masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A później wlecą smoki ;p
0
zapomniałeś o Pikeju wspomnieć akurat to on zawalił przy bramkach ;p
1
On był za grosze. Jednak Paulinio go przebija ;p
1
To jest chyba najbardziej krytykowany transfer na tej stronie od lat, przebił nawet zakup Rudego hehe jeśli się mylę podajcie inny przykład ;p
0
I jeszcze ma zarabiać 5 baniek. Isco ma mieć 6 a o ile lepszy. Później nie dziwota, że kasy nie ma na transfery bo jak płacimy takiemu szrotowi taki hajs.
1
Pewnie Mats załatwił w biurze prezesa, że ma zagrać ;p
0
Dobrze, że marzenia nic nie kosztują....
0
A jam właśnie mam nadzieję, że trener go chce bo nie widzę innej racjonalnej przyczyny żeby go kupować. Jak jednak trener nie prosił o niego to nasz zarząd jest skretyniały do reszty.
7
U nas nawet Verma przeszedł to nie miej nadzieji hehe
1
Panie i panowie trzeba zacząć się modlić, żeby przeszło to wotum nieufności bo ci kretyni doprowadzą jeden z najlepszych klubów świata do poziomu Milanu wszystko na to wskazuje nawet średnia wieku niedługo taką będziemy mieć. Jednym słowem katastrofa, zamiast odmładzać starzejący się skład kupujemy po 40mln gości, których później nie sprzedamy bo są za starzy. Jednym słowem PARANOJA :/
1
Seri to nie brazol to pewnie nie da się zakombinować z lewą kasą. Ci nasi geniusze to każdego by kupili byle tylko z Brazylii był...
3
Już wolał bym jakiegoś prerspektywicznego Chińczyka ;p Ale nie nasi ściągają Neyowi kolegę tylko zapomnieli, że gwiazdeczki już tu nie ma....
0
Może Alexis chciałby wrócić na stare śmieci a za rok Griezmanna i gitara. Seri'ego na pomoc i damy radę.
0
Seri sam wystarczy jeszcze. Apropo Dembele mam nadzieję, że dostanie kontrakt max 7mln bo jak dostanie więcej to każdy będzie chciał podwyżkę.
0
Już wolałbym Alexisa z Arsenalu ściągnąć.
0
Bez przesady o majstra możemy powalczyć. Już nie przesadzajmy Ney jest popowym zawodnikiem i osłabiliśmy się bardzo ale trzeba mieć nadzieję zawsze. Może Delofeu da radę, a Roberto rozbuja pomoc.
1
Ja bym poczekał na Greizmana, bo te ceny to dramat. Nie dajmy się wydoić nawet kosztem transferu napastnika. Kupic Seriego i jakoś damy radę. A za rok kupić Greizmana.
0
Jak będą mądrzy to kontrakt max dwa lata.
0
No to papa nie dajmy się zwariować. Już wolę żebyśmy zostali z Delofeu. Za rok może ceny znormalnieją jeśli topowe kluby dadzą sobie spokój z transferami i zrobią jak Bayer Monachium.
1
Jak dał by ktoś 20 baniek to z pocałowaniem ręki oddać.
1
Ty lepiej tak nie czekaj bo czekaliśmy na transfer to doczekaliśmy sie hitu transferowego w postaci Neya hehe
0
Może by tak Seri'ego sciągnąć nie duży koszt a rozgrywać pktrafi.
1
Mamy lewe skrzydło to prawego nie ma bo Messi gra bardziej w środku.
0
To my mamy niekompetentnych negocjatorów. Pereza ludzie jakoś wynegocjują mniejszą pensję a i klauzule z kosmosu przywalą. Da się? Chyba da tylko my mamy ludzi chyba wszystkich po znajomości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo nie chciał ławy grzać, jakby Ney powiedział wcześnjej, że kdchodzi to mielibyśmy czas i kupilibyśmy jeszcze po niższych cenach.
0
A za rok ma przyjść Yerry Mina to będziemy mieć przesyt stoperów.
0
A i Arab go nie puści będzie jak z Verattim.
1
Musieli by sprzedać Bejla bo nie przejdzie do nich na ławę a i Asensio też puka do pierwszego składu. Więc wszystko po naszej stronie. Niby kibicuje Barcy i czekał by na niego pierwszy skład. Oczywiście musielibyśmy byłożyć pewnie 90-100mln żeby Borusia go puściła.
11
Stary to był sparing, czemu nie kręcił nimi w LM?