masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To było na hiszpański prima aprilis
0
Ajaxu tak Totków nie bo sam mówił, że do Barcy nie pujdzie.
3
Prawy jest w Barcy B. A co do Roberto to niestety ale jest za słaby na naszą pomoc.
27
Szczerze to chyba poświęcił bym ten puchar króla byle tylko Waldka już u nas nie oglądać. Z taką kadrą jaką mamy to każdy średni trener miał by majstra, szczególnie że kluby z Madrytu były słabe jakt nigdy.
0
Już tak nie łatwo jak w tym roku nie będzie każdy się zbroi a jak u nas Waldek zostanie to dalej powalczyć można tylko w Hiszpanii
0
Jak by ktoś powiedział tydzień temu , że będzie finał Liverpool Tottenham to byśmy go śmiechem chyba zabili a tu takie jaja.
2
Może to był kosmiczny mecz tylko w piłkę a nie kosza xp
8
Poza Albą Bussi już od dwóch sezonów jest cieniem samego siebie.
4
Mam nadzieje, że w niedzielę kibice podziękują Waldkowi białymi chusteczki. Może to Bartka zmusi do zmiany trenera bo w tym roku to każdy trener by wygrał ligę z naszym składem.
0
To może Waldka zostawimy jako asystenta, będzie od rozpracowywania xp
0
Na ligę mamy duże szanse. Ale na LM to już będzie tyko trudniej. W tym roku wystarczyło tylko pokonać Liverpool.
0
Właśnie Rome trzeba pamiętać żeby się to więcej nie przytrafiło.
0
Wygrać może i wygrają ale jedną max dwiema bramkami. Jednak mam nadzieję że wygramy po zaciętym meczu.
0
Tacy sami z nich nasi wychowankowie jak Raul jest wychowankiem Realu.
28
Tylko proszę Pana jest jeden problem, jak graliśmy wychowankami to nie było takiego parcia na trofea. Wtedy Liga to było ohoho... A teraz to jest minimum, bo jak nie mamy wygranej LM to uważa się sezon za stracony.
0
Tylko przychodził jako najlepsza 9 na świecie.
2
Pewnie tak przecież Pikej młodszy nie będzie a jeszcze sezon bym dał Samowi, na powrót do zdrowia. Bo w formie nasz murzynek jest nie do przejścia. Pożyjemy zobaczymy.
2
Chyba na głowę upadł by nasz zarząd jakby dał za niego Big Sama i jeszcze mielibyśmy dopłacić. Gomesa niech biorą jak chcą.
1
Jeśli to prawda to Real jednak umie negocjować, od nas to wołali 80 mln.
0
A bajka z komentarzem przynajmniej nie tnie jak na necie xp
0
No tylko nasi mało kiedy mają swój dzień xp , ale miejmy nadzieję że wkońcu się zepną na LM bo jak nie w tym sezonie to kiedy?
0
Prawie zgoda ale to Semedo lepiej broni od Roberto.
3
Hehe zapomnieli sprostowanie umieścić, że Inter chciał go wypożyczyć z możliwością wykupu tylko, Barca musiała by pokrywać 3/4 pensji Ivana xp
0
Z tego co obiło mi się o uszy to jest chyba ten zespół na który chodzą dawni kibice PSG, którzy nie pogodzili się z przejęciem klubu przez Katar.
2
Hehe jak 90% składu xp
2
Co da ci trener jak piłkarze już dawno wypalenie albo dzieci? Jakby nie patrzeć popatrzmy na składy i Real to nie ma kim się chwalić w tym sezonie.
1
Grał dla Niemiec bo chyba Smuda go nie chciał powołać do naszej repry.
1
Szkoda że Messi nie chciał grać dla Hiszpanii teraz byłby spełniony. Parę mistrzostw by mu wpadło do kolekcji i pewnie zdwa złote balony.
0
A no wielka nadzieja hiszpańskiej piłki, przyszły zdobywca złotego balona Asensio niby jest wart sto baniek a jakoś umiejętności mają podobne albo i nasz murzynek ma większe.
36
Najpierw przejdźmy Liverpool i wtedy to można myśleć o finale.