0

To było na hiszpański prima aprilis

0

Ajaxu tak Totków nie bo sam mówił, że do Barcy nie pujdzie.

3

Prawy jest w Barcy B. A co do Roberto to niestety ale jest za słaby na naszą pomoc.

27

Szczerze to chyba poświęcił bym ten puchar króla byle tylko Waldka już u nas nie oglądać. Z taką kadrą jaką mamy to każdy średni trener miał by majstra, szczególnie że kluby z Madrytu były słabe jakt nigdy.

0

Już tak nie łatwo jak w tym roku nie będzie każdy się zbroi a jak u nas Waldek zostanie to dalej powalczyć można tylko w Hiszpanii

0

Jak by ktoś powiedział tydzień temu , że będzie finał Liverpool Tottenham to byśmy go śmiechem chyba zabili a tu takie jaja.

2

Może to był kosmiczny mecz tylko w piłkę a nie kosza xp

8

Poza Albą Bussi już od dwóch sezonów jest cieniem samego siebie.

4

Mam nadzieje, że w niedzielę kibice podziękują Waldkowi białymi chusteczki. Może to Bartka zmusi do zmiany trenera bo w tym roku to każdy trener by wygrał ligę z naszym składem.

0

To może Waldka zostawimy jako asystenta, będzie od rozpracowywania xp

0

Na ligę mamy duże szanse. Ale na LM to już będzie tyko trudniej. W tym roku wystarczyło tylko pokonać Liverpool.

0

Właśnie Rome trzeba pamiętać żeby się to więcej nie przytrafiło.

0

Wygrać może i wygrają ale jedną max dwiema bramkami. Jednak mam nadzieję że wygramy po zaciętym meczu.

0

Tacy sami z nich nasi wychowankowie jak Raul jest wychowankiem Realu.

28

Tylko proszę Pana jest jeden problem, jak graliśmy wychowankami to nie było takiego parcia na trofea. Wtedy Liga to było ohoho... A teraz to jest minimum, bo jak nie mamy wygranej LM to uważa się sezon za stracony.

0

Tylko przychodził jako najlepsza 9 na świecie.

2

Pewnie tak przecież Pikej młodszy nie będzie a jeszcze sezon bym dał Samowi, na powrót do zdrowia. Bo w formie nasz murzynek jest nie do przejścia. Pożyjemy zobaczymy.

2

Chyba na głowę upadł by nasz zarząd jakby dał za niego Big Sama i jeszcze mielibyśmy dopłacić. Gomesa niech biorą jak chcą.

1

Jeśli to prawda to Real jednak umie negocjować, od nas to wołali 80 mln.

0

A bajka z komentarzem przynajmniej nie tnie jak na necie xp

0

No tylko nasi mało kiedy mają swój dzień xp , ale miejmy nadzieję że wkońcu się zepną na LM bo jak nie w tym sezonie to kiedy?

0

Prawie zgoda ale to Semedo lepiej broni od Roberto.

3

Hehe zapomnieli sprostowanie umieścić, że Inter chciał go wypożyczyć z możliwością wykupu tylko, Barca musiała by pokrywać 3/4 pensji Ivana xp

0

Z tego co obiło mi się o uszy to jest chyba ten zespół na który chodzą dawni kibice PSG, którzy nie pogodzili się z przejęciem klubu przez Katar.

2

Hehe jak 90% składu xp

2

Co da ci trener jak piłkarze już dawno wypalenie albo dzieci? Jakby nie patrzeć popatrzmy na składy i Real to nie ma kim się chwalić w tym sezonie.

1

Grał dla Niemiec bo chyba Smuda go nie chciał powołać do naszej repry.

1

Szkoda że Messi nie chciał grać dla Hiszpanii teraz byłby spełniony. Parę mistrzostw by mu wpadło do kolekcji i pewnie zdwa złote balony.

0

A no wielka nadzieja hiszpańskiej piłki, przyszły zdobywca złotego balona Asensio niby jest wart sto baniek a jakoś umiejętności mają podobne albo i nasz murzynek ma większe.

36

Najpierw przejdźmy Liverpool i wtedy to można myśleć o finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?