masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Przecież Messi też do paki miał iść za przekręty podatkowe.
0
Czy tylko mi się wydaje, że z Realem to mamy wymienionych trenerów? Ich trener pasuje bardziej do nas a nasz do nich? Jak uważacie?
0
Filozofia Barcy sprzedać wartościowego zamiennika za 20 baniek a teraz chcą kupować kogoś. Mózg rozwala...
0
Gdzieś wyczytałem nawet że w ostatnim sezonie Ryjka to on często prowadził treningi pyerwszej drużyny. Ale na bank nie jestem pewny
0
Nawet w City czy innym psg by to nie przeszło bo u nas Messi zarabia kasę że niektóre kluby mają taki budżet a co dopiero jak by to potroić. Podejrzewam że raczej nie przyszło by to i w końcu ktoś by się do tego przyczepił.
0
No to następny piłkarz z Paryża, który posłużył się Barcą żeby dostać podwyżkę. Ale może i lepiej że do nas nie trafi.
0
Taki potrzebny jest tam jak kurtyzanie majtki ;p
3
Jakby się potwierdziło że Erneścik odejdzie po sezonie to nasza ławka będzie otwierać szampany że hoho.
5
Jak Waldek będzie nadal nas trenował to chłopak lepiej niech ucieka do Pepa bo u nas zczeźnie na ławie.
1
Raczej Messi go ratuje bo bez Argentyńczyka nie możemy nawet średniaków pokonać.
1
Mi się jednak wydaje niestety, że Waldek zostanie. Lecz nadzieja umiera ostatnia i może jakimś cudem zarząd pogoni naszego trenera i przyjdzie ktoś kto będzie umiał korzystać z naszej najsilniejszej ławki od lat.
5
Paco i tak by u nas na ławie siedział bo nasz trener woli wystawiać cień Suareza, więc dobrze że Paco poszedł do BVB bo u nas tylko niszczył sobie karierę(albo raczej nasz trener niszczy kariery naszym rezerwowym książkowo.)
8
Jak nasz trenejro zostanie w klubie to nikt ambitny do nas nie przejdzie bo będzie go czekała ława. A towarzystwo wzajemnej adoracji będzie grać bez względu na formę. Myślałem że Enrique kiepsko rotuje ale teraz to jest dramat.
0
A niby wszystko jest ok? Grają cały czas święte krowy bez formy i kondycji. A głodni gry zawodnicy kiszą się. To nie Bilbao że jest tylko jeden skład i trzeba nim orać cały sezon.
13
Nam trzeba trenera co potrafi rotować a nie zawodników, którzy będą się kiśić w na ławie. Jak tak daje będzie to nikt do nas nie będzie chciał przyjść, bo i tak będą grać święte krowy bez względu na formę.
0
I Dembele.......
0
Nikt nie powinien być zdziwiony. Przecież to prawy obrońca z prawdziwego zdarzenia. Tylko trzeba dać mu szansę.
0
Normalnie wczoraj rezerwowy Verma (który gra od wielkiego święta) lepiej wypadł niż nasz Pikej.
0
Mamy taką mocną ławkę a nasz trenejro nie potrafi zmienić podstawowego składu. Podejrzewam, że z takimi nazwiskami jakie ma Barca w kadrze to i trenerzy z polskiej ligi gorszych wyników by nie mieli.
1
Bo Messi był w środku? A na prawej biegał sam Semedo?
5
Najgorsze nasz trener nie potrafi rotować składem ani zrobić wczesnych zmian. Jeszcze bym dorzucił do minusów Suarez, Rakitić, Busquets i Pikej. Z taką formą to nie wiem co robią zawsze w pierwszym składzie.
2
Może jak by ten pan powiedział na ławie i za niego pograłby gryzący trawę Vidal to może bylibyśmy lepsi. A tak to szczerze mówiąc mogliśmy to przegrać bo Valencia dobrze kontrowała.
0
To taki nasz benzema gierek Messiego
4
Ja tam chyba bardziej ceniłem Czarną Perłę.
2
Ja nie wiem jak można zdjąć najlepszych na boisku a zostawić ledwo ruszającego się Rakiticia? Zmiany to robił chyba tylko żeby nikt mu nie zarzucił, że ich nie zrobił. Z taką lawką to powinien rotować składem jak Pep ale co tu porównywać
1
Jak tam Panie trenerze?
U mnie bez zmian hehe
0
Ramos to w siatkę gra, że prubuje zrobić blok?
0
A nasi nominalni skrzydłowi na ławie albo w domu przed tv
1
Tak jak z Gironą i Leganes?
1
Jak zwał tak zwał każdy wie o kogo chodzi