. A u nas poprostu wyszedł brak formy Bussiego i brak Iniesty.
5
Bo Arda jest skrzydłowym a u nas trenejro na siłę go upycha na środek pomocy.
2
Przytaczał kocioł garnkowi jak by to klasyk powiedział.
1
Higuaín nad Lewym to nieźle zrobiony ten ranking ;p
2
W Liverpoolu też pogrywał na PO to i u nas da rade jednak wolałbym, żeby zagrał na defie do z obecną formą Busiego to katastrofa.
0
On bez formy i tak bedzie naszym najlepszym pomocnikiem. Bo co nasza plmoc gra woła o pomste do nieba.
0
Thiago bardziej szkoda
0
Miejmy nadzieje, że będzie w pełni sił na Real ,bo bez niego nasza pomoc gra średnio. Aż stracb pomyśleć ile pkt zgubilibyśmy jakby Andres wylecial ze skladu na dlużej.
1
Ja już dawno o nim wspominałem.
0
Bez przesady piszesz jakby gość fortunę kosztował. Uwierz mi znalazłby gorsze nasze transfery.
0
Czy lepiej Masche dać na prawą?
0
A co według ciebie Piszczek jest słaby? Bo jeszcze mógłby według mnie posadzić Sergio na ławce.
2
Portugalczyk to tak bardziej mi pasuje na profil Rakiety a nie Iniesty.
0
Lepiej niech już Piszczka ściągną za parę groszy mielibyśmy konkurenta dla Roberto.
4
mogliśmy powalczyć o niego teraz zamiast kupować dwóch graczy Valencji... Mielibyśmy kasę na niego a w ataku Munir gorszy od Paca nie byłby.