masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to wyszli z rutyny wkońcu na inne kopyto zrobili, tylko kluby im się pomyliły xp
1
No i miejmy nadzieję że żaden Rabiot nie przyjdzie zabierać mu minut. Jak to mówią cudze chwalicie swego nie znacie. Jakby chłop grał w Ajaxie to by wołali za niego z 30 mln.
1
Od biedy ruski sopcast zostaje xp
1
Ale wtedy przynajmniej Cou miał formę a teraz to lipa
1
Żeby tylko się nie okazało, że zagramy bez Messiego i Dębusia. Bo bez nich to tracimy połowę siły ofensywnej. Messi jak to Messi klasa sama w sobie. A na tą chwilę Francuz ma mega formę.
0
Robinho też marzył żeby zagrać w Chelsea xp
0
Jakby tak bardzo Barca chciała go zatrzymać to nie sprzedała by go i tyle. Ewentualnie zapłacili by za niego klauzulę.
1
W tym okienku same plusy. W lato napastnika kupić, sprzedać mało potrzebnych graczy i gitara.
0
Albo wygryzie kogoś ze składu nigdy nic nie wiadomo xp
5
laudzie mają jakąś manie, że stoper lewonożny stoper ma rać po lewej a prawonożny po prawej. Ale na środku obrony to nie ma znaczenia jakoś Tarzan z Pikejem grali razem i problemu nie było.
0
Z tego wynika, że Fabregas też kibicuje Legii xp
16
A po jakiego nam ten Rabiot? Niby za darmo ale miejsca dla niego nie ma i w dodatku jego matka mogła by wyjść za ojca Neya.
3
Mandela to co zrobił dobrego? Doprowadził gospodarkę RPA do ruiny czy coś innego?
3
Hehe po pierwsze to bajka na maxa, a jeśli okazała by się ta bajka jawą to bardzo proszę. Tyle kasy za Cou to jakiś by nam łzy otarło.
0
Czemu na Pikeja mówicie generał? Generał w Barcy był tylko jeden.
0
Na chłopski rozum czy puchar to jest liga?
0
Ligę powinniśmy wyciągnąć a co do LM to szanse są tylko, że dużo klubów jest w dobrej formie i tudno będzie.
1
Hehe to samo miałem pisać.
1
Jakby grał w takim Ajaxie/Feyenordzie i tp. to wołali by za niego 40mln w górę.
0
Kurczę ciekawe czy się doczekamy Cou i Komara w formie jednocześnie? Jak jeden łapie formę drugi łapie doła.
3
Suarez jak wszedł to odrazu Barca zaczęła gorzej grać w ataku jakiś dziwny zbieg okoliczności xp
5
Albo przy nowym trenerze Cou w końcu będzie grał w miejscu Iniesty.
1
Akurat to diabełki to z nazwy i historii więksi są. Jedni i drudzy mają siana jak lodu i w LM mało znaczą.
1
My tu narzekamy a może Waldek jest cwany i specjalnie chciał odpuścić puchar i skupić się na LM i lidze? I dlatego specjalnie postarał się o walkower hehe. Bo kibice nie mogą mieć pretensji przecież dwumecz wygraliśmy hehe
14
Gość będzie się leczył cały sezon a w następnym się okaże, że bez operacji się nie obejdzie. Geniusz może do tego Dubaju jeździł po rady szamana?
0
Czasy miłości do klubów dawno minęły, teraz każdy chce dostać jak najwięcej kasy.
3
A kasę na nich to św Mikołaj przyniesie. Nie można co roku szastać kasą na lewo i prawo.
0
Może w Londynie pomylili piłkarzy i wycenili Hazarda
0
Muszę walnąć się w pierś bo przy wejściu Denisa ironicznie się roześmiałem a tu proszę chłopak rozruszał atak.
0
No co wy chcecie od Rabiota? Ney też podobno ma napisane w kontrakcie, że nie musi bronić i na treningach nie wolno go kopać.