10

Przecież Messi też do paki miał iść za przekręty podatkowe.

0

Czy tylko mi się wydaje, że z Realem to mamy wymienionych trenerów? Ich trener pasuje bardziej do nas a nasz do nich? Jak uważacie?

0

Filozofia Barcy sprzedać wartościowego zamiennika za 20 baniek a teraz chcą kupować kogoś. Mózg rozwala...

0

Gdzieś wyczytałem nawet że w ostatnim sezonie Ryjka to on często prowadził treningi pyerwszej drużyny. Ale na bank nie jestem pewny

0

Nawet w City czy innym psg by to nie przeszło bo u nas Messi zarabia kasę że niektóre kluby mają taki budżet a co dopiero jak by to potroić. Podejrzewam że raczej nie przyszło by to i w końcu ktoś by się do tego przyczepił.

0

No to następny piłkarz z Paryża, który posłużył się Barcą żeby dostać podwyżkę. Ale może i lepiej że do nas nie trafi.

0

Taki potrzebny jest tam jak kurtyzanie majtki ;p

3

Jakby się potwierdziło że Erneścik odejdzie po sezonie to nasza ławka będzie otwierać szampany że hoho.

5

Jak Waldek będzie nadal nas trenował to chłopak lepiej niech ucieka do Pepa bo u nas zczeźnie na ławie.

1

Raczej Messi go ratuje bo bez Argentyńczyka nie możemy nawet średniaków pokonać.

1

Mi się jednak wydaje niestety, że Waldek zostanie. Lecz nadzieja umiera ostatnia i może jakimś cudem zarząd pogoni naszego trenera i przyjdzie ktoś kto będzie umiał korzystać z naszej najsilniejszej ławki od lat.

5

Paco i tak by u nas na ławie siedział bo nasz trener woli wystawiać cień Suareza, więc dobrze że Paco poszedł do BVB bo u nas tylko niszczył sobie karierę(albo raczej nasz trener niszczy kariery naszym rezerwowym książkowo.)

8

Jak nasz trenejro zostanie w klubie to nikt ambitny do nas nie przejdzie bo będzie go czekała ława. A towarzystwo wzajemnej adoracji będzie grać bez względu na formę. Myślałem że Enrique kiepsko rotuje ale teraz to jest dramat.

0

A niby wszystko jest ok? Grają cały czas święte krowy bez formy i kondycji. A głodni gry zawodnicy kiszą się. To nie Bilbao że jest tylko jeden skład i trzeba nim orać cały sezon.

13

Nam trzeba trenera co potrafi rotować a nie zawodników, którzy będą się kiśić w na ławie. Jak tak daje będzie to nikt do nas nie będzie chciał przyjść, bo i tak będą grać święte krowy bez względu na formę.

0

I Dembele.......

0

Nikt nie powinien być zdziwiony. Przecież to prawy obrońca z prawdziwego zdarzenia. Tylko trzeba dać mu szansę.

0

Normalnie wczoraj rezerwowy Verma (który gra od wielkiego święta) lepiej wypadł niż nasz Pikej.

0

Mamy taką mocną ławkę a nasz trenejro nie potrafi zmienić podstawowego składu. Podejrzewam, że z takimi nazwiskami jakie ma Barca w kadrze to i trenerzy z polskiej ligi gorszych wyników by nie mieli.

1

Bo Messi był w środku? A na prawej biegał sam Semedo?

5

Najgorsze nasz trener nie potrafi rotować składem ani zrobić wczesnych zmian. Jeszcze bym dorzucił do minusów Suarez, Rakitić, Busquets i Pikej. Z taką formą to nie wiem co robią zawsze w pierwszym składzie.

2

Może jak by ten pan powiedział na ławie i za niego pograłby gryzący trawę Vidal to może bylibyśmy lepsi. A tak to szczerze mówiąc mogliśmy to przegrać bo Valencia dobrze kontrowała.

0

To taki nasz benzema gierek Messiego

4

Ja tam chyba bardziej ceniłem Czarną Perłę.

2

Ja nie wiem jak można zdjąć najlepszych na boisku a zostawić ledwo ruszającego się Rakiticia? Zmiany to robił chyba tylko żeby nikt mu nie zarzucił, że ich nie zrobił. Z taką lawką to powinien rotować składem jak Pep ale co tu porównywać

1

Jak tam Panie trenerze?
U mnie bez zmian hehe

0

Ramos to w siatkę gra, że prubuje zrobić blok?

0

A nasi nominalni skrzydłowi na ławie albo w domu przed tv

1

Tak jak z Gironą i Leganes?

1

Jak zwał tak zwał każdy wie o kogo chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?