1

Co właśnie zaangażowanie to chłopak ma a i tak stoi na straconej pozycji bo trener wystawi i tak kopiącego się po czole Suareza niż da pograć Hiszpanowi.

0

A ty do Neymara masz szacunek? Bo to taka podobna historia.

0

To wynika że szukamy ofensywnych bocznych obrońców. Tylko czasami lepiej mieć różne profile zawodników.

2

Pamiętam że nawet bana dostałem taki byłem wkurzony, że Bussi gra zamiast Toure. Młokos takie błędy popełniał a Pep na niego stawiał i dzięki temu wyrósł jeden z lepszych defensywny pomocników. Teraz by to nie przeszło bo nie ma miejsca na wychowanków w pierwszym zespole niestety.

1

No już mamy zastępcę przecież na jego pozycji będzie grał Cou

3

W Hiszpanii jest klauzula więc nie trzeba zgody drugiego klubu, opłacasz ją i po ptokach.

0

Głupio to zabrzmi ale chciałbym, żeby dostał odpoczynek do końca sezonu. Niech Semedo pokaże na co go stać bo według mnie niestety ale Robero nie będzie topowym obrońcom po prostu on jest pomocnikiem na siłę rzucanym na obronę.

0

Odda Neya jak nam Verattiego hehe. Gość ma kasy jak lodu, kręci wałki nikt mu nic nie mówi to po co ma kogoś sprzedawać?

1

To taka opcja jak nasza a Umtitim. Każdy przy kasie może ich kupić. Tylko trzeba przekonać zawodników do transferów.

0

No w końcu zaczynają myśleć jest światełko w tunelu, że jeszcze nauczymy się sprzedawać z zyskiem.

0

W całej Hiszpanii darzą szacunkiem Andrzeja tylko ludzie na notatniku twierdzą inaczej ;p

0

To nie to samo tamci to wychowankowie...

3

No to trzecia wielka ikona Barcy odchodzi... Tarzan, Generał a teraz Blada Twarz.

0

Wie ktoś jak się nazywała strona z meczami Barcy i Realu bo nie mogę znaleźć.

4

Tarzan, Generał teraz Blada Twarz stara gwardia przemija niestety ;/

0

To podaj przykłady tych rezerwowych? Bo pierwszy skład mają lepszy w pomocy ale nie przesadzaj, że ich rezerwy są lepsze od Bussiego, Rakiety, Iniesty i Cou

9

Nasz rezerwowy bramkarz jest lepszy niż podstawowy Realu.

0

No wiadomo że Cou nie mógł grać. Ale za niego byłby Iniesta albo Messi i git.

10

I takim składem powinniśmy wyjść na rewanż z Romą. I prawdopodobnie gralibyśmy dalej.

2

To interesowsnie się stoperami pewnie ma uświadomić Umtitiemu, że na pewno nie dostatnie takiego wysokiego kontraktu jaki sobie życzy.

0

Oby z Romą zagrał Paco raczej.

0

ma ktoś dobrą transmisję?

0

Powiedz mi za kogo dostaniemy ten zastrzyk?

0

Wszystko ładnie i pięknie tylko są dwa małe szczegóły 1- gdzie on ma graćjak już atak jest kompletny? A po 2- skąd weźmiemy kasę na niego i jego pensje? Jak już i tak ledwo mieścimy się z placami. Chyba, że planują Suareza sprzedać ale to jest wątpliwa sprawa.

0

Ale pogorszyła drugie połowy.

0

Z gościa pewnie będzie taki barceloński Asier Illarramendi ;p U nas nic nie pokaże a jak odejdzie zacznie znowu grać.

0

No to na pierwszą połowę Andres a później za niego Dembele.

0

Ja trochę boję się, że nasi już myślą o lm i może wpaść remis.

0

Raczej nie, bądź minimalna bo limit obcokrajowców jest wyczerpany. A i chyba sam jego klub wolał nam go sprzedać bo zostanie u nich na wypożyczeniu

0

Co tam kariera tu trzeba liczyć hajs żeby się zgadzał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?